Annelerin Güncesi

Aynen o. Dogum gununde de supriz yapalim dedik. Esiyle konustuk. Bi yere getiricekti onu. Tamam dedik kapattik. Gunu geldiginde aradik aradik cevap vermedi. Mesajlara donmedi. Esini cok yakinen tanimadigimiz icin olmamis gibi davrandik.:))
Bizimki bişey değilmiş sizinkilerin yanında. Gerçi biraz da benim hatam hiç aklıma gelmedi bi daha aramak. Ne bilim konuştuk anlaştık. Bi daha da değişiklik olmayınca aramadim. Aslında oda sanırim bi daha aramamizi bekledi.

M mutube nerelerdesin
S sailormoon123 oğluşun bıraktı mı memeyi?
MIhtar MIhtar tatil nasıl gidiyor?
D deterjan kızına yoğurt deniyordunuz sanırım bir gelişme var mı?
S Sunset5 oğluşunun yüzündeki yaralar geçti mi?
@aysenazim senin kızın yüzü nasıl oldu?
L Leydiminik kızının doğum günü nasıl geçti?
lutita lutita ayağın nasıl oldu?
B buselser istifan kabul edildi mi?
Hangi tatil canım bana hep tatil :) B buselser bende merak ediyorum nettin

Alaçatı tatil yeri de :KK70: ne bileyim başka yere kaçtınız sandım resimlerden:KK70:
Yok anacıımm nerdeee hayallerde anca
Tatil beldesi lafta denizsiz denize gitmek için dolmuşa binmek lazım 20 dk gitmek lazım üstüne en az 20 tl şemsiye parası haftada bir gidersek öpüp başımıza koycaz maaşı gömcez kuma :)

Yok anacıımm nerdeee hayallerde anca
Tatil beldesi lafta denizsiz denize gitmek için dolmuşa binmek lazım 20 dk gitmek lazım üstüne en az 20 tl şemsiye parası haftada bir gidersek öpüp başımıza koycaz maaşı gömcez kuma :)
Bizde o da yok:KK70: en az 300 km yapmamız lazım deniz görmek için :KK70:

Kızlar emin olmadan yazmak istemedim bugün 10. Gün yoğurt denemesinde allaha çok şükür ilk defa belirti vermedi. Cuma günü netleşecek geçip geçmediği içimde bir umut var ama çok ümitlenip yine hüsrana uğramaktan korkuyorum. Kızım için o kadar çok insan dua etti sizde onlardansınız inşallah sizlere cuma günü hayırlı günde hayırlı haberler verebilirim. Hepinizi öpüyorum.

Bu hafta izin aldım evdeyim. Ama ayağımı uzatıp yatıyorum diyemiyorum :KK43: temizlik yapiyörum. Tam temizlige ara verdim. Hazirlandik gökçe ile aşıya gidicez yağmur başladı. Neyseki yaz yagmuru kısa sürdü. Gittik aşımızı olduk. Dönüş yolunda kızçem park gördü parka girdik. Eve geldik çok şükür. Çok yoruldum.

Kızlar hepinizin duasını istiyorum abimde tekrar kitle çıktı yarın acil ameliyata girecek
İnşallah ilkini atlattığı gibi bunuda atlatır nolur dua edin

M mutube nerelerdesin
carsamba gnu dikisleri aldrdim ertesi gun sargiyi actim ayaklandim. İyiym canm sagol dusundgun icn. Keske daha once gitseymisim doktra.

Kızlar hepinizin duasını istiyorum abimde tekrar kitle çıktı yarın acil ameliyata girecek
gecmis olsun canm insallah iyi gecer ameliyati abinin

M mutube nerelerdesin
canim:KK19: ramazan yogun geciyor yoksa arada buralardayim :KK66:

rabbim sifa versin canim cok geçmiş olsun :dua:

X