Annelerin Güncesi

Ne biliyosun:cool:

Keşke sende olaymışsın.diğer çekiliştede ben uzaktan heyecanla bekliyodum
malesef öksürük hemen terketmiyo.tekrar bi doktora çıkarmanda fayda olabilir cnm.1 hafta geçmişse

cann ım sizede çok geçmiş olsun Hirayada buhar veriyodun dimi çok zor işin gerçekten Allah yardımcın olsun.geçen yıl Akifte buharla bitirdi kışı

bende dün ekler yaptım çok güzel oldu herşeyi elimde yaptım lezzetli oldu.şerbetli tatlı düşünüyosan irmikli tatlılar olabilir.sütlü düşünüyosan kadayıflı muhallebili olabilir.

benim ablamda sürekli kist çıkar ama onun başka.doktorun korkulacak bişe yok dediyse hiç merak etme.bi çok kadında oluyo.doğumla kurtulursun inş
Hira mı o da kim :olamaz:

A Akaibu neyi itiraf edeyim cicim
tencerenin ben oldugumu :KK70:

Kızlar geçenlerde oğlanı dra götürdüm hasta diye boy ve kilosuna da bakıldı boy 91 cm kilo 12 imiş. Boyu 5 ay önde kilosu 1 ay geride, sündürmüşsün çocuğu dedi. Kafama takıldı ama, ben önde veya geride olduğunu düşünmemiştim hiç. Tamam biraz zayıf geliyordu gözüme ama normal sanıyordum. Sizinkilerde durum ne?
Bzim kilo hep geri de. Boy normal sanirim 87ydi en son.
Seninki erkek bi de boyu daha uzun olur genelde. Geyet iyi gibi sanki

canım yulaflı bisküvi arasına krem şanti üstüne çikolata sos bir iki ig ye de koydum ben hem basit hem hafif

benim eltimin vardı hiç bir sorun yaşamadı
kaç tane kağağın var ki senin :dondurma:

bence boyu gayet ii maşallah takılma kiloya ne güzel hep boya gitmiş işte artık gelişim kilodan değil boydan takip ediliyor diye biliyorum ben
bu yulafli biskuvili olani gecen gelen misafirim yapmis getirmisti. Cok hosuma gitti cok hafifti goruntu de cok hos

canım yulaflı bisküvi arasına krem şanti üstüne çikolata sos bir iki ig ye de koydum ben hem basit hem hafif

benim eltimin vardı hiç bir sorun yaşamadı
kaç tane kağağın var ki senin :dondurma:

bence boyu gayet ii maşallah takılma kiloya ne güzel hep boya gitmiş işte artık gelişim kilodan değil boydan takip ediliyor diye biliyorum ben
1 tane. Daha mı çok yoksa o_O
tencerenin ben oldugumu :KK70:

Bzim kilo hep geri de. Boy normal sanirim 87ydi en son.
Seninki erkek bi de boyu daha uzun olur genelde. Geyet iyi gibi sanki
Ben boyuda kilosu da normal sanıyordum. Boyu 5 ay önde kilo gerideyse tipini bi düşün :confused:

1 tane. Daha mı çok yoksa o_O

Ben boyuda kilosu da normal sanıyordum. Boyu 5 ay önde kilo gerideyse tipini bi düşün :confused:
benim de ideal kilomun 61 oldugu dusunulurse(51 im suan) muhtemelen benim gibidir :KK70:
Gokce de oyle ya zayif. Esimin is arkadasinin kizi var 1 ay kucuk gokceden. Sanki aralarinda 1 yas varmis gibi duruyo kiz tontik biraz :)

kimiiinnnnn

sen mi benin ben mi senin :eğlence:
:deli:

Bende yağmurlu kapalı havaları çok severim acaba bana mı hediye alacaksın dicem ama kapağım değilsin dimi canım

Kızlar çok heycanliyiz bu gunlerde minik bi kız bebeğimiz olacak diğer hafta.küçük kız kardeşim hamile oğlu vardı kızı olacak şimdide. İg ye resimlerini koymuştum hatta. son günleri. Hiç kız teyzesi olmadım kız bebek kıyafetleri almayi çok ozledim gidip cicili bicili pembis pembis kıyafetler alicam hafta sonu.Ortanca kız kardeşimde hamile cinsiyetine onunda yuzdeseksen kız demiş oğlu var onunda benim Oğlumdan üç ay büyük onada çok sevindik.bugün kızımın mezuniyet yemeği var bide akşam. kuaföre gidecek ablasiyla saçlarını maşa yaptırmak için şimdi. Suslenip duruyo kaç gündür elbise aldik çok güzel.

senceeee:spor:

bn dogustan gs liym babamdan miras bana cikssss olmazzz.
Nisanliyken esim babama lutitayida fenerli yapcam dedi. Babamda iste o hayatta olmaz demisti
Bende gs liydim evlenmeden önce esim ikna etti fb li oldum:))
Ne biliyosun:cool:

Keşke sende olaymışsın.diğer çekiliştede ben uzaktan heyecanla bekliyodum
malesef öksürük hemen terketmiyo.tekrar bi doktora çıkarmanda fayda olabilir cnm.1 hafta geçmişse

cann ım sizede çok geçmiş olsun Hirayada buhar veriyodun dimi çok zor işin gerçekten Allah yardımcın olsun.geçen yıl Akifte buharla bitirdi kışı

bende dün ekler yaptım çok güzel oldu herşeyi elimde yaptım lezzetli oldu.şerbetli tatlı düşünüyosan irmikli tatlılar olabilir.sütlü düşünüyosan kadayıflı muhallebili olabilir.

benim ablamda sürekli kist çıkar ama onun başka.doktorun korkulacak bişe yok dediyse hiç merak etme.bi çok kadında oluyo.doğumla kurtulursun inş
katılamadım canım ya kısmet bir dahaki çekilişe katılırım inşallah

Kızlar çok heycanliyiz bu gunlerde minik bi kız bebeğimiz olacak diğer hafta.küçük kız kardeşim hamile oğlu vardı kızı olacak şimdide. İg ye resimlerini koymuştum hatta. son günleri. Hiç kız teyzesi olmadım kız bebek kıyafetleri almayi çok ozledim gidip cicili bicili pembis pembis kıyafetler alicam hafta sonu.Ortanca kız kardeşimde hamile cinsiyetine onunda yuzdeseksen kız demiş oğlu var onunda benim Oğlumdan üç ay büyük onada çok sevindik.bugün kızımın mezuniyet yemeği var bide akşam. kuaföre gidecek ablasiyla saçlarını maşa yaptırmak için şimdi. Suslenip duruyo kaç gündür elbise aldik çok güzel.
Sağlıkla doğsunlar inşallah canım bizde hep erkek çocuktan gittik benim iki oğlum,abimin bir oğlu,kızkardeşimin bir oğlu vardı benim kızım oldu sonrada abimin kızı oldu:)
Bizimde pazar günü veda yemeği var Oğluma ne giymek istiyorsun diye soruyorum Aman anne giyerim birşeyler diyor erkekler hevessiz oluyor kızlar daha heyecanlı oluyor bakalım bende düşünüyorum evde gömlekleri pantolonları var denettireyim eğer yakıştıramazsam alırım birşeyler

X