Annelerin Güncesi

Ne çabuk geldi cevap yoksaaa.. ?
:KK25:
Kizlar elif ece hala duzelemefi burnu akiyor ama koyu kivamli oksuruk de var nerdeyse bir hafta oldu niye boyle oldu ya.Olmazsa yarin tekrar doktora goturcem onu oyle gordukce icim aciyor .Bir haftadir disari da cikmadik iyice bunaldi evde cizgi filimlere sardi iyice
ihlamur flaan iyi gelir cnm vermissindr belkide

Ya ben okuyorum okuyorum yetisemiyorum daha 123 mesaj var.bi durun yazmayın bi bitiriyim yahuu.:KK70:kaç gündür giriyorum bitirmeden çıkmak zorunda kalıyorum hep gerideyim:işsiz:.ayyyy cenesi dusuklerin hepsi bi araya toplanmış :sinirli:
Ya ben de böyle oluyorum yetisemiyorum. Alıntı yapıyorum tam yazcam bişey çıkıyor sonra alıntılar siliniyor bir ton sayfa birikmiş oluyor

Kizlar ya en alt kaburgalarim acaip aciyo. Dokundugumda oturup kalktigimda canim yaniyo.niye olur ki boyle hic basima gelmemisti
Canım yaklaşık bir ay önce sol kaburga min ucu baya ağrıdı bi 10 gün kadar aynı senin dediğin gibiydi. Ben bi gün öncesi çok üşümüstum dışarda, bir de keremalp o gün sürekli kucağımda taşıdım ters birkaç hareket yapmistim. Ondan olmuştu benim. Önceki gün yine keremalpi taşıdım dışarda yine aynı oldu bu sefer iki taraf ama çabuk geçti allahtan. Senin de geçer inşallah, yatıp dinlenmen lazım:KK66:

Kızlar bu haftasonu arkadaşlarım geliyor. Çok samimiyiz çok kasmiyorum. Yemek değil de pasta borek tarzı istediler. Çay partilerini sohbeti özlemişiz. Sarma sardım önceki gün. Arkadaşımın biri börek yapıcak. Kısır yapıcam. Ankaradan gelen arkadaşım un helvami çok seviyor helva yapıcam.kozlenmis Patlıcan ve kırmızı biber yogurtlayacam. Başka ne yapabilirim özellikle tatlı olarak?

Kizlar selam.dr a gittm tahlil yapildi 264 cikti hcg. 4 cm kist var dedi doktor ama korkulck bisey yok dedi.endiselendim yine de var mi boyle bisey yasayan?

Kızlar bu haftasonu arkadaşlarım geliyor. Çok samimiyiz çok kasmiyorum. Yemek değil de pasta borek tarzı istediler. Çay partilerini sohbeti özlemişiz. Sarma sardım önceki gün. Arkadaşımın biri börek yapıcak. Kısır yapıcam. Ankaradan gelen arkadaşım un helvami çok seviyor helva yapıcam.kozlenmis Patlıcan ve kırmızı biber yogurtlayacam. Başka ne yapabilirim özellikle tatlı olarak?

Parfe yapabilirsn kolay oluyo hem de lezzetli.sultan tatlisi var bi de sekerpareye benziyo.gecen yapmstm ben guzeldi.kibris tatlisi da guzel :kk77:

Kizlar selam.dr a gittm tahlil yapildi 264 cikti hcg. 4 cm kist var dedi doktor ama korkulck bisey yok dedi.endiselendim yine de var mi boyle bisey yasayan?
Canım bir arkadaşımda da kist vardı hamileyken de bir sorun çıkmadı inşallah sende de sıkıntı olmaz güzel bir hamilelik geçirirsin

Of bu akşam yinr düğün var yandık hemde iki tane biraz ona biraz ona gitcez :)
Akşamkinde babamlarda vardı babam koştu kızın peşinden cadı 1 dk durmadı en son zorla uyuttum artık

Bugün eşim ve kv le gitcez hiiç gelemiyo sevgili kocacım böyle şeylere otursun yerinde istiyo :)
Bugün düz ayakkabı giyeyimde koşması kolay olsun :)

yaa hadi itiraf et nolur:KK70:

Ya ben de böyle oluyorum yetisemiyorum. Alıntı yapıyorum tam yazcam bişey çıkıyor sonra alıntılar siliniyor bir ton sayfa birikmiş oluyor

