Annelerin Güncesi

Git gide anneme benziyorum afitap sarkisinikendime armagan ediyorum.
Bi kase corbayla doyan. Gunde tek ogun yemekle beslenebilen. Fazlasan 1 kasik yese kusacak olan. 50 kilonun ustunu hamilelik haric gorememis ben. 1 tencere corbayi dokulmesin diye tek basima bitirdim dun aksamdan beri. 55 kiloyu da gordum. Kendime hakim olmam lazim.

Canim benim. Yakın olsak gelir bi el atıverirdik biterdi hemencik
Böyle zamanlarda sağolsun annem hep gelir eskişehirden ama benim de kv aynı şehirde olmamiza rağmen gelmezdi.
Allah kolaylik versin sana canım.

Kızlar iki haftadır falan bi tuaf oldum. Bugüne kadar ağzıma sigara sürmeyen ben. Sigara kokusundan dahi midesi bulanan ben. Tuaf bi şekilde sigara içmek istiyorum hatta içmek ne kelime yemek istiyorum resmen. Rüyalarıma giriyor. Kendimi tutuyorum içmemek için. Birde işyerinde les gibi rutubet kokan havasız tozlu arşivin kokusunu ciğerlerime oyle bir çekiyorum ki bayılıyorum o kokuya. Nasıl güzel bi koku gökçe toprakla oynuyor ama ben o toprağı avuçlayıp yemek istiyorum. Butün bunlar kansızlıktan mı. İlaçta kullanıyorum
Noluyo bana..Şuan da canım sigara istiyor

Bisey eksikliginden olur diyorlar. Komur, kirec, toprak yiyenler var

Canm demir eksikliğinden olabilir

Kolay gelsin cnm. Hiç kendini üzme eninde sonunda yerleşeceksin. Ablamda dün taşındı çok ısrar ettim gelicem diye ama arenle daha zor olur diye istemedi beni. Ben yinede yrn gidicem. Sizinkilerin gelmemesi kötü olmuş ama bence sen yinede eşine yansıtma. İşleri varmış hastalarmış falan de. Ben ailemle ilgili hiç bi açığı eşim dahi olsa vermem.
İnternete yaz bak istersen saçı harika yapıyor. Pazar günü gidip yaptırcam. Gerçi geçici bi süre ama olsun uçlarım çok yıpranmıştı.
Demir eksikligi mi var acaba sende.

Bu sene tatile voyage belek e gittik. Ets den yaptırdık rezv. kız anlata anlata bitiremedi. 1 hafta resmen aç kaldık. Otel çok eski. Odalar hiç temizlenmedi bile. Üstelik odayı temizleyin yazısı koyduğumuz halde. Yemekler aynı yemekhane yemekleri gibiydi. Bide o kadar para verdik. Yani şiddetle tavsiye etmiyorum aklınızda bulunsun dedim.

Öyle mi bende hep methini duydum düşünüyordum gelecek yaz için
Bir de aklımda Hilton Sarıgerme var ona yoğunlaşayım olmadı turuncubikız tavsiye etmişti benim bi arkadaşım gitti sonra öve öve bitiremedi
Gerçi benim için esas kriter çocuklara sağladıkları yemek imkanları burası o anlamda da çok iimiş tabi gitmeden bilemiyor insan benim seneye alternatiflerimin başını çekiyor

Canm demir eksikliğinden olabilir

Demir ilaci kullanıyorum düzenlide iciyorum 1 2 aydır. Ama bilemedim.

Bu sene hiç rus gelmedi ya sanırım ondan böyleydi. Hilton sarıgermeyi hiç bilmiyorum. Ben bidaha cornella yada rixosu tercih edicem. İkiside harikaydı.

hamileyken sitelerde gezerken gormustum. Kimisi sigara kulu toprak kil falan yemek istiyomus senin ki de oyle demek :) belki demir disinda baska bisey eksikliginden oluyodur

Sagol cnm evt ayni yere gidip cekildik cok guzel anilar insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…