Annelerin Güncesi

Napıcaz kızlar gözümüzüm önünde pantolanuna işeyince ne tepki vericez iyice salağa bağladım ne yapacağımı bilemez oldum tuvalete yetiştiriyim de kalanını oraya yapsın diyorum oraya gidince kesiyo işemeyi çıkarınca kalanını yapıyo çişin gelince söyle oğlum diyorum tuvalete götüreyim çiş yok tuvalet yok diyo dün kuru kalktı demiştim ya bugün o da yok 5 de uyandığımda ıslaktı uyandırmadan değiştirdim üstünü çarşafını alezini öğle uykusunda da yapmış uyanınca yatagıma gelmek istedi ama oglum çis yapmışsin islaksın önce ustunu değistirelim dedim içli içli ağladı yanlış tepki verdim galiba

Şimdi benim oğlan her yemekten sonra kaka yapıyo bugün sabah tuvalete götürdum yapmadı 1 saat kadar sonra pantolonun paçasından topladım ögle yemeğinden sonra duşakabine götürdüm oraya rahatça yaptı ayakta hem çiş hem kaka akşam yemeğinden sonra da götürdüm yine yaptı ayaktan ordan temizlemek daha kolay oluyor enazından ama bu şekilde alışması hiç normal değil neden bezine yaparken çöken çocuk tuvaletin önüne çokup yapmiyor anlamıyorum

Canım benim Allah şifa versin abicigine inşallah sıçrama falan olmamıştır

biz 1 yasindan beri oyle yatiyoruz canim cok rahat oluyor.: D

Canim abinin isminide yaz ismen dua edeyim olurmu

İnsallah sicramamistir canim allah sifa versin abin iyi bi insanmis rabbim yardimcisi olsun

Hayırlısyla bunu da atlatır inşallah en hafif şekilde

Allahim insalah onceki sinavinizi yeterli gorurde bu kez sevindirir sizi. Aklima geldigi her an duaciyim

L Leydiminik canım Allah acil şifalar versin Allah yüzünüzü güldürür inşallah.

Çok teşekkür ederim kızlar Allah hepinizden razı olsun iyiki varsınız

Canım rabbim büyük son olur unutur gidersiniz inşallah

Annemlerde emzirip yanina yatip uyutuyorum. Bu sefer ayagimda sallamayi deneyeyim dedim. Cok fena tekme yedim ceneme. Acaip agriyo sallamak benim neyime

Bu yanlis oldu
Yakında seninle de bu ikon bütünleşecek
Neredeyse her mesajında gülümsüyorum

Canım Allah şifa versin son olur inşallah. Bende çok sıkıntılı günler geçirdim ama geride kaldı inşallah abinde unutur bu günleri hiç yaşamamış gibi.

Bugun esimin dogum gunu. Ve arkadasimin kinasi var . ve hira hasta bnde adet oldum azonce.

Canım rabbim büyük son olur unutur gidersiniz inşallah

Canım Allah şifa versin son olur inşallah. Bende çok sıkıntılı günler geçirdim ama geride kaldı inşallah abinde unutur bu günleri hiç yaşamamış gibi.

L Leydiminik Rabbim abine acil şifa versin, inşallah başka yerlere de sıçramamıştır, dualarımız seninle...

teşekkür ederim kızlar inşallah dualarla bunu da atlatıcaz

Emziği bıraktırma biz de şöyle gelişti, 1,5 yaş civarı hasta olduğu bir zamanda artık emziği vermeyelim öyle uyutmayı dene dedi eşim, zaten sadece uyuturken veriyordum ben onun dışında vermiyordum, gece de atıyordu ağzından alıyordum, ya da ağzında ise hafifçe çekip alıyordum
o dönemde bir iki gün biraz uykuya dalarken zorlandı sonra aklına gelmedi, fakat kv gündüz aradığını söyledi, versem mi dedi, başa sarmayalım diye gündüz de verme dedik, kaldırdık emzikleri
Bir gün arkadaşıma gitmiştim onun kızı emiyordu emziği onun ağzından alıp emmeye çalıştı, senin değil diyerek engel olduk.
Unuttu gitti, tabi hastalık dönemine geldiği için daha kolay olmuş olabilir bizim için, genelde o dönemlerde alışkanlık bıraktırmak daha zor ama bizde öyle olmadı...

Kızlar siz tarhanayi nasil yaptiniz bana bir tarif verseniz
bende kara kara tarif arayisindayim. Annemler cok guzel yapiyolar Hele yengemin tarhanasi cok guzel olmustu. Evde kabak patlican fasulye ne bulursa koymus cok sasirdim oyle diyince. Ama ne yazik ki hepsi kafasina gore yapiyo Insan azicik olcu kullanir diye soylendim bu bayram hepsine.
Bulursan guzel bi tarif bende isterim.
Hic olmadi internette kilerden yola cikarak kafama gore yapicam bendr

Yakında seninle de bu ikon bütünleşecek
Neredeyse her mesajında gülümsüyorum
sorma ya direk altinda ya o cikip duruyo :)

bende sadece uyurken veriyorum. Uyuyunca cikariyo zaten kendisi. Bi kere biraktirmayi denemistim memeye sarmisti. Uyurken birakmiyodu. Oyle olmadi mi sizin ?

Once emzirmeyi biraktirmam lazim sanirim benim. Aksam esimle konusup yarin calismalara baslayayim diyorum istemeye istemeye

yok canım öyle olmadı, memeyi emzik gibi kullanmasına izin vermedim hiç, süt bitti oğlum deyip çıkardım ağzından, başta bir iki direndi sonra ben her defasında aynısını yapınca üstelemedi. şimdi kendisi diyor süt bitti diye

Anladim canim. Insallah bu sefer bende basaririm

Benim kv de çok güzel yapar tarhanayı, içine mercimek, fasulye, nohut falanda koyar, annem koymaz, ama daha besleyici oluyor diye düşünüyorum oğlum da seviyor, keyifle içiyor tarhanayı, geçen sene demiştim, yaparken ben de yanında olayım bana da göster diye, tamam demişti, olmadı nasıl yapıyor tarif sorarım ona paylaşırım sizlerle de
M mutube

Anladim canim. Insallah bu sefer bende basaririm
Sevdiği bir oyuncağını örnek gösterebilirsin, emzik kullanmıyor bak ne güzel falan diye, yer ediyo sonra kafalarında akıllı bıdıkların, kimisi fazla direnç gösteriyor, kimi kolay kabulleniyor, çocuktan çocuğa değişiyor.
Şimdi ben de kara kara memeden kesmeyi nasıl yapacağım düşünüyorum, tatilde sürekli çekiştirip odaya götürdü beni, şimdi işten gelir gelmez odaya götürüyor, şu an tatilin tek artısı gece emmeyi bırakması oldu, uyandığında istemiyor, su içiyor yatıyor, fakat uyumadan önce, ve sabah kalkınca kesinlikle emmeden hiç bir şey yapmıyor. Alt değişimi bile yapmak için beklemiyor.
2 yaşını bekliyorum ben de ağustos gelsin bıraktırayım diye kafamda tarih belirledim. Uygulamada nasıl olur hiç bir fikrim yok

Benimde kv yapiyo hep sagolsun ama cokca yoruluyor bu sene hem ona hem kendime yapayim diyorum acikcasi hem sevinir recelimi yapragimi nanemi tarhanami eristemi hep kendi yapiyo arada kavanoz menemen domates falanda yapip gonderiyor cok zahmet oluyo azcik yükü hafiflesin diye dusundum ama yapabilirsem tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…