Annelerin Güncesi

Günaydın herkese çok şükür ilk günü oruçtan yanasıkıntısız atlattım ama kv ve kp e fena rezil oldum
1. Vukuat - sabah balkon yıkarken tabureyi aşağı düşürdüm onların çanağa çarptı bi parça kırılmış haberleride yok tabi bana diyolarki bizim tv sadece star ı gösteriyo sizinki çalışıyo eyvah dedim böyle böyle oldu kp parça aldı tamir etti

2. Vukuat- beraber çarşıya gittik otopark fişini radyonun üstüne sıkıştırmıştım otoparktan çıkacaz fiş yok içeri kaçmış çıkarayım edetim derken radyoyı komple çıkardım yerinden iyi bi araba değil bizimki eşim sanayide silikonla yapıştırtmış meğer çekince gelmiyomuş öğrenmiş oldum

3. Vukuat- iftara et kızarttık tencerede yağ duruyodu hadi kokmasın dedim başka bi tencerenin kapağını kapadım üstüne oda sıcaktan heralde yapıştı kaldı uğraştım açamadım kv uğraştı açamadı kp eşim seferber oldular yok kapak açılmıyo sonra eşim dedi ısıtalım tekrar açalım neyse ısıttılar o sıra kp kapağı zorldı kapak açıldı ama kulbu koptu :kızgın::oha::ruh::ruh:
:KK70: senden beklenmeyen hareketler bunlar :KK70:
Ay aklima geldide. Kv buzdolabini yeni almisti. Bende yere bisey dokuldu onu dupurdum mutfakta. Nasil oldu anlamadimbuzfolabina carpti supurge koca bi cokuk var artik kapakta o_O

çok güzel bir şarkı benim çok hoşuma gidiyor :KK70:
bende guya canim annem desin diye soyluyorum. Ne zaman baslasam kiziyo pepeyi soyle diyo:işsiz:

Ay aklima geldide. Kv buzdolabini yeni almisti. Bende yere bisey dokuldu onu dupurdum mutfakta. Nasil oldu anlamadimbuzfolabina carpti supurge koca bi cokuk var artik kapakta o_O

bende guya canim annem desin diye soyluyorum. Ne zaman baslasam kiziyo pepeyi soyle diyo:işsiz:
:KK70::KK70:ayy çok güldüm bayılıyorum sana:21:

uykusuz uykusuz işe geliyorum iki gündür bir de oruç tutmadığım halde böyleyim:skandal:

Dün benim ufaklık kuçağıma geldi bende o sırada kv konuşuyorum baktım şekayiim diyo aklıma şekerim geldi ama dedim yok o kadarda değil konuşmaya devam ettim. Baktım betenem dedi ayatiimm dedi :oha: Ayy yiyecektim neredeyse meğerse ilk kelimeyi de doğru anlamışım şekerim demiş bana :KK200::halay::KK73::rolleyes:

Hangi marka buzdolabi aldi ki hemen çöktü?
Bende alacam esim tuturdu kombi tipi olsun diye.
Bende beyaz olsun eski model olsun buzlugu yukarida olsun diyorum karar veremedik gitti

Dün benim ufaklık kuçağıma geldi bende o sırada kv konuşuyorum baktım şekayiim diyo aklıma şekerim geldi ama dedim yok o kadarda değil konuşmaya devam ettim. Baktım betenem dedi ayatiimm dedi :oha: Ayy yiyecektim neredeyse meğerse ilk kelimeyi de doğru anlamışım şekerim demiş bana :KK200::halay::KK73::rolleyes:
Ay sizinkiler masallah konuşmayı ogrenmisler benim ki daha dun ilk defa babasina BABA dedi:olamaz: esim nasıl mutlu:halay::halay:

:KK70::KK70:ayy çok güldüm bayılıyorum sana:21:
:KK36:
Ayy yerim ben onu pek tatlı dilli:KK36: benim sıpa da hayatım diye çağırıyo bazen beni. eşim öyle der hep. söyleyimde çeşidi arttırsın bari:KK53:

Hangi marka buzdolabi aldi ki hemen çöktü?
Bende alacam esim tuturdu kombi tipi olsun diye.
Bende beyaz olsun eski model olsun buzlugu yukarida olsun diyorum karar veremedik gitti
indesit ya da hotpoint olması lazım. süpürge sert çarptı ama hangi marka olsa çökerdi heralde:deli:

:KK36:
Ayy yerim ben onu pek tatlı dilli:KK36: benim sıpa da hayatım diye çağırıyo bazen beni. eşim öyle der hep. söyleyimde çeşidi arttırsın bari:KK53:

indesit ya da hotpoint olması lazım. süpürge sert çarptı ama hangi marka olsa çökerdi heralde:deli:
Eşimin şekerim dediğinden değil ben oğlumu severim balım kaymağım şekerim falan diye ordan kalmış aklında galiba :))

