Annelerin Güncesi

Akaibu yazdıklarını gülümseyerek okuyorum hep
Genelde cocuklarin yeme egilimi oldugu icin icine tuz koyuyorlarmis tekrarlamasin diye bizimkine etki etmiyor.
Benimkide fırsat bulursa yiyor canım.

Kızlar ben hala emziriyorum

sabrına hayran oldum bi yerden sonra beni çok hırpalamıştı

Kızlar saçına keratin yüklemesi yaptıran var mı ?
hiç duymadım desem
of zaten çok sıkıldım saçlarımdan kendimi bildim bileli uzun ve aynı boyatmaya cesaret edemedim hiç bir ara ombre diyodum kendimce ama onu bile yaptıramadım beyazlarda ben buradayım diyor artık

bizimkini ağzına bişi götürme huyu yok bilindiği üzere oyun hamuruylada çok oynamıyo ama oynarsa da mutlaka ya benle ya da babasıyla beraber oynamak istiyo

kolay gelsin canım insanlar böyleler gerçekten abimin acil ameliyat olacağı gün bir allahın kulu arayıp kızını napcan hastaneye gitcen mi bakalım mı diye aramamıştı ben o gün kestim beklenti işini
bir de bana hafif kaşıntılar da ilerlemesin diye ilaç vermişti doktorum yoksa iğnelik oluyorum bi sorsan ilerleyince geri dönüş daha zor çünkü

Evet canımm 1e başladı. Görünmüyosun ya ne zamandır nerelerdesin
Buralardayım canım ama yazın çok yoğundum.şimdi evdeyim artık.Hayırlı olsun okulunuz inşallah
Maşallah :)) anne sütü iyidir. Peki ne zaman kesmeyi düşünüyorsun
Deniyorum ama emmeden uyumuyo.çok ağlayıncada pes ediyorum her defasında cann ımm
Ben oğluma ilk defa geçen ay aldım.sıkılmadan ve yemeden oynuyor.araba yapıyo top yapıyo bazı hayvanları yapmaya uğraşıyo.tabi beraber oynuyoruz arada.birde süpriz yumurtaları kaplıyoruz:))
Canım Allah kolaylık versin çok zor.3 çocukla dahada zor hem ev işlerin hep yemek işlerin hem paketle kaldır falan offf gerçekten Allah yardımcın olsun
nasılsa bıraktırırım diye inek sütünede alışmıştı.şimdi hem anne sütü hem inek sütü.ee haliyle iştah gitti.bende çok hırpalandım aslında gece uyku yok hala yan yatmaktan ve sırtımın sürekli açık kalmasından hasta oluyorum.hala uykumuz düzelmedi.şuan buraya yazarken bile emiyo.gündüz çalışırken emmiyodu ama şimdi evdeyim sürekli meme vee diye peşimde koşuyo.beni otururken görmesin hele

Allah kolaylık versin canım dikkat et kendine

Benim saçlarımda seninki kadar uzundu çokta gür.. ve ombreliydi. Dün gittim tokaya girecek kadar kısalttım. Hem sıkılmıştım hem bakımı zordu hemde son günlerde aşırı derecede dökülmeye başlamıştı. Ay bi rahatladım bi hafifledim saç kremine bile gerek duymadan açabiliyorum artık

ya memnunsan ne güzel yapmışsın canım güle güle uzat
ben hiç bişiye cesaret edemiyorum ucundan aldırırken bile bin tane laf söylüyorum aman çok kısaltma dur bilmem ne ::)
renk olayını en çok istiyorum ama ya beğenmezsem diye ona da çekiniyorum

İki hafta önce yine kestirmiştim sakın kısalmasın diye diye iki parmak anca aldırmışımdır. Birden heveslendim kısaltmaya ama bunda aşırı dökülmesinin ve tararken zorlanmamın payı çok. Eskidende kremlerle serumlarla açardım ama sanırım şampuan değişikliğinden son zamanlarda anormal derecede karışıp dökülüyordu.

Ay ben hala bu kv görümce ikilisine alışamadım bi ara ne güzel takmıyorum kafama bazende sinir oluyorum işte geziyolar tozuyolar aramıyolar bi de kaçgündür aramıyomuşum sen ara o zaman dedim bende görmüyorum 2 gündür sizi diyo ama kendide iki gündür evde yokmuş laf olsun diye konuşuyo

mutluluğun formülü aslında takmamak ya da takmadığının sanılmasını sağlamak içini boşaltmak içinde çok güvendiğin bir iki arkadaşınla gıybet time yapmak

tatilden beri kendimi yemeye içmeye vurdum her gün ertesi gün için diyet yapıcim diyip yine bir sonraki gün yaparım diyorum ilk kez bu kadar iradesizim
bir de alışveriş yapmam lazım ama kilo vercem diye onu da bekletiyorum
pazartesi de eğer diyete başlamazsam bu halimi kabul edip alışverişle giderim artık

Kolay gelsin canim . Ayip etmisler. Sonrada ev gormeye gelirler :)

Allah yardımcın olsun canım. İnsan böyle günlerde akraba dost komşu arıyor ama malesef kimseden fayda yok.

