Annelerin Güncesi

Bakalım kim en son alcak :halay:
ay bu kez ben en son alıcam gibi öyle hissediyorum :işsiz:

Bir anne olarak bende üşüttünmü diyorum:anne:yada ağrıttın cnm sırtını masaj iyi gelecektir
ay hapşırık benim korkulu rüyam oldu.sürekli ya yatakları kaldırırken halı silkerken en ufak rüzgardan bile.birde boğazım hep kaşınır.alerjik bi durup tedavisi var tabi ama emzirme bitince gidicem.

ayy ne farkeder canım gazeteyede sarsan olur benim için:KK36:

çok tatlışsın :KK68:

:KK12::63::lülülü:

Poff ya niye beni eliyor herkes ya:dondurma:

ben elemedim:rolleyes:
Eski tencereden sana kapak olmaz :KK70:
ben onun kapağıydım şimdi de o benim olabilir öyleymiş gibi de davranıyo :KK47:

Bakalım kim en son alcak :halay:
senceeee:spor:

Ya ama çok fenasın ya :mad:

Aaa ayrı gayrı olurmu kız eşini destekle :KK24:
Bende spordandır diyecektim canım ama ara vermişsin belki üşütmüşsündür geçen gün bende de oldu
bn dogustan gs liym babamdan miras bana cikssss olmazzz.
Nisanliyken esim babama lutitayida fenerli yapcam dedi. Babamda iste o hayatta olmaz demisti

Bende ptt kargoya vericem kızlar daha doğrusu kardeşim verecek ben çıkamıyorum eşimlede aramız bozuk ona hiç söylemicem :işsiz:

Kizlar elif ece hala duzelemefi burnu akiyor ama koyu kivamli oksuruk de var nerdeyse bir hafta oldu niye boyle oldu ya.Olmazsa yarin tekrar doktora goturcem onu oyle gordukce icim aciyor .Bir haftadir disari da cikmadik iyice bunaldi evde cizgi filimlere sardi iyice

Kizlar elif ece hala duzelemefi burnu akiyor ama koyu kivamli oksuruk de var nerdeyse bir hafta oldu niye boyle oldu ya.Olmazsa yarin tekrar doktora goturcem onu oyle gordukce icim aciyor .Bir haftadir disari da cikmadik iyice bunaldi evde cizgi filimlere sardi iyice
öksürük 2 haftayı fln buluyo genelde aşağı inmediyse fırıltı fln yoksa bi haftaya geçer heralde ama yine de götür tabi belki ilacını değiştirir

canım banyo yaptırmadım demiştin ben banyo yaptırıyorum normalinden biraz daha sıcak yapıyorum suyunu ona çok iyi geliyor.

Canım benim çocuklarda on gündür bu durumda. Biz antibiyotik artı buhar kullandığımız halde düzelemedik :KK43:

X