Annelerin Güncesi

Benim oğlum niye uyumuyo ya daha 1SAATcik oldu uyandu.su içti ve tekrar dalmiyo.ne zaman uyansa salliyorum:KK43:

☁☁☁☁☁☁☁
☁☁☁
☁☁
☁☁☁☁
☁☁☁☁☁☁
☁☁☁☁☁☁☁

☁☁☁☁☁☁☁
☁☁☁
☁☁
☁☁☁☁
☁☁☁☁☁☁
☁☁☁☁☁☁☁

☁☁☁☁☁☁☁
☁☁☁
☁☁
☁☁☁☁
☁☁☁☁☁☁
☁☁☁☁☁☁☁

A
Benim oğlum niye uyumuyo ya daha 1SAATcik oldu uyandu.su içti ve tekrar dalmiyo.ne zaman uyansa salliyorum:KK43:

☁☁☁☁☁☁☁
☁☁☁
☁☁
☁☁☁☁
☁☁☁☁☁☁
☁☁☁☁☁☁☁

☁☁☁☁☁☁☁
☁☁☁
☁☁
☁☁☁☁
☁☁☁☁☁☁
☁☁☁☁☁☁☁

☁☁☁☁☁☁☁
☁☁☁
☁☁
☁☁☁☁
☁☁☁☁☁☁
☁☁☁☁☁☁☁
Acikmis olabilir mi

Miss yolu yazmadimki

☁☁☁☁☁☁☁
☁☁☁
☁☁
☁☁☁☁
☁☁☁☁☁☁
☁☁☁☁☁☁☁

A

Acikmis olabilir mi
Yok ya sürekli yer ve emer zaten gece aciksa mama ve diyor emziriyomemziriyom ama sonra uyumuyo.bide saclarimla oynuyor çok.şuan ayagimda salliyom
☁☁☁☁☁☁☁
☁☁☁
☁☁
☁☁☁☁
☁☁☁☁☁☁
☁☁☁☁☁☁☁

☁☁☁☁☁☁☁
☁☁☁
☁☁
☁☁☁☁
☁☁☁☁☁☁
☁☁☁☁☁☁☁

Bende saçımo bıraksın diye sallamaya başladım ama iyice uykusu geliyo 5 dk da uyuyo öğlen gel diyorum sallayayım kenardan kaçıp saçımı tutmaya çalışıyo :)
Anneme dedim saçı bıraktırayım derken sallamaya alışcak :)

Ay ya benim cadı da anca uyudu delirdi zaten bugün doğru düzgün yemekte yemedi tüm gün bende çok yoruldum ya yarın çarşıyı turlıcam akşama da kuzenimin nişanı var akşama ters düşerim artık:emir_bebek:

patlıcam sıkıntıdan :işsiz:
Canım ya kafam takıldı accık bişe dicem geçen eşimle 10 yıl önceki resmimi koymuştum o sebepten eşin çıkışmış daha yeni okudum eski sayfaları okuyodum.ben hemen siliyonuz sanıyodum kusura bakma canım.ay bide ben şuan kapalıyım ozamanlar açıktım tühh

Klavyeleri sildim.Ayşe karıştırmış telimi baya.oh be düzeldi

Ay bu arada eşimi aradım açmıyo teli.msj yazdım arabanın parçasını da getir eve diye.gülen suratla tamam dedi.
Sinir oldum bak şimdi.

Canım ya kafam takıldı accık bişe dicem geçen eşimle 10 yıl önceki resmimi koymuştum o sebepten eşin çıkışmış daha yeni okudum eski sayfaları okuyodum.ben hemen siliyonuz sanıyodum kusura bakma canım.ay bide ben şuan kapalıyım ozamanlar açıktım tühh
yok canım ya koltuk resmi atsan onu da sıkıntı ederdi.:) tlfnumu verip konuşuyo olmam yanlış geliyo ona. bi de özel fotolar mı atıyosunuz diyo. onu dinlemiyorum diye atarlı biraz. yanlış bişey yapmıyorum sonuçta..
bende siliyorum hemen ama unutmuşum o gün başım kalabalıktı. sende kusura bakmao_O

Ay bu arada eşimi aradım açmıyo teli.msj yazdım arabanın parçasını da getir eve diye.gülen suratla tamam dedi.
Sinir oldum bak şimdi.
:KK53:
Benim eşimde sürekli mesaiye kalıyo mecburen. annem aradığında mesaide falan dersem kızım emin misin diye soruyo:KK53:
zırt pırt mesai mi olur muş. eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürüyo:KK53: Babam memur olduğu için hiç böyle şeyler olmazdı haliyle bizde.
Eşimde hep mesaiye kaldığım günleri saatleri bi yere not et derdi bana. mesaileri yanlış hesaplıyolar. ya dakart basmıyo sistemde hata oluyo eksik ya da fazla ücret verebiliyolar diye. eşim maaşı aldıktan sonra giriş çıkışlarla ilgili bi kağıt veriyolar. bizde hesaplayıp teyit ediyoruz evde.
Annem bunu dedikten sonra, neredeyse her şeyi unutan ben. eşimin hangi gün işe gitti kaçta geldi resmen kazınıyo beynime :KK70:

yok canım ya koltuk resmi atsan onu da sıkıntı ederdi.:) tlfnumu verip konuşuyo olmam yanlış geliyo ona. bi de özel fotolar mı atıyosunuz diyo. onu dinlemiyorum diye atarlı biraz. yanlış bişey yapmıyorum sonuçta..
bende siliyorum hemen ama unutmuşum o gün başım kalabalıktı. sende kusura bakmao_O
Benim eşimde kafasını kaşımaya vakti yok ama telime baksada bişe demez.
Gerçi demez derim diyedebilir ama ben galeriye bitek kendim girebiliyom şifreli.sorsa bile orası özel derim girmez.ben açarım kendi çektiğimiz resimleri gösteririm.
Bu arada bende siliyorum hemen:))
Sorun deil orda çok küçüğüm zati

:KK53:
Benim eşimde sürekli mesaiye kalıyo mecburen. annem aradığında mesaide falan dersem kızım emin misin diye soruyo:KK53:
zırt pırt mesai mi olur muş. eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürüyo:KK53: Babam memur olduğu için hiç böyle şeyler olmazdı haliyle bizde.
Eşimde hep mesaiye kaldığım günleri saatleri bi yere not et derdi bana. mesaileri yanlış hesaplıyolar. ya dakart basmıyo sistemde hata oluyo eksik ya da fazla ücret verebiliyolar diye. eşim maaşı aldıktan sonra giriş çıkışlarla ilgili bi kağıt veriyolar. bizde hesaplayıp teyit ediyoruz evde.
Annem bunu dedikten sonra, neredeyse her şeyi unutan ben. eşimin hangi gün işe gitti kaçta geldi resmen kazınıyo beynime :KK70:
Oda iyi valla.benimde babam memurdu bende bilmem valla.bi arkidişim kafama soktu ama arıyom açmıyo msja cvp yazıyo.töbe töbe aklıma neler geliyo

Benim eşimde kafasını kaşımaya vakti yok ama telime baksada bişe demez.
Gerçi demez derim diyedebilir ama ben galeriye bitek kendim girebiliyom şifreli.sorsa bile orası özel derim girmez.ben açarım kendi çektiğimiz resimleri gösteririm.
Bu arada bende siliyorum hemen:))
Sorun deil orda çok küçüğüm zati
benimki de gökçenin fotolarını videolarını izliyo işte garibim göremeyince akşama kadar :)

Bu aralar Simge diye bi sanatçı var onun son şarkısı çok hoşuma gidiyo

X