Annelerin Güncesi

Annecikler bir sey sormak istiyorum. Benim kizim bugün tam 4.5 aylik oldu. Yalanci emzik dişinda her seyi emiyor. Ellerini yakaliğini, omzumu , eline gecer bez parcalarini , eldivenlerini islatip suyunu cekiyor :) Her türlü emzik aldim bu philips sin soohit emzigini bile kabul etmedi. Ev emzikten gecilmiyor. Bu huyu ilerleyen zamanda düzelirmi ...

Annecikler bir sey sormak istiyorum. Benim kizim bugün tam 4.5 aylik oldu. Yalanci emzik dişinda her seyi emiyor. Ellerini yakaliğini, omzumu , eline gecer bez parcalarini , eldivenlerini islatip suyunu cekiyor :) Her türlü emzik aldim bu philips sin soohit emzigini bile kabul etmedi. Ev emzikten gecilmiyor. Bu huyu ilerleyen zamanda düzelirmi ...
Benm kizim 6 aylikken almisti emzigi. Snradan gecer emme ve herseyi agzina sokma her bebekte oluyodur damaklari kasiniyodur

Kızlar herkese selam.okuyamiyorum tam bugünlerde giriyorum okuyum diye hep yarım kalıyo.çok yogun geçiyo bu Ramazan. Haftayada davet edeceğim kişileri cagiricam dahada yogun olurum sanırım.
Bugün de bizim doğum günümüz şükür iki yaşına girdik.gecen zamani dusunuyorumda zaman ne cabuk grciyo huzunleniyorum.biraz gecikmeli kutluycaz bu sene sanırım. Küçük bi pasta alirmiyiz bugün bilmiyorum gerçi.

Kızlar herkese selam.okuyamiyorum tam bugünlerde giriyorum okuyum diye hep yarım kalıyo.çok yogun geçiyo bu Ramazan. Haftayada davet edeceğim kişileri cagiricam dahada yogun olurum sanırım.
Bugün de bizim doğum günümüz şükür iki yaşına girdik.gecen zamani dusunuyorumda zaman ne cabuk grciyo huzunleniyorum.biraz gecikmeli kutluycaz bu sene sanırım. Küçük bi pasta alirmiyiz bugün bilmiyorum gerçi.
Doğum günü kutlu olsun oglusunun canım nice güzel yıllara inşallah

Doğum gününüz kutlu olsun iyiki dogmus :)

Doğum gününüz kutlu olsun canım :)

dogum gununuz kutlu olsun canm.:)

Merhaba kızlar,
Ben önümüzdeki perşembe ilk kez bebeğimle uçağa bineceğim. Biraz tedirginim. Zaten benim uçak korkum var, nasıl zaptedeceğim kendimi ve kızımı ( 11 aylık ) bilmiyorum. Gerçi eşim de yanımda olacak ama bakalım. Pegasus ile gidiyoruz. Daha önce pegasusla bebeğiyle uçan varmı? Prosedürler nasıl? Bebekle yolculuk rahat oluyor mu? Tecrübesi olanlar paylaşırsa çok sevinirim.

Çok güzelmiş cnm güle güle kullanın.

3 gün günde 1 kere. Takıp masa hazırlıcakmışım onunla beraber oturup bende yiyecekmişim. Şuan oruçum yapamam da ramazandan sonra artık. Bu arada zaten sürekli bişeyler hazırlıyıp onunla oturuyordum ama yine yemiyordu. Bizde de keşke diliyle geri çıkarsa ama yok direk kusuyor.

Aynen öyle cnm illa ki yiyecekler ama bu geçen sürede biz yıpranıyorz. Neyse sağlıklı olsunlar da.

Mustelanın setini aldım ben. Gündüz giymesi için bol bol askılı atlet. Akşam içinde güzel kıyafetler almıştım. Geçen sene beden yoktu ama kom da falan çocuk mayoları var. Balık adam gibi yani güneş de sırtı falan yanmasın diye. Böyle bişeyde alabilirsin. Bide duş için mutlaka kaydırmaz al çok işe yarıyor.

Hm de gunes korumali mayolar var alt ust takim . aksamlari serin olabiliyo muhakkak hirka. Sut iciyosa su isitici. Suruplar. Deniz bezi huggies. Bebek arabasina ortu musambadan olanlardan almistm ben.sineklikte olur gece otururken oda uyuyodu arabada ses ve sineklerden korumak icn iyi oluyo.ates aleti. Yara bandi ve sargi bezi falanda almamiz gerekiyo busene neolur neolmaz cok hareketliler.

Tesekkur ederim kizlar:KK19:

Sağolun kızlar
Gecmis olsun canim

Merhaba kızlar,
Ben önümüzdeki perşembe ilk kez bebeğimle uçağa bineceğim. Biraz tedirginim. Zaten benim uçak korkum var, nasıl zaptedeceğim kendimi ve kızımı ( 11 aylık ) bilmiyorum. Gerçi eşim de yanımda olacak ama bakalım. Pegasus ile gidiyoruz. Daha önce pegasusla bebeğiyle uçan varmı? Prosedürler nasıl? Bebekle yolculuk rahat oluyor mu? Tecrübesi olanlar paylaşırsa çok sevinirim.
Ben 7-8 ayliktan itibaren bi cok kez bindim senle bebege bi kemer bagliyolar kucaginda oluyo Yani Ben tam kalkarken emziriyodum hemen hem kulaklatinin tikanmamasi icin hem uykuya gecmesi icin sen ne kdr sakin olursan okdr iyi olur bence tabi sure de onemli Ben 1 saat kdr ucurum hep iyi yolculuklar smdiden

Bizimde bugün doğumgünümüzdü çok şükür bugünümüze kendi aramızda kutladık pasta kestik
Musmutlu yılları olsun ayy ne çabuk geçiyor zaman daha dün transfer tarihi test tarihi bekliyorduk rabbim tüm yavrumalarimiza hayırlı uzun ömür versin onları bize bizi onlara bağışlasın

Doğum günü kutlu olsun prensesin nice mutlu yıllara canım

Teşekkür ederim canım

Musmutlu yılları olsun ayy ne çabuk geçiyor zaman daha dün transfer tarihi test tarihi bekliyorduk rabbim tüm yavrumalarimiza hayırlı uzun ömür versin onları bize bizi onlara bağışlasın
Amin canım teşekkür ederiz aynen öyle zaman öyle hızlı geçiyo

kutlu oılsun tekrar kuzumun doğum günü iyiki doğmuş :KK200:

Bizimde bugün doğumgünümüzdü çok şükür bugünümüze kendi aramızda kutladık pasta kestik
iyiki doğmuş prenses nice mutlu yaşlara :KK200:

D deterjan canım inşallah sorun çıkmaz yavaş yavaş biter artık şu alerjik durumlar :dua:

X