Annelerin Güncesi

şimdi kızlar ben pazar günü eşimle maça gidicem kızımı da annemle bırakırım diyodum annemde kardeşime kahvaltıya gidecekmiş beraber gidelim ben iptal edemem dedi eşim taam dedi biz öğleden sonra çıkıcaz annem akşam üzeri taksiyle dönecek kızımla çünkü bizim dönüşümüz geç olur zira şampiyonluk kutlamaları fln :KK59:
acaba orda kalsalar mı ya biz de kutlamalara evde başbaşa devam etsek :KK50: hem ertesi gün iş çıkış beni baya özlemiş olur belki benle uyumak da ister ne dersiniz
sende hemen kız ananeyi istiyo diye sattın gitsin kalsın diye
Ama bazen başbaşalıkta iyidir
Bence güzel olur sen bunu uygula zaten teyzesini de seviyo minikim bi sorun çıkmaz

sende hemen kız ananeyi istiyo diye sattın gitsin kalsın diye
Ama bazen başbaşalıkta iyidir
Bence güzel olur sen bunu uygula zaten teyzesini de seviyo minikim bi sorun çıkmaz
ya aslında asıl hedefim beni bir gün görmezse özler sarmaş dolaş oluruz ama benim bu kız onu da burnumdan getirir iice takmaz beni :silah:
bir de gerçekten 23 aydır başbaşa kalmışlığımız en fazla bir kaç saat sanki bize ii gelir gibi :KK37:
ay kafamda kırk tilki kırkınında kuyruğu halleri :ukala:

ya aslında asıl hedefim beni bir gün görmezse özler sarmaş dolaş oluruz ama benim bu kız onu da burnumdan getirir iice takmaz beni :silah:
bir de gerçekten 23 aydır başbaşa kalmışlığımız en fazla bir kaç saat sanki bize ii gelir gibi :KK37:
ay kafamda kırk tilki kırkınında kuyruğu halleri :ukala:
Aynen canım burnundan getirme ihtimali yüksek ama kalma konusunda sorun çıkarcağını sanmam
Benimki kalsa ananede bende bırakıp çıkmak falan isterim ama malesef uyku problem illa ben olcam :/

Günlerdir uykumu kaçıran sorunlar var uyuyamiyorum birde bugün üzücü bir haber aldım bir akrabimizin 30 yaşındaki oğlu intihar etmiş ona da çok üzüldüm başıma ağrılar girdi üzülmekten ben çocukken hep bize gelirlerdi oynardık beraber hepsi gözümde canlandı resmen:KK43:
Başınız sağolsun canım çok acı olmuş gerçekten:KK43:

ya gerçekten hele de gece tamam annecim canım annecim şeklindeyim bir huy değişikliği kesin var mesela dün akşam parka gittik salıncaktan inmicem diye krize girdi normalde hayatta ağlamaz parktan çıktık ayrı ağladı eve girdik ayrı güya keyfi için gitmiştik bi ton ağladı
ama gece şöyle tamam anane sallasın o zaman bende yatayım gidip diyprum hiç tınmıyo öpüyorum o salla anane salla diyo daha rahat uyuyo ay bilmiyorum gerçekten şu dönem geçsin poposuna iki şaplak atıcam heralde
burada 2.5 yaşında kızı olan bir müdürm var onunla konuştuk onun kızı tam beş ay onunla yatmayı reddetmiş herşeyi denemiş kesinlikle baba yatırcak diye diretiyomuş beş ay sonra eşi ameliyat olunca mecbur ağla sızla yatırmış şimdi normale dönmüş
Biz de öyleyiz canım dışarı çıktığıma bin pişman dönüyorum eve. Bir de ağlamaya başladı mı gel desen de ağlıyor git desen de :KK43: Normale dönerler inşallah

Bizde yeni 5 noya gectik şu havalar bi ısınsaydı almayacaktım artık. Benim oğlan kendi diyo toyete kaka yapamm diye götürüyorum çeşmeyle falan oynuyo azıcık çiş yapıyo ama çabuk öğrenecek gibi
Maşallah ona

hepimizin ki bi değişik zaten hadi o zaman dans :KK76::KK71::rolleyes:
Renk:halay:

Aynen o büyük ben küçük gibi davraniyoruz. Sadece iki kere aciyo oğlum meme dedim çocuk bidaha ysklasmadi.anlayışını seviyim onun:anne::KK200:.bu kadar olgunlukla karşılanır ancak.azaltmaya çalıştım olmadı. Ama acidi diyince bana kiyamadi oglusum:KK61:
Maşallah oğluna canım. Ben emar çekildiğimde çok büyütmüstüm kafamda nasıl emzirmeden dayanacak diye benim oğlumda kiyamamisti bana 24 saat boyunca acıyo oğlum demiştim anlayışla karsilamisti. İçin bi tuhaf oldu yaa:KK68:

yarın için kendime hematolojiden randevu aldım bir süredir vücudum da kendi kendine oluşan morluklar var bi tahlil yaptırayım bakalım :KK17:
İnşallah önemsiz birşeydir canım. Bazen kosturmaktan carptigimizi farketmiyoruz. Kendimizden geçmişiz misali:KK66:

şimdi kızlar ben pazar günü eşimle maça gidicem kızımı da annemle bırakırım diyodum annemde kardeşime kahvaltıya gidecekmiş beraber gidelim ben iptal edemem dedi eşim taam dedi biz öğleden sonra çıkıcaz annem akşam üzeri taksiyle dönecek kızımla çünkü bizim dönüşümüz geç olur zira şampiyonluk kutlamaları fln :KK59:
acaba orda kalsalar mı ya biz de kutlamalara evde başbaşa devam etsek :KK50: hem ertesi gün iş çıkış beni baya özlemiş olur belki benle uyumak da ister ne dersiniz
Esin ve senin için süper olur bence. Başbaşa kavramı bizler için tarihe karismisken kaçırmayın derim. Bizim yerimiz de eğlenin :KK66: Hem sıkıntı olur illa sizi isterse arabayla gider alırsınız dediğin gibi, denemekten ne çıkar:)

Dün dışarı çıktık bi düştü kalktı neyse bişey olmadı başladı mızırdanmaya bi dükkan vardı eşimin arkadaşı o kapatmış kapalı görünce daha çok mızırdandı
Kadınla adam oturuyo biyerde kadın dedi yalandan ağlıyo bak gözyaşı yok
Dedim istedimi onu da akıtıyo :) gülüyolar
2 dk geçmedi hediyelik satan biyer var değişik şeyler var orayı gördü anında sustu gitti dükkana girdi :)
Anca bizi oynatsınlar parmaklarında

ay lütfen beni bi yerden atın akşam yl ödevi için ofis de kalıcam bi arkadaşla dönüş için ist kartımı evde unutmuşum:kızgın:

X