Annelerin Güncesi

Nee canim naparsan yap hastalik icin google amcaya danisma. Esim kulak cinlamasini bile kansere baglamisti onun sayesinde. Hersey eninde sonunda kansere gidiyonasil oluyo ben anlamiyorum. Allah korusun. Onemsiz biseydir umarim

Google a kalırsan öldürür adamı :)
Benimde kolay morarır ama çok geç geçer mesela geçen yaz dolmuştan inerken bebek arabasıyla ayağımı vurdum morardı hala daha bacağıma bakınca hafif bi leke var o derece yani

fayika

Nee canim naparsan yap hastalik icin google amcaya danisma. Esim kulak cinlamasini bile kansere baglamisti onun sayesinde. Hersey eninde sonunda kansere gidiyonasil oluyo ben anlamiyorum. Allah korusun. Onemsiz biseydir umarim

valla sen en son burda birine sordum açlıktandır dedi bana bende google danışayım dedim
benim etimde havalı daha sezaryn yerim yeni geçiyo ama şüphe işte düştü bi kere içime

şimdi kızlar ben pazar günü eşimle maça gidicem kızımı da annemle bırakırım diyodum annemde kardeşime kahvaltıya gidecekmiş beraber gidelim ben iptal edemem dedi eşim taam dedi biz öğleden sonra çıkıcaz annem akşam üzeri taksiyle dönecek kızımla çünkü bizim dönüşümüz geç olur zira şampiyonluk kutlamaları fln
acaba orda kalsalar mı ya biz de kutlamalara evde başbaşa devam etsek hem ertesi gün iş çıkış beni baya özlemiş olur belki benle uyumak da ister ne dersiniz

Sana bir şey deyim de ona göre düşün, geçen biraz geç gittik eşimle eve, her kapı çalmasına anne baba diye koşmuş çocuk, ama ne anne var ne baba sonra oturdu astı suratını dedi kv küsmüş
Onların biyolojik saati var canım, küçük bir kıyamet olayı yaşama

eve geçmeden arayın eğer her şey normalse evde baş başa kutlamalara devam edersiniz sorun varsa gider alırsınız.. ev farklı olduğu için belki biraz huysuzlaşır.. ama sorun yoksa bırak kalsınlar...

seninle L Leydiminik in tek farkı gece de anane yanında olduğu için pek sorun yaşamaz sadece evle ilgili problem olabilir diye düşünüyorum...

aslında onu da düşündüm iice yokuşa sürmüş olmayayım olayı diye ama döndüğümzde uyuması kuvvetle muhtemel bir de şey var kafamda bırakırım ertesi gün de beni iice iplemez artık kahrımdan naparım bilmiyorum

eve geçmeden arayın eğer her şey normalse evde baş başa kutlamalara devam edersiniz sorun varsa gider alırsınız.. ev farklı olduğu için belki biraz huysuzlaşır.. ama sorun yoksa bırak kalsınlar...
ev değişikliği oda fobisini atar belki ki bi de teyzesine deli aşıktır en kötü arabaya atlar alır geliriz diyorum ama kafam bi milyon şuanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…