Annelerin Güncesi

sende hemen kız ananeyi istiyo diye sattın gitsin kalsın diye
Ama bazen başbaşalıkta iyidir
Bence güzel olur sen bunu uygula zaten teyzesini de seviyo minikim bi sorun çıkmaz

sende hemen kız ananeyi istiyo diye sattın gitsin kalsın diye
Ama bazen başbaşalıkta iyidir
Bence güzel olur sen bunu uygula zaten teyzesini de seviyo minikim bi sorun çıkmaz
ya aslında asıl hedefim beni bir gün görmezse özler sarmaş dolaş oluruz ama benim bu kız onu da burnumdan getirir iice takmaz beni
bir de gerçekten 23 aydır başbaşa kalmışlığımız en fazla bir kaç saat sanki bize ii gelir gibi
ay kafamda kırk tilki kırkınında kuyruğu halleri

Aynen canım burnundan getirme ihtimali yüksek ama kalma konusunda sorun çıkarcağını sanmam
Benimki kalsa ananede bende bırakıp çıkmak falan isterim ama malesef uyku problem illa ben olcam :/

Aynen canım burnundan getirme ihtimali yüksek ama kalma konusunda sorun çıkarcağını sanmam
Benimki kalsa ananede bende bırakıp çıkmak falan isterim ama malesef uyku problem illa ben olcam :/
benimde eskiden öyleydi bensiz asla uyumazdı

Başınız sağolsun canım çok acı olmuş gerçekten

Biz de öyleyiz canım dışarı çıktığıma bin pişman dönüyorum eve. Bir de ağlamaya başladı mı gel desen de ağlıyor git desen de Normale dönerler inşallah

Maşallah ona

hepimizin ki bi değişik zaten hadi o zaman dans
Renk

Maşallah oğluna canım. Ben emar çekildiğimde çok büyütmüstüm kafamda nasıl emzirmeden dayanacak diye benim oğlumda kiyamamisti bana 24 saat boyunca acıyo oğlum demiştim anlayışla karsilamisti. İçin bi tuhaf oldu yaa

yarın için kendime hematolojiden randevu aldım bir süredir vücudum da kendi kendine oluşan morluklar var bi tahlil yaptırayım bakalım
İnşallah önemsiz birşeydir canım. Bazen kosturmaktan carptigimizi farketmiyoruz. Kendimizden geçmişiz misali

Esin ve senin için süper olur bence. Başbaşa kavramı bizler için tarihe karismisken kaçırmayın derim. Bizim yerimiz de eğlenin Hem sıkıntı olur illa sizi isterse arabayla gider alırsınız dediğin gibi, denemekten ne çıkar:)

Dün dışarı çıktık bi düştü kalktı neyse bişey olmadı başladı mızırdanmaya bi dükkan vardı eşimin arkadaşı o kapatmış kapalı görünce daha çok mızırdandı
Kadınla adam oturuyo biyerde kadın dedi yalandan ağlıyo bak gözyaşı yok
Dedim istedimi onu da akıtıyo :) gülüyolar
2 dk geçmedi hediyelik satan biyer var değişik şeyler var orayı gördü anında sustu gitti dükkana girdi :)
Anca bizi oynatsınlar parmaklarında

hastaneden aradılar doktorun bir yakını vefat etmiş randevuları pazartesine kadar iptal

ay lütfen beni bi yerden atın akşam yl ödevi için ofis de kalıcam bi arkadaşla dönüş için ist kartımı evde unutmuşum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…