Annelerin Güncesi

Cok fena kabiz olmus dunden beri top top yapiyo kakasini. Oglende zeytinyagi verdim bir tatli kasigi. Biseyde yemiyoki gerci

Bende boyun fitigini öğrendim esime dedim ya doktora ya yardimci kadina vercem parayi. İşi kendim yapinca zorlayinca agri oluyor. Düzenli olarak bende cagiracam ayda bir iki kez bile olsa yardima gelecek.
Benimde gücüm yok canım yoruluyorum hemen evin işi bitmiyor iyi olur senin içinde günlük hafif işleri yaparsın
sınavlarım açıklandı kızlar dört dersimi de verdim çok şükür :KK49:
Sevindim canım gözün aydın
Simsiyah kaka yapiyo zift gibi. Nasil bisey anlamadim.
yediği birseyden mi oldu acaba canım bizimki geçen gün kuru erik yemişti kakasi siyahtı bende niye böyle diye sasirmistim eşim eriktendir dedi

demir ilacı alıyor muydu? o da koyu renk yapıyor ya..
sahi demir icin ilac vermisti doktor. Unutmusum onu tamamen. Bi de niye kabiz diyorum.

Benimde gücüm yok canım yoruluyorum hemen evin işi bitmiyor iyi olur senin içinde günlük hafif işleri yaparsın

yediği birseyden mi oldu acaba canım bizimki geçen gün kuru erik yemişti kakasi siyahtı bende niye böyle diye sasirmistim eşim eriktendir dedi
demir ilacindan sanirim bizim. Aklima gelmemisti. Bisey yemiyo ki dokunsun:işsiz:

ben salça sürüp acıyo dedim her açışında salçayı gördü... ben bu şekilde bırakacağını hiç düşünmemiştim. senin kararlı olman lazım yoksa olmaz.. benimki fazla da ağlamadı acıyo diyip bakıp bakıp gitti...
Salcayi surunce ic çamaşırın kirlenmedi mi? Ben sürekli atlet degistiriyordum zor oldu salça

sınavlarım açıklandı kızlar dört dersimi de verdim çok şükür :KK49:
Tebrikler canım Allah başarılarını daim etsin inşallah
sahi demir icin ilac vermisti doktor. Unutmusum onu tamamen. Bi de niye kabiz diyorum.

demir ilacindan sanirim bizim. Aklima gelmemisti. Bisey yemiyo ki dokunsun:işsiz:
Canım benim kız beş aylıktan 22 aylık oluncaya kadar kan ilacı kullandı kabızlık oldu bizdede ne zamanki çocuk yemeye başladı o zaman kabızlık bitti. Yani kan ilacı tek başına kabız yapmıyormuş onu anladım. Senin kız bu aralar fazla yemedigi için bence böyle yapıyor.

Canım benim kız beş aylıktan 22 aylık oluncaya kadar kan ilacı kullandı kabızlık oldu bizdede ne zamanki çocuk yemeye başladı o zaman kabızlık bitti. Yani kan ilacı tek başına kabız yapmıyormuş onu anladım. Senin kız bu aralar fazla yemedigi için bence böyle yapıyor.
benim sipada da kronik kabizlik vardi. Kan ilaci dabi iki ay kullandim sadece. Duzenli kefir icmeye baslayinca duzeldi. Bir suru yol denedim bi tek kefir iyi geldi cocuga. Hala ara ara yemediginde yine kabiza cevirir. Simdi cok kabiz gibi degil ama simsiyah sadece. O da ilactan sanirim.
Hic bisey yemesede zar zor yarim caybardagi bir cay bardagi artik ne kadar icerse iciriyorum kefir

bizimki de yemiyor canım ya sabır deyip bırakıyorum kendi haline sürekli mız mız olmadık şeyler istiyor

Salcayi surunce ic çamaşırın kirlenmedi mi? Ben sürekli atlet degistiriyordum zor oldu salça
salça sürünce peçete koy üzerine canım

Tamam canım hiç aklima gelmemişti.
Canım ben ilk önce konusmustum artık buyudun süt bitti falan demiştim aradan bir hafta geçmesine rağmen ısrarla isteyince bir kere salça surdum acıyor meme demiştim ustune peçete kapattim ve birgün boyunca bir daha salça surmedim peceteyi salçalı gorunce istemeyi bırakmıştı hem çamaşır kirlenmiyor hemde bir daha sürmeye gerek kalmıyor

Canım ben ilk önce konusmustum artık buyudun süt bitti falan demiştim aradan bir hafta geçmesine rağmen ısrarla isteyince bir kere salça surdum acıyor meme demiştim ustune peçete kapattim ve birgün boyunca bir daha salça surmedim peceteyi salçalı gorunce istemeyi bırakmıştı hem çamaşır kirlenmiyor hemde bir daha sürmeye gerek kalmıyor
Benim kız ben sut bitti deyince hemen ağlıyor salça sürüyorum ona da ağlıyor çünkü salcadan sonra emebilecegini gördu ( dayanamayıp sildim ve vermistim).
Simdi salcaya da pek kanmiyor aglasa bile salça sürüp vermeyecem artık. Ben gecen gun göğüs koruyucu silikon olanlar varya salcayi memeyi surunce onu uzerine koymustum atlet kirlenmesin diye. Dun masanin uzerinde göğüs koruyucusunu görmüş meme pehh pehh diyor. Unutmamis sıpa.

Tebrikler canmm :)

tebrik ederim insan kaymağım...:KK19:

L Leydiminik başarılarının devamini dilerim

Çok teşekkür ederim kızlar cansınız :KK19:

X