Annelerin Güncesi

yarın için kendime hematolojiden randevu aldım bir süredir vücudum da kendi kendine oluşan morluklar var bi tahlil yaptırayım bakalım

yarın için kendime hematolojiden randevu aldım bir süredir vücudum da kendi kendine oluşan morluklar var bi tahlil yaptırayım bakalım
Kendi kendine değildir o :)) benim de oğlum yüzünden oluşan morluklarım var. Şaka bi tana da benim de çok hassastır cildim ve bacaklarımda sürekli morluk olur hiç farketmediğim en ufak çarpmalarda falan bile. Belki öyledir

ya öyle tuhaf yerlerde ki oraları bi yere çarpıyorsam madalya takmaları lazım bana
çok halsizim belki kansızlıktan oluyo diye düşünüp randevu aldım inşallah da en kötü ihtimal odur

ay umarım arabadadır ya hatta bak sen böyle söyleyince aklıma geldi haftasonu arkadaşım arabada ayakkabasını bırakmıştı işe getirirsin demişti o da duruyo arabada
Insallah

Benimde her yerimde morluklar olur. Ozellikle bacaklarimda kollarimda hatta belimde falan. Ama benimki sakarligimdan eminim

L Leydiminik benmde bacaklarmda hep morluk var anlamiyorm hangi arada carpiyorm acaba kendmmi olusuyo

Insallah

Benimde her yerimde morluklar olur. Ozellikle bacaklarimda kollarimda hatta belimde falan. Ama benimki sakarligimdan eminim

benim kide daha çok kol ve bacaklar da ama iç kısımlarda vursam mutlaka hissederim diye düşünüyorum bi de kilo verdiğim ya da şekerimle ilgili sorun hissettiğim dönemler de daha yoğun gibi geliyo ay ne bilim google en son lösemiye fln götürdü beni en iisi tahlil yaptırmak fln dedim

O morluklar ben de hiç gitmiyor, daha birisi geçmeden başka bi tanesi ekleniyor, çocuğu kucağında taşıyorsun, azıcık ayakkabısı değiyor morarıyo, onla boğuşuyorsun faketmiyorsun morarıyo oluyor yani
Bu kafayla sen çok çabuk ağartırsın o güzelim saçlarını Kızından sonra şimdi kendine mi taktın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…