Annelerin Güncesi

Bu saatte yanlış zile mi basılır ya çocuk ayağımdan sıçradı şimdi korktum yatmam diye direniyo ne diyim şimdi ben diyim

Ayy sarah jıo nun böğürtlen kışı diye bi kitabı var okuyan var mı daha öncede okumuştum tekrar okudum şimdi
Ne acılar ne acılar

Eşimde nöbetçiydi bugün kv takıya çıktı tam aradılar işe çağırmaya zaten kalkcaktık apar topar kalktık :/ 2 de anca gelir

nazar değdirdim heralde çocuğa bu gun uyuduğunda 9 u geçiyodu. gerçi yoramadım bu gün pek. saat 12 olmuş eşim hala yok. yuksek ihtimal yarın da çalışacak. tüm gün gökçe dışında kimseyle tek kelime edemiyorum. küçük hanım tlfnla konuşmama izin vermiyo. sadece msj yazabiliyorum. onda da bi yandan onla konuşcam. yoksa tlfnu bırak diye elimden alıp atıyo.
o uyuyunca da benimde kimseyle konuşcak enerjim kalmıyo.
nefret ediyorum fuar dönemlerinden hala gelmedi eve.

Eşimde nöbetçiydi bugün kv takıya çıktı tam aradılar işe çağırmaya zaten kalkcaktık apar topar kalktık :/ 2 de anca gelir
Bizmk de araba parçası almaya gitmişti. Bi aradim ankaradayim sabaha anca gelirim dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…