Slm kızlar doğum günü olan bütün bebislerin doğum gününü kutluyorum Allah sağlıklı mutlu uzun ömürler versin inşallah
Bugün asiya gittik bizde hiç aglamadi kızım oğluma rapor almak için Dr u beklerken hemşireyi her gordugunde bak geliyor dedi hemşire de her defasında güldü:))
Kilomuz 12 mis 13 olmuş bir kilo almış 6 ayda iyi dedi boyumuz 83cm mis 87 cm olmuş 4 cm uzamış 6 cm uzasa iyiydi ama standartların altında değil normal boyu dedi bir daha 6 ay sonra kontrol var boy kilo dedi ama 20 eylül yazmış aşı kartına kafası karıştı herhalde
Ayrıca herkese hayırlı ramazanlar bende oructum çok şükür çok iyi geçti bizimle beraber oğlumda tuttu maşallah hiç şikayet etmedi rapor aldım ona 3 gün e okul kapanana kadar devamsızlık olmasın diye hepimizin oruçları kabul olsun Allah devamını getirmeyi nasip etsin inşallah
Masallah adasimiza bizde ayin on yedisinde gidecez asiya.Elif ece onalti haxiran dogumlu

Eşimin şekerim dediğinden değil ben oğlumu severim balım kaymağım şekerim falan diye ordan kalmış aklında galiba :))
hee. benim sıpa benim dediklerimi pek takmıyo:işsiz:

bende camasir katlarken kiyafetleri alip bu anneniiin esiminkilrrede bu babaniiiinnn diyo. Nasil ogrenmisse hepsni
Aynen benım kuzuda diyo. kendiininkilere de gökçeniiinnn diyo uzata uzata. südyene de meme diyo :KK53:

Benim eşim de kaybetti geçen yıl.duyduk indirimi bakarken bana ve çocuklarada aldık.yüzde25 indirim vardı birde 50_100 arası indirim vardı.hala devam ediyodur heralde diye düşünüyorum cnm
Tamam canım sağol bakalım bizde
Masallah adasimiza bizde ayin on yedisinde gidecez asiya.Elif ece onalti haxiran dogumlu
sağol canım

hee. benim sıpa benim dediklerimi pek takmıyo:işsiz:

Aynen benım kuzuda diyo. kendiininkilere de gökçeniiinnn diyo uzata uzata. südyene de meme diyo :KK53:
Ahahah aynen meme diyo benmkide :KK70:

Ya bide buaralar tshirtmi ustten acip memeee diye bagriyo disarda hic sokulmuyorm buyzden kendilerine :skandal:

Slm kızlar doğum günü olan bütün bebislerin doğum gününü kutluyorum Allah sağlıklı mutlu uzun ömürler versin inşallah
Bugün asiya gittik bizde hiç aglamadi kızım oğluma rapor almak için Dr u beklerken hemşireyi her gordugunde bak geliyor dedi hemşire de her defasında güldü:))
Kilomuz 12 mis 13 olmuş bir kilo almış 6 ayda iyi dedi boyumuz 83cm mis 87 cm olmuş 4 cm uzamış 6 cm uzasa iyiydi ama standartların altında değil normal boyu dedi bir daha 6 ay sonra kontrol var boy kilo dedi ama 20 eylül yazmış aşı kartına kafası karıştı herhalde
Ayrıca herkese hayırlı ramazanlar bende oructum çok şükür çok iyi geçti bizimle beraber oğlumda tuttu maşallah hiç şikayet etmedi rapor aldım ona 3 gün e okul kapanana kadar devamsızlık olmasın diye hepimizin oruçları kabul olsun Allah devamını getirmeyi nasip etsin inşallah
Canım bizde bugün gittik sağlık ocağına aşımızı olduk. Boyu 82 cmmiş 86 olmuş kilosu 9900 müş 11.800 olmuş tabi kıyafetlerle. Doktor maşallah iyi toparlamış kendini dedi. Bir dahaki kontrol için 27 Eylül yazdı.

Canım bizde bugün gittik sağlık ocağına aşımızı olduk. Boyu 82 cmmiş 86 olmuş kilosu 9900 müş 11.800 olmuş tabi kıyafetlerle. Doktor maşallah iyi toparlamış kendini dedi. Bir dahaki kontrol için 27 Eylül yazdı.
oh maşallah fıstığa, kontrollerden güzel haberlerle geliyorsunuz :nazar:

X