Annelerin Güncesi

Canim benim sabırlı olman lazım. Gökçede benzer şeyler yaptı suan 2 haftayı geçtik daha iyi durmayıZ. Gece uyandırıp çiş yaptırmazsam altına yapıyor gökçede. Hatta dün uzun aradan sonra altına yapmış ne yapalım böyle böyle ogrenecekler.

İnşallah hasta değildir yükselmez ateşi canım gecmis olsun

A101 e basamak gelmis aldım kızıma elini yıkamaya bayılıyor sandalyesine cikartiyirdum korkuyordum bu basamak daha iyi oldu

kustu baya. Goturduk kulak enfeksiyonu varmis. Hic gecirmemisti. Eksik kalmayim dedi heralde. Yeni dustu atesi de.
Kv de de aramis o cocuk ac yedirmiyosun diyo. Mal midir nedir. Kendi kendine konusup duruyo. Biz bisey diyoruz duymamazliktan gelip ayni seyi 37453829 kez tekrar ediyo.
Ben kusmuk temizliyorum kadin bilmem kim cocuguna 3 saate bir bilmem neyediriyomus diye anlatiyo. Zamaninda ben oyle yapiyorum diye. Saatli vermeyince noluyomus diyen kadin bi de bu. Ben napsam kotu zaten.
Yarin bi gun de bi posta yuzume soyler. Ama beu sefer ben kendimi tutabilir miyim bilmiyorum.

Tekrar geçmiş olsun canım ne alakaymis Allahım yarabbim geçen gün yigenim ateşlendi kardeşim hastaneye götürdü sabaha kadar hastanedelermis eve gelmisler yatarken kv si ile kp i gelmis kv si sen havuzu dolduruyorsun hep ondan hasta olmuştur demiş kardeşim duymazdan geldim iki üc oldu en sonunda kiziyormusun bana demiş kv si kardesimde evet kiziyorum annem geldi dondurma veriyorsun ondan hasta oldu diyor sen havuzu dolduruyorsun ondan hasta oldu diyorsun ben bu çocuğa bakamiyorum beceremiyorum alın siz bakın demiş kv si pişkin pişkin gülmeye başlamış abla zaten sabaha kadar uyumadim birde laf söyleyince delirdim dedi yanı anneler hep suçlu çocuğu anne hasta ediyor illa birşey bulacaklar takma kafana hepsi aynı model bunların

Biz canimizla ugrasiyoruz onlarin derdi bizi suclu cikarmak.
Sanki hic hastaliksiz buyuttuler cocuklarini

A101 e basamak gelmis aldım kızıma elini yıkamaya bayılıyor sandalyesine cikartiyirdum korkuyordum bu basamak daha iyi oldu
Bende aldim. Gökçe çok sevdi. Sandalye den bende korkuyordum bu çok güzel oldu. Birde niloya li Set aldım. Bardak kase cam suluk ve pipetli suluk var içinde. Gökçe onuda çok sevdi.

Geçmiş olsun canım..

Biz canimizla ugrasiyoruz onlarin derdi bizi suclu cikarmak.
Sanki hic hastaliksiz buyuttuler cocuklarini
E Esinn10 çok doğru söylemiş hepsi aynı model bunların al birini vur ötekine.
Benim görümcemde bugün, bu kız çok zayıflamış annem dolmuşta bile (çarşıya gitmişlerdi) birşeyler yedirmeye çalışıyordu dedi. Yaw senin annen bir yedirmişse ben bin yedirmişim ne diyorsun sen değil mi
Bu arada çok geçmiş olsun canım benim çocuklar çok geçirdi kulak enfeksiyonunu. Genelde gribal bi durum varsa geniz akıntısından oluyor. Toparlanır hemen merak etme

Canim cok geçmiş olsun ne yaparsak yapalim hasta oluyorlar ne yazikki kv dende konusuyo madem esin versin cevabini seb hic muhattap olma bence oda cevap veremiyorsa duymamazliktan gelmeye calis canim zaten kizinla ugrasiyosun bide onlar konusuyo luzumsuzlar

Canim sen gorumcenin dediklerini hic dikkate bile alma pek dedikleri onemsenecek bir karaktere sahip.degil ne yazikki

Bugün kizimla parka gittik ve yine benim vermem krizi tuttu daha kimse yanina bile yaklasmadan vermem diye bagirmaya basliyo neyse bi cocugada boyle yapti bizden sonra gelmislerdi kadin hemen aldi cocugunu kucaga 1 bucuk yasinda falan cocuk sen sakin boyle yapmayacaksin falan bisuru sey soyledi aldi cocugu parktan goturdu delimidir nedir sanki biz hastalikliyiz bizden kaciriyo sinir oldum

Bende aldim. Gökçe çok sevdi. Sandalye den bende korkuyordum bu çok güzel oldu. Birde niloya li Set aldım. Bardak kase cam suluk ve pipetli suluk var içinde. Gökçe onuda çok sevdi.

