Annelerin Güncesi

o kadar iyi anliyorum ki. Ama bi sekilde kescez mecburen. Tesellimizde bu durumun onlar icin daha iyi olmasi. Bakalim biz napcaz

fotokopi kağıtlarının olduğu kutuyu saklıyorum
bende hepimizin cok asina oldugu bi kutu kullancam

hmm. bende dün paketleme kısmını kafamda hallettim hemde işine yarayacak şekilde bi kutu olacak.. büyüklüğüne hediyeleri koyma aşamasında halletmeyi düşünüyorum...

gelsin fotokopi kutuları...

bende ufaktan notlar yazıyorum

o kadar iyi anliyorum ki. Ama bi sekilde kescez mecburen. Tesellimizde bu durumun onlar icin daha iyi olmasi. Bakalim biz napcaz

bende hepimizin cok asina oldugu bi kutu kullancam
bez kutusu

Aynen o büyük ben küçük gibi davraniyoruz. Sadece iki kere aciyo oğlum meme dedim çocuk bidaha ysklasmadi.anlayışını seviyim onun.bu kadar olgunlukla karşılanır ancak.azaltmaya çalıştım olmadı. Ama acidi diyince bana kiyamadi oglusum

Bende acıdı dedim gidip gelip öptü şimdi boks yapıyor..

Kızlar benim memişler
Sizde durum ne ? İlkinden sonra idare ediyordu ikincide

Baktim ya yok bi yatak odasina bakmadim gokce uyanssin bakcam ama oraya goturdugumude sanmiyorum.
8 bucuga geliyodu eve girerken. Gokcenin uyku saati olunca aglar hep. Onunla ugrastim uyuttum derken. Aksam hic aklima gelmedi. Eve girerkende bir suru bezle girdik zaten.
Insallah araba da dir. Esimi aradim asagi inince bakcak avm de biyere biraktiysam kendime cok kizcam. Ilk yaptigim sey olmayacak zaten

Moralim bozuldu ya ne salagim. Bi posete sahip cikamadim. Daha yeni aklima geldi bi de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…