Annelerin Güncesi

Burdan instegrsmdan doğum gunumuzu kutlayan teyzelerimiz hepinize çok teşekkür ederiz :KK36::KK36::KK36::KK36:
Aksam kendi aramızda bi pasta ufledik bi de buyuklerle kutluycaz inşallah.akşam nası mutlu oldu pasta uflerken falan anlatamam.geçen sene farkında değillerdi busene baya bilinçli farkında doğum günü kutladigimizin. Pastayı parmaklarini batira batira yedi.:KK200:

Kızlar ev temizliği için şirkete talepte bulundum oda sayısını ve nelerin yapılmasını istediğimi sormuşlar formda kapı,pencere,mutfak dolabı,banyolar,perde süpürüp silme toz alma şeklinde yazdım bir teklif gelmiş 135 lira kadınlar normalde 120 ye yapıyorlar burada ama bunların sigortası falan da var iki kişi geliyorlar cagirsammi acaba başka tekliflerde gelir bekliyorum 2 gün zamanı varmış bu teklifin halilarimi yikamaya vercem zaten zamanlamayı nasıl yapsam
Fiyat çok iyi canım temizlik ci kadın gelin ce 250 den aşağı yapmiyo bizim burda bu işleri.sirket fikri çok iyi.

Kizlar aynen bzmki de herseye agliyo Sabah klkoyurz park diye agliyo Snra uzerine bsy dokulse agliyo Ben de bagryrm malesef ..
Tum dogumgunu bebelerimize nice yaslar bzm de saliydi
lutita lutita gecmisler olsun cnm
kuzucuğun doğum günü kutlu olsun nice güzel yaşlara sende iyiki doğurmuşsun canım :KK200:
Allahim esmiyir. Cok sicak.
ayy evet ya klimayı da çok açamıyorum ofis de çarpıyo bayılıcam dilim damağımda kurudu resmen

Fiyat çok iyi canım temizlik ci kadın gelin ce 250 den aşağı yapmiyo bizim burda bu işleri.sirket fikri çok iyi.
Evet canım bana da iyi geldi fiyatı şimdi bir tane daha teklif geldi 200 lira diyor tam gün yapiyorlarmis başka tekliflerde gelir dusunup degerlendircem ben yetisemiyorum artık belli aralıklarla sürekli çağırmayı dusunuyorum

Allahim esmiyir. Cok sicak.
Evet çok sıcak sersem oldum resmen gece klimayi açıp yattik kızım normalde çok terliyordu ağlayarak kalkıyordu klimayi açınca sabaha kadar uyudu şimdi yine uyuyor klima açık bu hafta sonuna kadar sıcak olacakmış eşim ve oğlum oruç ben regli oldum yazık eşim eve zor attı kendini dinleniyor oğlum sahurda beri hiç kalkmadı:)

Dün eşimin abisine gittik muhabbet kuşu vardı bizimki de bayılır kuşa kafese parmağını soktu kuş ısırdı parmağını aglamadi ama dünden beri parmağını gosteriyor bak aciyo diyor ama parmağını delmis kuş nasıl kussa Pirana gibi:KK57:

Yapis yapis oldum kollarmi yuzumu yikiyorm surekli ama banyo yapamiyorum ustmu degisiriyorm zirt pirt. Allah disarda olanlara yardim etsin cok sicak

Kizlar ben artik cildirmak uzereyim cigliklar kendini koltuktan atmalar durup dururken aglamalar saclarmi cekmesi falan. Azonce snirlendim bagirdim suan pismanim. Ama iki eli sac doluydu resmen kopma seslerni duydum sac tellernin.
Bende aynı durumdayim nerdeyse 2 yildir hiç bagirmadim ama dayanamiyorum artik. Birde gündüz uymak istemiyor. Gece 12 de uyudu sabaha kadar defalarca kalkti emdi. Sabah 9 da uyandi. Hala uymadi ogle uykusu diye bisey kalmadi ben dayanamıyorum bu nasil dayanıyor uykusuzluga. Birde ben evdeysem wc ye bile gidemiyorum surekli meme memeee diye bagiriyor. Meme 7/ 24 acik geziyorum. Kafayi yiyecem:KK17::sinirli::KK70::KK17:

Bende aynı durumdayim nerdeyse 2 yildir hiç bagirmadim ama dayanamiyorum artik. Birde gündüz uymak istemiyor. Gece 12 de uyudu sabaha kadar defalarca kalkti emdi. Sabah 9 da uyandi. Hala uymadi ogle uykusu diye bisey kalmadi ben dayanamıyorum bu nasil dayanıyor uykusuzluga. Birde ben evdeysem wc ye bile gidemiyorum surekli meme memeee diye bagiriyor. Meme 7/ 24 acik geziyorum. Kafayi yiyecem:KK17::sinirli::KK70::KK17:
bizde böyleydik memeyı bırakınca sabaha kadar uyumaya başladı çok şükür arada kalkıyor su içip yatıyor.. darısı başına inşallah...

Evet canım bana da iyi geldi fiyatı şimdi bir tane daha teklif geldi 200 lira diyor tam gün yapiyorlarmis başka tekliflerde gelir dusunup degerlendircem ben yetisemiyorum artık belli aralıklarla sürekli çağırmayı dusunuyorum
Bende boyun fitigini öğrendim esime dedim ya doktora ya yardimci kadina vercem parayi. İşi kendim yapinca zorlayinca agri oluyor. Düzenli olarak bende cagiracam ayda bir iki kez bile olsa yardima gelecek.

bizde böyleydik memeyı bırakınca sabaha kadar uyumaya başladı çok şükür arada kalkıyor su içip yatıyor.. darısı başına inşallah...
Insallah canim dört gozle bekliyorum o günleri. Salça surdum agladi zirladi dayanamadim verdim siz nasil memeyi biraktiniz

Insallah canim dört gozle bekliyorum o günleri. Salça surdum agladi zirladi dayanamadim verdim siz nasil memeyi biraktiniz
ben salça sürüp acıyo dedim her açışında salçayı gördü... ben bu şekilde bırakacağını hiç düşünmemiştim. senin kararlı olman lazım yoksa olmaz.. benimki fazla da ağlamadı acıyo diyip bakıp bakıp gitti...

Bnde nereye gtsem pesimde sanki kacicam.

X