Annelerin Güncesi

K Keskek bu arada dün benim çatlak senin minnoşun salıncakda sallanan videosunu izliyodu in in benim salıncak kızdım sana diyo :))
:) betülde kayakta olsun salıncağa biri biniyosa hemen koşuyo salıncağa ya da biri kayağa çıkacak olsun parmaklıklara sarılıyo vermem diyo hepsi bi değişik bunların :KK4::KK6:

kutlu oılsun tekrar kuzumun doğum günü iyiki doğmuş :KK200:

iyiki doğmuş prenses nice mutlu yaşlara :KK200:

@deterjan canım inşallah sorun çıkmaz yavaş yavaş biter artık şu alerjik durumlar :dua:

Geçmişi tam okuyamadım atladıysam affola
K Keskek S Sevgidili5 kuzucukların doğum günleri kutlu olsun :KK200:

K Keskek S Sevgidili5 nice senelere dogum gununuz kutlu olsun..

Pansumandaym suanda annem aradi hira herseye agliyo diye. Kafayi siyircam kapiyi ben kapatcaktm diye kiyameti koparmis evde

Teşekkür ederiz kızlar hepinize

lutita lutita ne pansumanı ben kaçırmışım heralde tırnağımı çektircem diyodum çektirdin mi yoksa:KK57:

K Keskek S Sevgidili5 kuzucuklarin dogum gunu kutlu olsun :KK36:

Cok yakin bi arkadasimin dugunu var bayramda. Bende onu cok sevdigim icin beni hatirlatacak ani kalacak hediye almak istiyorum altin takmak yerine. Evinin falan fotosunu istedim merak ettim bahanesiyle uyan bisey alayim diye. Aylardir ne alabilirim diye dusunup duruyodum minyatur bahce yaptirip evine gondermek geldi aklima.
Esime soyledim oyle dugun hediyesi mi olur diyo.
Cok mu sacma olur cidde n sizceo_O

Cok yakin bi arkadasimin dugunu var bayramda. Bende onu cok sevdigim icin beni hatirlatacak ani kalacak hediye almak istiyorum altin takmak yerine. Evinin falan fotosunu istedim merak ettim bahanesiyle uyan bisey alayim diye. Aylardir ne alabilirim diye dusunup duruyodum minyatur bahce yaptirip evine gondermek geldi aklima.
Güzel olabilir erkekler anlamaz o işlerden herşey saçma geliyo onlara :)

bence ev hediyesi olarak çok hoş ama sanki düğünde daha seni hatırlatacak bişi iiçin ince zarif bileklikler var onlardan olsa daha ii olur diye düşündüm ben

Ben 7-8 ayliktan itibaren bi cok kez bindim senle bebege bi kemer bagliyolar kucaginda oluyo Yani Ben tam kalkarken emziriyodum hemen hem kulaklatinin tikanmamasi icin hem uykuya gecmesi icin sen ne kdr sakin olursan okdr iyi olur bence tabi sure de onemli Ben 1 saat kdr ucurum hep iyi yolculuklar smdiden
Teşekkür ederim cevabınız için. Kızım emmiyor maalesef ve biberonla mama vermeyi planlıyorum. Aç olduğu zamana denk gelmesi için dua ediyorum cünkü aç olmayınca biberonu almıyor hiç. İniş kalkışta emmese çok sıkıntı olur mu acaba?

Güzel olabilir erkekler anlamaz o işlerden herşey saçma geliyo onlara :)
Ne desem begenmedi deli etti beni gicik
bence ev hediyesi olarak çok hoş ama sanki düğünde daha seni hatırlatacak bişi iiçin ince zarif bileklikler var onlardan olsa daha ii olur diye düşündüm ben
sevmez ki altin takmayi. Hatta gumus falanda takmaz. Alyansi bile alabildigine sade. Tek tas da takmaz. O yuzden cok zorlandim zaten. Paraya falanda onem vermez.

Evi yalova da cok buyuk bir tesaduf olmadigi surece gitmem mumkun gorunmuyo. Dugun ankaradan olacagi icin gidebiliyorum. Annesinden adreslerini alip balayi donusunde ellerine gececek sekilde gondermeyi dusunmustum.
Dugune gidip birsey takmadan cikmakta mi garip olur ki. Dugunde verirsem zarar gorur falan diyr endise ettim biraz

sevmez ki altin takmayi. Hatta gumus falanda takmaz. Alyansi bile alabildigine sade. Tek tas da takmaz. O yuzden cok zorlandim zaten. Paraya falanda onem vermez.

