Annelerin Güncesi

çok geçmiş olsun canım hastalık geçsin toparlar annesi hemencik iileşsin inşallah kuzun

alla alla ne olmuş acabaki haberlere baktım bi açıklama yok

bi arkadasimIz whatsaptan 'iftar' diye bi grup acip iftara davet etmisti bizi. 1 hafta onceden soyledigi tekrar bekliyoruz falan demesini bekledik. Hani olacak mi olmayacak mi ona gore hareket edelim diye. Baktik hic ses yok. Nasilsiniz arkadaslar yazdim gruba. Esi falan gordu ama bisey yazmadi. Acik acik aksam geliyoruz di mi falan fa demek istemedim. Grubun ustunde de kocaman iftar yaziyo.unutmusta olabilirler insan unutsa da yaziyi gorunce hatirlar. Kusura bakmayin dese kimse dert etmezdi. Aksam 6 ya kadar bekledik bi de hazirlik yapiyolarsa gitmemekte ayip olur diye.
Baktik ses yok bize gelin dedim herkese birlikte hazirladik biseyler yedik.
Bu da arkadasin bize 2. Golu oldu. Gecen sene de ben cagirdigimda once geliyoruz deyip iftara saatlerkala ben herseyi hazirlamisim gelmicez biz demisti.
Canim sikildi gruptan ciktim bisey demeden hemen akabinde de niye cikti ki falan yazmis. Onceki yazdiklarimiza hic bisey dememiste.
Daha da cagirmam cagirsa da gitmem cok sinir oldum

Nazara gelmiştir belki bi nazar oku , geçmiş olsun

Grupta davet etmiş Bir zamanlar facebookta vardı ya kahve çay ısmarlamak onun gibi olmuş

Geçen gün benzeri başıma geldi. Bu cumartesiden için iki aileyi iftara çağırdım. Hem gökçenin de doğum gününü için pasta kesicez dedim. Tamam dediler. Kii bi sene öncede aynını yapmıştık aynı arkadaşlarla. BEn de tekrar hatirlatma gereği duymadım. Onlarda sormadı. Bunun gün hazırlık yaptım. İftar saati bi aile geldi diğer yok. Sebep unuttuk. Acayip bozuldum. O kadar hazırlık yapmiştim. Neyse çaya geldiler onlarda.

Bu da kotu olmus.iletisim kopuklugu olmus. Biz de ne yapacagimizi sasirdik. Simdi bisey yazmadan gitsek unutmussa o mahcup olur dedik. Gercekten unutmus ya da vazgecmis arkadas. Keske bizede soyleseydi planini 6 kisi kalakaldik napsak diye.

Bu da kotu olmus.iletisim kopuklugu olmus. Biz de ne yapacagimizi sasirdik. Simdi bisey yazmadan gitsek unutmussa o mahcup olur dedik. Gercekten unutmus ya da vazgecmis arkadas. Keske bizede soyleseydi planini 6 kisi kalakaldik napsak diye.
Ben arıyorum ya, son gün planda bir değişiklik var mı yok mu diye, unutur, işi çıkar, bebeği hastalanır vs vs gibi sebeplerden aramak aklına gelmez diye

Ben arıyorum ya, son gün planda bir değişiklik var mı yok mu diye, unutur, işi çıkar, bebeği hastalanır vs vs gibi sebeplerden aramak aklına gelmez diye
Ya iste o yuzden bende yazdim nasilsiniz diye cevap vermedi :) cocuklari yok. Unutsa da sorun degildi iste bizim yazdigimizi gorunce unuttum dese bisey demezdik insanlik hali. Zaten ilk cagirdiginda da calisiyosun hic yorulma amac birlikte olmak disarida yiyelim hep birlikte istersen dedik. Yok evimde agirlamak istiyorum dedi. Peki dedik. Okuyup okuyup ben cikinca niye cikti demekte garip.
Hala aklina gelmeyip hic bisey dememesi de garip.
Ay ne biliyim ben cok mahcup olurdum. Cagirsam kac gun onceden soylemeye baslardim tejrar tekrar. Neyse keyfi bilir. 8 sene de hala guveniyo olmamiz sacma zatrn bizim

İlk olmadı diyorsun demek ki onun yapısı böyle, sen de ona göre hareket edersin, biraz pişkinlik yapmış gibi geldi, yazdıklarını görüp daha neden çıktığına anlam veremiyorsa ve konu hakkında geri dönüş yapmıyorsa...

Kızılca Deresi'nde biriken metan gazından kaynaklandığı belirlendi diyor haberde okudum şimdi
Bi daha haberlere bakmadım bende ama bi sürü senaryo var işte
Cuma günü parka geçmeden direk eve geçmiştim, kuzum beklemiş beni ya eve girmek istememiş anne gelecek diye
Oyyyy Kıyamam ben ya.

Kızlar ben anahtarını sürekli içerde unuttup çıkıyorum evden
Yumurta kalmamış evde bende gökçeyı alıp bakkala gittim. Ama sorun sadece gökçeyi aldım yanıma anahtar gene yok. Telefon da yok. Bakıcıya çıktım. Eşimi aradım geli açtı kapıyı. Ama 45 dk bekledik.

aynen ilk degilde bu kadar buyuk kazigini ilk defa yiyoruz. Bi daha da olmaz artik

Geçen senekini de hatirliyorum ben. Sanırım aynı arkadaşın.
B
Aynen o. Dogum gununde de supriz yapalim dedik. Esiyle konustuk. Bi yere getiricekti onu. Tamam dedik kapattik. Gunu geldiginde aradik aradik cevap vermedi. Mesajlara donmedi. Esini cok yakinen tanimadigimiz icin olmamis gibi davrandik.:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…