Annelerin Güncesi

Ay ne güldüm yaa allahta sizi güldürsün
Amiiiinnnn. Bugunlerde gulmeye cok ihtiyacm var cok keyifsizim. Hersey ustuste geldi. Abimin acilen ameliyat olmasi grekiyo iki gozu birden kor olcakmis yoksa.demir parcalari kacmis gozlerine

Amiiiinnnn. Bugunlerde gulmeye cok ihtiyacm var cok keyifsizim. Hersey ustuste geldi. Abimin acilen ameliyat olmasi grekiyo iki gozu birden kor olcakmis yoksa.demir parcalari kacmis gozlerine
Çok geçmiş olsun canım Allah korusun.

geçmiş olsun inş kalıcı bişey olmaz

bi ara cok kafaya takmistim. Abuk subuk seyler yiyip iciydum hafizam guclensin diye. Ama sonra farkettim ki sadece isime gelen umursadigim seyleri hatirliyorum. Saldim gitti
Cok guldum ya bende bazen karistirip gunduz vakti iyi aksamlar gece vakti iyi gunler derim
cok gecmis olsun canim inslallah oyle bisey olmaz tamamen duzelir

Benim de kafa gidik bu aralar dün lojmana bezelye soğan satan bir amca gelmiş ben de hazır ayağıma gelmiş inip alayim dedim tabi kızımı yalnız bırakmamak için onuda aldım yanıma kapıdan çıkarken anahtarı içerde kapının üstünde unut sen ocakta da yemeğim vardı telde yok ustumde eşini arattim komşuya adam geldi kapıyı acamadik bizde kapıyı kirdik neyse bugün tamir edildi .

Çok geçmiş olsun, inşallah düşündükleri gibi tehlikeli bir durum olusmadan atlatirsiniz canım

Siz anlatınca benimde aklıma geldi ama benimki öyle anlık karışıklık değil. Evleneceğimiz seneydi yıllardır 0 pozitif olan kan grubumu(ki emin olarak biliyorum ki kimliğinde de yaziyormus) B pozitif olarak benimsemişim nasıl olduysa artık. Okulda idarecim sordu kan grubumu bi evrak için B pozitif dedim. Haftalar geçti ben ne zaman kan grubu ile ilgili muhabbet olsa B pozitif benim kan grubun diyorum. Neyse bizim nikahimiz oldu esimle nüfus cüzdanımı yeniledim eve geldim inceliyorum. Bi baktım kan grubuna 0 pozitif yazmış. Bana dank etmesi gerekirken nüfus memuruna söyleniyorum bi işi düzgün yapmıyor yanlış yazmış kan grubumu diyeGidip şikayet etcm değiştirin diye sinir harbi yaşarken birden bi aydınlanma geldi bana haftalar süren bir gafletten uyandimHala aklıma geldikçe anlatır güleriz. Benim B12 sıfıra inmişti sanırım yoksa bu kadarı olacak is degil

Onunde duran arabayi kendi arabalari sanip arkaya oturup oglunun altini degistirmis. Sonra one baktiginda kendisine bakan baska bi adami gormus. Oyle anlamis yanlis araca bindigini bisey daha vardi bak onu unuttum. Otobusle ilgili biseydi ama
Yok o şöyleydi. Eşimle bi yere gittik arende uyuyordu dedim siz hiç arabadan inmeyin ben haledip geleyim. Neyse indim arabadan işimi hallettim bindim arabaya şöfor koltuğuna bi baktım eşim eşim değil. Adam şokla bana bakıyor. Çok pardon diyip indim tekrar arabadan. Meğer yanlış arabaya binmişim :) bide gebzeden izmite gitcektim otobüsde uyumuşum. Gözümü bi açtım fsm köprüsünün üstündeyim. Meğer yine yanlış otobüse binmişim :)

cok geçmiş olsun canim inşallah korktugunuz gibi olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…