Evi yalova da cok buyuk bir tesaduf olmadigi surece gitmem mumkun gorunmuyo. Dugun ankaradan olacagi icin gidebiliyorum. Annesinden adreslerini alip balayi donusunde ellerine gececek sekilde gondermeyi dusunmustum.
Dugune gidip birsey takmadan cikmakta mi garip olur ki. Dugunde verirsem zarar gorur falan diyr endise ettim biraz
Benmde cok yakin arkadasimin temmzda dgnu var dgnune gdince hediyesni takcam mecburen cnku dgunde bos bos durup takiya cikmamak olmaz bnce yanlis anlasilabilir bnce tak dugunde hediyeni hic kafalar karismasin

Annecikler bir sey sormak istiyorum. Benim kizim bugün tam 4.5 aylik oldu. Yalanci emzik dişinda her seyi emiyor. Ellerini yakaliğini, omzumu , eline gecer bez parcalarini , eldivenlerini islatip suyunu cekiyor :) Her türlü emzik aldim bu philips sin soohit emzigini bile kabul etmedi. Ev emzikten gecilmiyor. Bu huyu ilerleyen zamanda düzelirmi ...
Bizimkide 3 aydan sonra aldı. Emme huylarıda geçiyor bi süre sonra.
Kızlar herkese selam.okuyamiyorum tam bugünlerde giriyorum okuyum diye hep yarım kalıyo.çok yogun geçiyo bu Ramazan. Haftayada davet edeceğim kişileri cagiricam dahada yogun olurum sanırım.
Bugün de bizim doğum günümüz şükür iki yaşına girdik.gecen zamani dusunuyorumda zaman ne cabuk grciyo huzunleniyorum.biraz gecikmeli kutluycaz bu sene sanırım. Küçük bi pasta alirmiyiz bugün bilmiyorum gerçi.
İyi ki doğmuş oğluşun.. Nice senelere :)
Bizimde bugün doğumgünümüzdü çok şükür bugünümüze kendi aramızda kutladık pasta kestik
Siz de iyi ki doğdunuz :) güzel yaşları olur inş.

Çok güzel bi hediye ama bende düğün için sanki takıdan yanayım.

Düğünde verilmezde dediğin gibi olabilir
Düğünde de takarsın bi 50 lira tamam :halay:

Kizlar ben artik cildirmak uzereyim cigliklar kendini koltuktan atmalar durup dururken aglamalar saclarmi cekmesi falan. Azonce snirlendim bagirdim suan pismanim. Ama iki eli sac doluydu resmen kopma seslerni duydum sac tellernin.

Kizlar ben artik cildirmak uzereyim cigliklar kendini koltuktan atmalar durup dururken aglamalar saclarmi cekmesi falan. Azonce snirlendim bagirdim suan pismanim. Ama iki eli sac doluydu resmen kopma seslerni duydum sac tellernin.
Hepimizde oluyo malesef havalarda üstüne çok sıcak yapcak hiç bişey yok verecek bi akıl hiçç kalmadı geçecek inş :)

Benmde cok yakin arkadasimin temmzda dgnu var dgnune gdince hediyesni takcam mecburen cnku dgunde bos bos durup takiya cikmamak olmaz bnce yanlis anlasilabilir bnce tak dugunde hediyeni hic kafalar karismasin

Bizimkide 3 aydan sonra aldı. Emme huylarıda geçiyor bi süre sonra.

İyi ki doğmuş oğluşun.. Nice senelere :)

Siz de iyi ki doğdunuz :) güzel yaşları olur inş.

Çok güzel bi hediye ama bende düğün için sanki takıdan yanayım.

Düğünde verilmezde dediğin gibi olabilir
Düğünde de takarsın bi 50 lira tamam :halay:
sagolun kizlar. Olmadi sonradan hediyegondereyim. Takimi takayim madem

Resmen rezillik cekiyorum bebde gunlerdir. Herseye agliyo. Kanepeye su dokuldu diye agliyo suan hatta. Gormemezlikten gelmeye calisiyorum. Sinirlerim yiprandi

Kızlar ev temizliği için şirkete talepte bulundum oda sayısını ve nelerin yapılmasını istediğimi sormuşlar formda kapı,pencere,mutfak dolabı,banyolar,perde süpürüp silme toz alma şeklinde yazdım bir teklif gelmiş 135 lira kadınlar normalde 120 ye yapıyorlar burada ama bunların sigortası falan da var iki kişi geliyorlar cagirsammi acaba başka tekliflerde gelir bekliyorum 2 gün zamanı varmış bu teklifin halilarimi yikamaya vercem zaten zamanlamayı nasıl yapsam

Benim fikrimce o ev hediyesi olur dugune Altin Daha uygun gibi

Teşekkür ederim cevabınız için. Kızım emmiyor maalesef ve biberonla mama vermeyi planlıyorum. Aç olduğu zamana denk gelmesi için dua ediyorum cünkü aç olmayınca biberonu almıyor hiç. İniş kalkışta emmese çok sıkıntı olur mu acaba?
Yo olmaz bence Inis ve kalkista su icirirsin yutkunmasi icin

Kizlar aynen bzmki de herseye agliyo Sabah klkoyurz park diye agliyo Snra uzerine bsy dokulse agliyo Ben de bagryrm malesef ..
Tum dogumgunu bebelerimize nice yaslar bzm de saliydi
lutita lutita gecmisler olsun cnm

X