Allah kolaylık versin canım dikkat et kendine
sagolun kızlar tasindik yeni evimizdeyiz simdi her yer arapsaçı nereden basliyacagim bilmiyorum kızımı uyutuyorum ondan sonra baslayacagim yerleştirmeye çocuğum sabahtan beri ortada perişan oldu ağladı ac uykusuz kaldı annem kız kardeşim hic ilgilenmedi az önce annem aradı acmadim telefonu sabahtan beri hic merak etmedi simdi araması saçma zaten kendimi çok yalniz hissettim ben boyle zamanlarında en çok onlara yardımcı olmuş kisiyim ama ayni şeyi bulamadım karşılık beklemiyorum ama gerçekten çok zor durumdayım nasıl insanin en yakınları düşünmez diye saskinim sadece neyse bir şekilde yerlescem artik evim çok güzel bayağı aydınlık esyalrim bile farklı göründü burada kızım elimi tutup hadi evimize gidelim dedi defalarca:)alışmak zaman alacak sanırım
@Leydiminik Dr bana da ilaç vermişti bir bakayım bulabilirsem evde iceyim
@stanki birkaç gün sonra herkes meraktan evi görmeye gelir eminim zaten KV taşında oturmaya gelelim demişti zaten:))

mutluluğun formülü aslında takmamak ya da takmadığının sanılmasını sağlamak içini boşaltmak içinde çok güvendiğin bir iki arkadaşınla gıybet time yapmak
aynen yaptoğım gibi doğru yoldayım :)

aman almamışsındır sen :)

Canım kıyamam ya.yanında olmak isterdim çok

canım ya keşke yakın olsaydık da ben gelebilseydim bence de azar azar yapmaya çalış çok kasma

aynen yaptoğım gibi doğru yoldayım :)

aman almamışsındır sen :)
2 kilo aldım bende ciddi fark ediyo bu

ben hamileyken en yakın arkadaşım hayatının en fit halindeydi tam kilo verdiği döneme denk gelmiştim o giyindikçe ben bir daha öyle olamam diye daha çok bunalım yapıyordum :)) o yüzden beraber kilo alabilecek ofis arkadaşları candır :)

Burdaki bayan arkadaslar diyete baslamislardi deli gibi yaris yapiyorlardi simdi herkes birakti sansliyim.

E Esinn10 yavaş yavaş olur boşver acele etme biri gelceği zamanda müsait değilim deyip ertele zaten gelseler herşeye karışırlar daha beter olurdun böyle daha iyi

İlk ben gelcem misafir lüften :)

Canım kıyamam ya.yanında olmak isterdim çok

hepinize teşekkür ederim kızlar içimi dökmek bile yetti bana destek oldunuz iyiki varsiniz eşim çok agrasiflesti hemen sinirleniyor kaba davranıyor tasimacilara bile atarlandi gerçi onlarda iyi yapmadılar taşıma işini son kez bana atarlandi yeter ya yeter bende yorgunum stersliyim uykusuzum kimseye kizmiyorum dedim sustu ablası aradı abla koş gel biz perisaniz ev karman çorman kimse yok Yalnızız dedi ablası da yemek yapıyorum gelcem demiş büyük gorumcem zaten cankurtaran gibidir sağolsun hep yardımcı olur böyle zamanlarda ama bizimkilerinin boyle bir durumda gelmemesi eşimin tarafına karşı mahcup ediyor beni

canm.hayirli olsun tasinmissin. Kolay gelsin bosver yanliz daha rahat daha iyi. Kske ben tasindigimdada yanliz biraksaydilar beni.anca tantana yapiyolar

bosver canim biz bize yeteriz. Yavas yavas hallolur hersey cok yorma kendini. Orda olsaydim en azindan kizini alirdim. Bizim cadiyla kudururlardi :)

lutita canim dugun fotolarinizla ayni yerde kizinla da cekinmissiniz ya fotolar cok hosuma gitti. Nice senelere. Buyuyunce de ayni pozlardan verirsiniz insallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…