Annelerin Güncesi

Bakalım kim en son alcak
ay bu kez ben en son alıcam gibi öyle hissediyorum

çok tatlışsın

Poff ya niye beni eliyor herkes ya

ben elemedim
Eski tencereden sana kapak olmaz
ben onun kapağıydım şimdi de o benim olabilir öyleymiş gibi de davranıyo

Bakalım kim en son alcak
senceeee

Ya ama çok fenasın ya

Aaa ayrı gayrı olurmu kız eşini destekle
Bende spordandır diyecektim canım ama ara vermişsin belki üşütmüşsündür geçen gün bende de oldu
bn dogustan gs liym babamdan miras bana cikssss olmazzz.
Nisanliyken esim babama lutitayida fenerli yapcam dedi. Babamda iste o hayatta olmaz demisti

Bende ptt kargoya vericem kızlar daha doğrusu kardeşim verecek ben çıkamıyorum eşimlede aramız bozuk ona hiç söylemicem

Kizlar elif ece hala duzelemefi burnu akiyor ama koyu kivamli oksuruk de var nerdeyse bir hafta oldu niye boyle oldu ya.Olmazsa yarin tekrar doktora goturcem onu oyle gordukce icim aciyor .Bir haftadir disari da cikmadik iyice bunaldi evde cizgi filimlere sardi iyice

öksürük 2 haftayı fln buluyo genelde aşağı inmediyse fırıltı fln yoksa bi haftaya geçer heralde ama yine de götür tabi belki ilacını değiştirir

canım banyo yaptırmadım demiştin ben banyo yaptırıyorum normalinden biraz daha sıcak yapıyorum suyunu ona çok iyi geliyor.

Canım benim çocuklarda on gündür bu durumda. Biz antibiyotik artı buhar kullandığımız halde düzelemedik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…