Annelerin Güncesi

Hira mı o da kim

A Akaibu neyi itiraf edeyim cicim
tencerenin ben oldugumu

Bzim kilo hep geri de. Boy normal sanirim 87ydi en son.
Seninki erkek bi de boyu daha uzun olur genelde. Geyet iyi gibi sanki

bu yulafli biskuvili olani gecen gelen misafirim yapmis getirmisti. Cok hosuma gitti cok hafifti goruntu de cok hos

1 tane. Daha mı çok yoksa
tencerenin ben oldugumu

Bzim kilo hep geri de. Boy normal sanirim 87ydi en son.
Seninki erkek bi de boyu daha uzun olur genelde. Geyet iyi gibi sanki
Ben boyuda kilosu da normal sanıyordum. Boyu 5 ay önde kilo gerideyse tipini bi düşün

1 tane. Daha mı çok yoksa

Ben boyuda kilosu da normal sanıyordum. Boyu 5 ay önde kilo gerideyse tipini bi düşün
benim de ideal kilomun 61 oldugu dusunulurse(51 im suan) muhtemelen benim gibidir
Gokce de oyle ya zayif. Esimin is arkadasinin kizi var 1 ay kucuk gokceden. Sanki aralarinda 1 yas varmis gibi duruyo kiz tontik biraz :)

kimiiinnnnn

sen mi benin ben mi senin

Bende yağmurlu kapalı havaları çok severim acaba bana mı hediye alacaksın dicem ama kapağım değilsin dimi canım

Kızlar çok heycanliyiz bu gunlerde minik bi kız bebeğimiz olacak diğer hafta.küçük kız kardeşim hamile oğlu vardı kızı olacak şimdide. İg ye resimlerini koymuştum hatta. son günleri. Hiç kız teyzesi olmadım kız bebek kıyafetleri almayi çok ozledim gidip cicili bicili pembis pembis kıyafetler alicam hafta sonu.Ortanca kız kardeşimde hamile cinsiyetine onunda yuzdeseksen kız demiş oğlu var onunda benim Oğlumdan üç ay büyük onada çok sevindik.bugün kızımın mezuniyet yemeği var bide akşam. kuaföre gidecek ablasiyla saçlarını maşa yaptırmak için şimdi. Suslenip duruyo kaç gündür elbise aldik çok güzel.

senceeee

bn dogustan gs liym babamdan miras bana cikssss olmazzz.
Nisanliyken esim babama lutitayida fenerli yapcam dedi. Babamda iste o hayatta olmaz demisti
Bende gs liydim evlenmeden önce esim ikna etti fb li oldum:))
katılamadım canım ya kısmet bir dahaki çekilişe katılırım inşallah

Sağlıkla doğsunlar inşallah canım bizde hep erkek çocuktan gittik benim iki oğlum,abimin bir oğlu,kızkardeşimin bir oğlu vardı benim kızım oldu sonrada abimin kızı oldu:)
Bizimde pazar günü veda yemeği var Oğluma ne giymek istiyorsun diye soruyorum Aman anne giyerim birşeyler diyor erkekler hevessiz oluyor kızlar daha heyecanlı oluyor bakalım bende düşünüyorum evde gömlekleri pantolonları var denettireyim eğer yakıştıramazsam alırım birşeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…