Annelerin Güncesi

Insallah boyle devam eder. Olumlu sonuclanir
Kızlar hepinizin duasını istiyorum abimde tekrar kitle çıktı yarın acil ameliyata girecek
İnşallah ilkini atlattığı gibi bunuda atlatır nolur dua edin
allahim acil sifa versin. Insallah bu seferde atlatir

Selamlar
Kan testi yaptıran anneler bişi sorcam. Biz de yaptırdık doktor iyi dedi bütün olarak değerlendirdim vs dedi ama anne kafası karşılaştırmadan rahat etmeyecek. Bizim sonuçlar ekteki gibi bazı değerler aşağıda bazıları yukarıda. Dr o değerlerin yetişkin referansı olduğunu iki yaş için değerlendirildiğinde normal olduğunu söyledi. Sizin test sonuçları nasıldı. Özellikle bizde düşük ve yüksek görünen değerler nasıldı

Eklentiler

• image.jpeg
    60,5 KB · Görüntüleme: 36
  • image.jpeg
    29,3 KB · Görüntüleme: 30
L Leydiminik şimdi farkettim mesajını çok geçmiş olsun ve inşallah korktuğunuz gibi değildir sonuç abin kolaylıkla atlatır . Acil şifalar dilerim

Ilk resimde ki -+ olanlarin aynilari bizde de var. Hatta dusuk olanlar bizde de dusuk yuksek olanlar bizde de yuksek.
Ikincide ki keratinin de ayni bizde de dusuk. Simdi elime alip karsolastirdim. Doktor bizede ayni seyi soyledi

Ilk resimde ki -+ olanlarin aynilari bizde de var. Hatta dusuk olanlar bizde de dusuk yuksek olanlar bizde de yuksek.
Ikincide ki keratinin de ayni bizde de dusuk. Simdi elime alip karsolastirdim. Doktor bizede ayni seyi soyledi
Keratinin düşüşü değil yükseği sorun olur, diğerleri de yaşla orantılı dedi. Demir hemoglobin vs normal dedi. İyi ya sevindim, çünkü bu durumu Google dan araştırınca korkunç şeyler çıkıyor moralim bozuluyor

Aynen bizde esimle tek tek acilimlarina baktik. Idrari beklerken. Hele beyaz kan hucrelerini falan gorunce aklim gitti. Forumlarda gormustum yinede sordum doktora bisey degilmis sukur ki.

Aynen bizde esimle tek tek acilimlarina baktik. Idrari beklerken. Hele beyaz kan hucrelerini falan gorunce aklim gitti. Forumlarda gormustum yinede sordum doktora bisey degilmis sukur ki.
İdrar veremedik, her gün boynuna kadar işeyen oğlumun o gün işemeyeceği tuttu biz de vazgeçtik bayram sonrasına kaldı :/

İdrar veremedik, her gün boynuna kadar işeyen oğlumun o gün işemeyeceği tuttu biz de vazgeçtik bayram sonrasına kaldı :/
Bizde saatlerce bekledik. Sonra lab. rica ettim fazladan idrar torbasiyla kutusundan verdiler. 1 ay sonra gelin dedi. Evde sabahtan takicam. Orda beklemeyeyim diye. O oldugu icin mi yapmiyolar acaba. Bizimki de doldurur normalde o gun 2 damla cis icin saatlerce bekledik

Geçti cnm çok şükür sadece kırmızılıklar kaldı ama şimdide sinekler mahfetti oğlumu her yerini yemişler. Neyse ki cuma günü sineklikler takılacak.

Kızlar hepinizin duasını istiyorum abimde tekrar kitle çıktı yarın acil ameliyata girecek
Cnm Rabbim acil şifalar versin. İnş. bunuda en kolay şekilde atlatır.

Bizde de eos ve mch değerleri farklı çıkmıştı. Dr herşey çok iyi dedi. Burdaki değerler yetişkin değerleri demişti bizede.

Küçük oğlum çok oksuruyor yarına randevu aldım kışın hasta olmadılar ama yazın koruyamiyorum terli su iciyorlar durmadan dondurma yiyiyorlar inşallah ilerlemez

Değerleri iyi gorunuyor maşallah canım panik yapma yetişkin değerleri referans alınıyor o yüzden öyle dusuk ya da yüksek çıkmıştır

Canım çok geçmiş olsun, acil şifa versin Rabbim.

An itibariyle 27 oldum
Bende haziran bebesiyim
Sipacik uyuyo esim suan is yerinde calisiyo. Cok gicik bi giris oldu

L Leydiminik @isimdeyimgucumdeyim miniklarinizin dogum gunleri kutlu olsun. Nice yaslarini goruruz insallah
Canım geçmiş doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllar dilerim. Yoğunluktan geriden takip ediyorum:)

Arkadaşlar duaniza ihtiyacım var annemin memesinde kitle vardı biyopsi alındı tam tanı konulamadi ama sonuç skntili tam değil denilmedi tekrar biyopsi yapılacak inşallah güzel hayırlı sonucu çıkar
Canım çok geçmiş olsun inşallah hayırlısı ile olumlu sonuçlanır.

Çok güzel canım, cok sevindim. Allah nasip etsin inşallah

Canım çok geçmiş olsun, inşallah ameliyat güzel gecer

Küçük oğlum çok oksuruyor yarına randevu aldım kışın hasta olmadılar ama yazın koruyamiyorum terli su iciyorlar durmadan dondurma yiyiyorlar inşallah ilerlemez
Geçmiş olsun canım. Hava o kadar sıcakki artık sürekli terliyorlar. Allah korusun çocukları, artmaz inşallah

Sağol canım inşallah
Geçmiş olsun canım. Hava o kadar sıcakki artık sürekli terliyorlar. Allah korusun çocukları, artmaz inşallah
sağol canım aynen terliyorlar sürekli dikkatte etmiyorlar hep söylüyorum çok soğuk su içmeyin diye tisortunu kendim çıkarıyorum ustunde kalmasın diye ama yinede olmuyor hasta oluyorlar

Canım doktorun normal olduğunu söylüyorsa bir sorun yoktur tahlil sonuçlarında doktoruna güvenebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…