Canım yaklaşık bir ay önce sol kaburga min ucu baya ağrıdı bi 10 gün kadar aynı senin dediğin gibiydi. Ben bi gün öncesi çok üşümüstum dışarda, bir de keremalp o gün sürekli kucağımda taşıdım ters birkaç hareket yapmistim. Ondan olmuştu benim. Önceki gün yine keremalpi taşıdım dışarda yine aynı oldu bu sefer iki taraf ama çabuk geçti allahtan. Senin de geçer inşallah, yatıp dinlenmen lazım:KK66:
Esim bir iki haftadir o kadar yogun ki. O uyuyana kadar aksam yemegi bile yiyemeden kosturuyorum. Bneimde misafirim gelecek hafta sonu ona hazirlik yapiyorum bi yandan. Ters bisey yapmista olabilirim. Cabuk gecse bari ya otururken dimdik oturmazsam aciyo direk. Sopa yutmus gibi kasila kasilageziyorum :KK43:
parfe guzel oluyo cidden. Havalarda sicak serin serin guzel olur. Mozaik pasta gibi doyuran pasta diye bi tarif var nette. Buzlukta saklayada biliyosun. Tadida guzel. Benim buzlukta hep olur biri geldiginde cikartirim direk. Soframa uyar dersen ona da bakabilirsin

canim benim kuzenim de de vardi kist. Hamileyken farkedildi o da. Bisey olmaz dediler. Normal dogum oldu. O sira da kisti de aldilar diye biliyorum. Doktorun onemli degil diyosa dert etme :)

Kızlar geçenlerde oğlanı dra götürdüm hasta diye boy ve kilosuna da bakıldı boy 91 cm kilo 12 imiş. Boyu 5 ay önde kilosu 1 ay geride, sündürmüşsün çocuğu dedi. Kafama takıldı ama, ben önde veya geride olduğunu düşünmemiştim hiç. Tamam biraz zayıf geliyordu gözüme ama normal sanıyordum. Sizinkilerde durum ne?

Benim ne tencerem var ortalarda ne de kapağım..
Ne biliyosun:cool:
Kargo heyecanınızı sabırsızlıkla bekliyorum :dondurma:
Keşke sende olaymışsın.diğer çekiliştede ben uzaktan heyecanla bekliyodum
Kizlar elif ece hala duzelemefi burnu akiyor ama koyu kivamli oksuruk de var nerdeyse bir hafta oldu niye boyle oldu ya.Olmazsa yarin tekrar doktora goturcem onu oyle gordukce icim aciyor .Bir haftadir disari da cikmadik iyice bunaldi evde cizgi filimlere sardi iyice
malesef öksürük hemen terketmiyo.tekrar bi doktora çıkarmanda fayda olabilir cnm.1 hafta geçmişse

Canım benim çocuklarda on gündür bu durumda. Biz antibiyotik artı buhar kullandığımız halde düzelemedik :KK43:
cann ım sizede çok geçmiş olsun Hirayada buhar veriyodun dimi çok zor işin gerçekten Allah yardımcın olsun.geçen yıl Akifte buharla bitirdi kışı

bende dün ekler yaptım çok güzel oldu herşeyi elimde yaptım lezzetli oldu.şerbetli tatlı düşünüyosan irmikli tatlılar olabilir.sütlü düşünüyosan kadayıflı muhallebili olabilir.

benim ablamda sürekli kist çıkar ama onun başka.doktorun korkulacak bişe yok dediyse hiç merak etme.bi çok kadında oluyo.doğumla kurtulursun inş

canım yulaflı bisküvi arasına krem şanti üstüne çikolata sos bir iki ig ye de koydum ben hem basit hem hafif
benim eltimin vardı hiç bir sorun yaşamadı
Zanlılarım içinde sende varsın zaten
kaç tane kağağın var ki senin :dondurma:

Kızlar geçenlerde oğlanı dra götürdüm hasta diye boy ve kilosuna da bakıldı boy 91 cm kilo 12 imiş. Boyu 5 ay önde kilosu 1 ay geride, sündürmüşsün çocuğu dedi. Kafama takıldı ama, ben önde veya geride olduğunu düşünmemiştim hiç. Tamam biraz zayıf geliyordu gözüme ama normal sanıyordum. Sizinkilerde durum ne?
bence boyu gayet ii maşallah takılma kiloya ne güzel hep boya gitmiş işte artık gelişim kilodan değil boydan takip ediliyor diye biliyorum ben

X