Geçmiş olsun canım..
Niloya setini göremedim canım basamaktanda bir tane kalmıştı hiçbir şey birakmamislar ben gidene kadar:)
ya evet bir sene sonra gorusuruz deseydin ne tuhaf insanlar var ya

Kızım telefonumla oynuyordu 6 kez babasını aramış bir de oğlumun dershane hocasını aramış kimbilir kaç defa aradı adamı dunde aramisti en sonunda sildim adamın numarasını kurtulsun bizden diye hayır tanımıyorum da tam olarak kalkar karısı arar birşey der gelde anlat derdini

sagol canim. Deli ediyo beni sustukca tepeme cikti. Senin gorumce de daha hangi yuzle konusuyosa artik luzumsuz

oyle bi kadin ki karsisinda ki kimseyi dinlemez. Esimde diyo hep. Duymamazliktan geliyo. Kafasina bisey koyduysa oyledir. Her soyledigini tekrar etme huyu var bi de. Insani bi de ayri bir geriyo. Mutlaka ayni lafi bi kac kez tekrar eder.

Bu gun yemedi bisey di mi feri yok cocugun
Yoo iyi yedi anne
Yememis yememis bu gun bisey hic feri yok
Oyy yavrumun hic feri yok yemedin mi sen hic bisey

Arada bizim dediklerimiz sinek viziltisi sanki.
Esime de dedim bi daha ayni lafi ederse allatn almicam. Sus sus kendim stres oluyorum.

gelsin cocugu o yasa da gorusursun her istedigini yaptirabiliyo mu bakalim.

Ates 40 lara dogru gidince hastaneye gittik tekrar daha buyuk bi yere. Cocugun ne kulaginda ne bogazinda hic bidey yokmus. Kan degerlerinde de hic bisey cikmadi.
Vucut cok su kaybetmis dedi doktor ama o kadar su icmeye nasil yetmemis anlamadim. En az 2 gun surermis yuksek ates.
Fitil soguk uygulama bi de uzerine igneyle dusurduler atesi. Evde napcam bilmiyorum.
Esimle mi basetmek zor yoksa atesle mi onada karar veremedim.
Uyumamam laziiimmm

Töbe deli mi bunlar, kulakta bir sıkıntı varsa vardır nasıl yok oluyor, ya da yok olan bir şeye nasıl var deniliyo.
Geçmiş olsun canım

Töbe deli mi bunlar, kulakta bir sıkıntı varsa vardır nasıl yok oluyor, ya da yok olan bir şeye nasıl var deniliyo.
Geçmiş olsun canım
Bende anlamadim. Gittik ne var diyince. Kulakta enfeksiyon varmis kusma ates siraladim. Adam bi bakti sonra tekrar bakti ikisine de kulaklari tertemiz bisey yok ki dedi.
Ya digeri yanlis bakti ya bu. Simdi kulak icn verdigini de kullanmicam insallah yoktur gercekten bisey.

Gecen ankaraya gidisimiz de de boyle olmustu. Bi ozele gittik adam bogazi kizarik dedi. Antibiyotik aldik. Aksam yine dusuremeyince atesini buyuk cocuk hastanesine gittik. Cocugun bogazinda bisey yok kullanmayin dediler.

Artik hangisinr inanirsan. Bu kadar basit bisey de bile ayni gun icnde iki farkli sey soylediler. Allahtan buyuk bi rahatsizligimiz yok

İnşallah sicramamistir ve bu sondur.
inşallah canım çok sağol

her yer cins dolu ya milletin kafası güzel bence ülkenin genel sorunu

geçmiş olsun canım zaten doktrolar birbirini tutsa o zmn şaşırcam ben kızım rota olduğunda doktor idrar yolu enfekssiyonu demişti antibiyotikle yolladı beni diyorum ki yahu bu çocuk sabahtan beri kusuo bişi içmiyo idrardaki değerler tabi farklı olur kültürü bekleyelim yani ben diyorum bakın tıpla uzaktan yakından alakam yok ertesi günde kakayı ben gönderdim tahlile de öyle rota ortaya çıktı
inşallah yoktur bişiyi ateşide fazla sürmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…