Annelerin Güncesi

Gece 12 de yatti gece benimle sahura kalkti emdi sabaha kadar 10 kere kalkmistir. Hala ogle uykusuna yatmadisallamaktan yoruldum besikte tepinmekten yorulmadi

oh maşallah canım ne güzel haberler biz de şöyle bi toparlasak başka bişi istemem aylardır 10 kiloda sayıyoruz
Akşama iftars misafirim var şimdi oturdum bi belim ağırmış valla
oo erken başlamışsınız misafire ben önce bi iftara davetli olayım sonra davet edeyim diyorum

Masallah guzel kilo almis canim cidden
Akşama iftars misafirim var şimdi oturdum bi belim ağırmış valla
iyi cesaret etmisin cidden. Biz bu gun kvlere gitcez. Tatli yaptim sadece. Ona ragmen pert oldum.
Biraz alisayim oyle cagiracagim herkesi. Ya da regl oldugum hafta herkesi aradan cikartirim

Hala uyumadi bu cocuk normal degil bugun.iftara kardeşime davetliyiz. Aksam orada dursa bari.

iyi cesaret etmisin cidden. Biz bu gun kvlere gitcez. Tatli yaptim sadece. Ona ragmen pert oldum.
Biraz alisayim oyle cagiracagim herkesi. Ya da regl oldugum hafta herkesi aradan cikartirim
Bizimle beraber 10 kişiyiz annemle kv ablamlar sarma bile sardım tatlı da irmik helvası

Bende ramazanda her işi regliye bırakıyorum hele misafir alacaksam mutlaka regl olurken cagiririm:))
Bizimle beraber 10 kişiyiz annemle kv ablamlar sarma bile sardım tatlı da irmik helvası
masallah canım bende yaprak aldım sarma yapcam sahura kadar uyumayip sarmayı dusunuyorum ama uykum gelirse yarın sararim

İnşallah toparlar canım memeyi bırakınca iştah artması oluyor mutlaka. Midesi büyüdükçede yemek ister

Baya bi sabrin sinanmis canim. Geldi mi hep birden geliyor sanırım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…