Annelerin Güncesi

ay lütfen beni bi yerden atın akşam yl ödevi için ofis de kalıcam bi arkadaşla dönüş için ist kartımı evde unutmuşum:kızgın:
Sevgili kocacığım diye başlayan bi yağlama yıkama sonrası gelip seni almasını talep edersin sevgili enişteciğimizden

ay çok alakasız yönlere gidicez benimle aşağı yürü kartı bas dön diyemem :işsiz:

mantıklı bize şart :KK53:
Her unuttugumda yeni bi tane aldim. :KK53: Arada kaybettiklerimde oldu. Bi tane evde yedek. 2 tanede cuzdanim var onlarda duruyo digerleride :KK70: tavsiye ederim kesinlikle :KK53:
Iyi ki cocugu kaybetmiyosun diye dalga geciyolar hep benimle ya:işsiz:

Sevgili kocacığım diye başlayan bi yağlama yıkama sonrası gelip seni almasını talep edersin sevgili enişteciğimizden
hakkımı yarın öğlen kullanmayı düşünüyorum çünkü başka bi doktordan randevu aldım beni bıraksın
Her unuttugumda yeni bi tane aldim. :KK53: Arada kaybettiklerimde oldu. Bi tane evde yedek. 2 tanede cuzdanim var onlarda duruyo digerleride :KK70: tavsiye ederim kesinlikle :KK53:
benle de :sinirli:

Başınız sağolsun canım çok acı olmuş gerçekten:KK43:

Biz de öyleyiz canım dışarı çıktığıma bin pişman dönüyorum eve. Bir de ağlamaya başladı mı gel desen de ağlıyor git desen de :KK43: Normale dönerler inşallah

Maşallah ona

Renk:halay:

Maşallah oğluna canım. Ben emar çekildiğimde çok büyütmüstüm kafamda nasıl emzirmeden dayanacak diye benim oğlumda kiyamamisti bana 24 saat boyunca acıyo oğlum demiştim anlayışla karsilamisti. İçin bi tuhaf oldu yaa:KK68:

İnşallah önemsiz birşeydir canım. Bazen kosturmaktan carptigimizi farketmiyoruz. Kendimizden geçmişiz misali:KK66:

Esin ve senin için süper olur bence. Başbaşa kavramı bizler için tarihe karismisken kaçırmayın derim. Bizim yerimiz de eğlenin :KK66: Hem sıkıntı olur illa sizi isterse arabayla gider alırsınız dediğin gibi, denemekten ne çıkar:)
sağol canim

kusura bakmayin birsey sotacaktim.. bu formu kurmadan once sizler birbirinizi taniyor muydunuz.. formda sohbet cok samimi ve hizla ilerliyor. ben de 2015 eylul anneleri formundaydim. bizim forma samimi derdim ama sizin sohbeti daha samimi gordum. bizde ortalık karistiranlar vardı. nazar deymez insallah bu forma..

kusura bakmayin birsey sotacaktim.. bu formu kurmadan once sizler birbirinizi taniyor muydunuz.. formda sohbet cok samimi ve hizla ilerliyor. ben de 2015 eylul anneleri formundaydim. bizim forma samimi derdim ama sizin sohbeti daha samimi gordum. bizde ortalık karistiranlar vardı. nazar deymez insallah bu forma..
Evet canım tanışıyoruz bizde ama hayatımızda bembeyaz bi sayfa açmaya karar verdik ve yeni topiğinizde toplandık:halay:

Aklıma geldi bigün bi aile dostumuza gittik adamlar saygın insanlar.. kapıda karşıladılar bizi, adama fırsat vermeden 'hoşgeldiniz' i yapıştırıverdim :skandal:Tabi dememle başımdan aşağı kaynar sular döküldü çok utandım :olamaz: Neyse bozuntuya vermedik çıkarkende kv adama hadi güle güle demesin mi:oha:
Arabaya binince eşim ya siz manyak mısınız biriniz hoşgeldiniz diyorsunuz adama biriniz güle güle dedi :rolleyes:

Aklıma geldi bigün bi aile dostumuza gittik adamlar saygın insanlar.. kapıda karşıladılar bizi, adama fırsat vermeden 'hoşgeldiniz' i yapıştırıverdim :skandal:Tabi dememle başımdan aşağı kaynar sular döküldü çok utandım :olamaz: Neyse bozuntuya vermedik çıkarkende kv adama hadi güle güle demesin mi:oha:
Arabaya binince eşim ya siz manyak mısınız biriniz hoşgeldiniz diyorsunuz adama biriniz güle güle dedi :rolleyes:
Hahaha ayyy sesli güldüm :KK70:

Zaten tüm konsantrasyonumuz çocuklar üzerine olunca geri kalan herseyi unutabiliriz:)))

:KK70:

Ayyy tencereciğim hediyenin azcıkı tamam :) bişiler aldım çok şükür
ne aldın ki bize :KK49:

Aynen bende tencereciğime ilk hediyemi hazırladım hatta aramızdan birine gösterip fikrini bile aldım yaaaaaaa :dondurma:
:oha: ölürüm meraktan bana da göstert:mad:

Efsane :KK70::KK70:

ahahah annemde bugn benzerini yapti kapi caldi acti kapiyi usta gelmis ust katin kapisindaymis annem goremeynce kimse yokmuuu dedi dedm anne kimo dicen. Adamda guluyo anneminde kafasi gidik benimde. B12 kullanmak gerekiyo

ahahah annemde bugn benzerini yapti kapi caldi acti kapiyi usta gelmis ust katin kapisindaymis annem goremeynce kimse yokmuuu dedi dedm anne kimo dicen. Adamda guluyo anneminde kafasi gidik benimde. B12 kullanmak gerekiyo

Ay ne güldüm yaa allahta sizi güldürsün

X