Annelerin Güncesi

Canım bir arkadaşımda da kist vardı hamileyken de bir sorun çıkmadı inşallah sende de sıkıntı olmaz güzel bir hamilelik geçirirsin

Teşekkür ederim canım. Tariflere internetten ulassam tercih ettiğin bir site var mı:)

Nefis yemek tariflerinden aliyorum ben tarifleri canim

yaa hadi itiraf et nolur:KK70:

Esim bir iki haftadir o kadar yogun ki. O uyuyana kadar aksam yemegi bile yiyemeden kosturuyorum. Bneimde misafirim gelecek hafta sonu ona hazirlik yapiyorum bi yandan. Ters bisey yapmista olabilirim. Cabuk gecse bari ya otururken dimdik oturmazsam aciyo direk. Sopa yutmus gibi kasila kasilageziyorum :KK43:
parfe guzel oluyo cidden. Havalarda sicak serin serin guzel olur. Mozaik pasta gibi doyuran pasta diye bi tarif var nette. Buzlukta saklayada biliyosun. Tadida guzel. Benim buzlukta hep olur biri geldiginde cikartirim direk. Soframa uyar dersen ona da bakabilirsin

canim benim kuzenim de de vardi kist. Hamileyken farkedildi o da. Bisey olmaz dediler. Normal dogum oldu. O sira da kisti de aldilar diye biliyorum. Doktorun onemli degil diyosa dert etme :)

Bilmiyorum ki agrim da var:KK43:daha once yasamadim hic boyle bisey:KK43:

Kızlar geçenlerde oğlanı dra götürdüm hasta diye boy ve kilosuna da bakıldı boy 91 cm kilo 12 imiş. Boyu 5 ay önde kilosu 1 ay geride, sündürmüşsün çocuğu dedi. Kafama takıldı ama, ben önde veya geride olduğunu düşünmemiştim hiç. Tamam biraz zayıf geliyordu gözüme ama normal sanıyordum. Sizinkilerde durum ne?

Emre de 90 cm 12.8 kg

Yahu senin tenceren eksikkalmym değil mi :))

Bilemiyorum:cool:

canım yulaflı bisküvi arasına krem şanti üstüne çikolata sos bir iki ig ye de koydum ben hem basit hem hafif

benim eltimin vardı hiç bir sorun yaşamadı
kaç tane kağağın var ki senin :dondurma:

bence boyu gayet ii maşallah takılma kiloya ne güzel hep boya gitmiş işte artık gelişim kilodan değil boydan takip ediliyor diye biliyorum ben

Insallah sorun cikmaz bizde de

Nefis yemek tariflerinden aliyorum ben tarifleri canim

Bilmiyorum ki agrim da var:KK43:daha once yasamadim hic boyle bisey:KK43:

Emre de 90 cm 12.8 kg

Bilemiyorum:cool:

Insallah sorun cikmaz bizde de
Canım ben bilmiyorum ama arkadaşlar da yazmış sorun olmamış çevrelerinde içini ferah tut sorun olmaz inşallah

Ne biliyosun:cool:

Keşke sende olaymışsın.diğer çekiliştede ben uzaktan heyecanla bekliyodum
malesef öksürük hemen terketmiyo.tekrar bi doktora çıkarmanda fayda olabilir cnm.1 hafta geçmişse

cann ım sizede çok geçmiş olsun Hirayada buhar veriyodun dimi çok zor işin gerçekten Allah yardımcın olsun.geçen yıl Akifte buharla bitirdi kışı

bende dün ekler yaptım çok güzel oldu herşeyi elimde yaptım lezzetli oldu.şerbetli tatlı düşünüyosan irmikli tatlılar olabilir.sütlü düşünüyosan kadayıflı muhallebili olabilir.

benim ablamda sürekli kist çıkar ama onun başka.doktorun korkulacak bişe yok dediyse hiç merak etme.bi çok kadında oluyo.doğumla kurtulursun inş
Bir hafts oldu canim yarin goturcem o da ben de sikildik iyice

Benim kızında mezuniyet gösterisi vardı. Sahnede gösteri yaptılar kostüm ve koreografi sürprizdi. Perde bir açıldı benim miniğim en önde arkadaşları arkasında gösterilerini yaptılar alkışı aldılar. Allahım ne müthiş bir duyguydu, gösteri bitene kadar ağzım kapanmadı mutluluktan ağlamamak için zor tuttum kendimi

Kızlar geçenlerde oğlanı dra götürdüm hasta diye boy ve kilosuna da bakıldı boy 91 cm kilo 12 imiş. Boyu 5 ay önde kilosu 1 ay geride, sündürmüşsün çocuğu dedi. Kafama takıldı ama, ben önde veya geride olduğunu düşünmemiştim hiç. Tamam biraz zayıf geliyordu gözüme ama normal sanıyordum. Sizinkilerde durum ne?
Biz uzun zamandır doktora gitmiyorum ama evde tartiyorum10.8 ile 11 arasında gidip geliyor

Paketlerimi aldım minik ilaveleri mi de yaptım şimdi son olarak market işi kaldı onu da pazar halledeceğim
Şimdiden Çarşambayı iple çeker oldum dua edin haftasonu pek olmayacağım buralarda yoksa sizi mesaja boğabilirdim :KK16::oops:

Ben kargoya verdim. Çünkü yarın hava yağmurlu soğuk. Dışarı cikamam gökçe ile. Eşimde işim var veremeyebilirim yarın deyince bugün verdim kargoyu. Geçen sefer en son benim kargom ulaşmıştı lutita lutita ya :KK43: gene öyle olsun istemedim.

Ben kargoya verdim. Çünkü yarın hava yağmurlu soğuk. Dışarı cikamam gökçe ile. Eşimde işim var veremeyebilirim yarın deyince bugün verdim kargoyu. Geçen sefer en son benim kargom ulaşmıştı lutita lutita ya :KK43: gene öyle olsun istemedim.
Kargoya verdin mi:rolleyes: bana değildir çünkü is adresimi vermistim :KK70:

Can'ım ben lutita lutita ya takılmak için yazıyorum hani hep en son sen al diye yazmıştı ya bana bide bizim meraklar malum
Yoksa kimin ne zamn aldığı gerçekten hiçbirimiz de sıkıntı yapmaz bir sürü emek sevgi güzel anı getiriyor kargolar bize beklemeye değer :KK68:

X