Annelerin Güncesi

Canım bir arkadaşımda da kist vardı hamileyken de bir sorun çıkmadı inşallah sende de sıkıntı olmaz güzel bir hamilelik geçirirsin

Teşekkür ederim canım. Tariflere internetten ulassam tercih ettiğin bir site var mı:)

Nefis yemek tariflerinden aliyorum ben tarifleri canim

Bilmiyorum ki agrim da vardaha once yasamadim hic boyle bisey

Emre de 90 cm 12.8 kg

Yahu senin tenceren eksikkalmym değil mi :))

Bilemiyorum

Insallah sorun cikmaz bizde de

Nefis yemek tariflerinden aliyorum ben tarifleri canim

Bilmiyorum ki agrim da vardaha once yasamadim hic boyle bisey

Emre de 90 cm 12.8 kg

Bilemiyorum

Insallah sorun cikmaz bizde de
Canım ben bilmiyorum ama arkadaşlar da yazmış sorun olmamış çevrelerinde içini ferah tut sorun olmaz inşallah

Bir hafts oldu canim yarin goturcem o da ben de sikildik iyice

Benim kızında mezuniyet gösterisi vardı. Sahnede gösteri yaptılar kostüm ve koreografi sürprizdi. Perde bir açıldı benim miniğim en önde arkadaşları arkasında gösterilerini yaptılar alkışı aldılar. Allahım ne müthiş bir duyguydu, gösteri bitene kadar ağzım kapanmadı mutluluktan ağlamamak için zor tuttum kendimi

Biz uzun zamandır doktora gitmiyorum ama evde tartiyorum10.8 ile 11 arasında gidip geliyor

Paketlerimi aldım minik ilaveleri mi de yaptım şimdi son olarak market işi kaldı onu da pazar halledeceğim
Şimdiden Çarşambayı iple çeker oldum dua edin haftasonu pek olmayacağım buralarda yoksa sizi mesaja boğabilirdim

Ben kargoya verdim. Çünkü yarın hava yağmurlu soğuk. Dışarı cikamam gökçe ile. Eşimde işim var veremeyebilirim yarın deyince bugün verdim kargoyu. Geçen sefer en son benim kargom ulaşmıştı lutita ya gene öyle olsun istemedim.

Kargoya verdin mi bana değildir çünkü is adresimi vermistim

Can'ım ben lutita ya takılmak için yazıyorum hani hep en son sen al diye yazmıştı ya bana bide bizim meraklar malum
Yoksa kimin ne zamn aldığı gerçekten hiçbirimiz de sıkıntı yapmaz bir sürü emek sevgi güzel anı getiriyor kargolar bize beklemeye değer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…