Annelerin Güncesi

Anneme sylesen smdi sna usutmussun derdi nezman biyerim agrisa usutmusun der
Benim ki de aynı. çıplak gezdiğin için oluyo der. ne giyersem giyeyim çıplağım anneme göre. yalnız ben yılda bir kez belki hastalanırım annem sürekli hastadır. bunu bi farkedemedi

Kalkmis besikten bagriyo nezman yemek yicez diyee gorende cok istahli cocuk sanir
Dost istiyomus tost yaptm yiyo bu tost ekmekleride hc saglikli gelmiyo bana normal ekmekte kalmamis
ahaha o nasıl seslenmedir ya

Benim kapagım da çoook meraksız
daha ne yapayım he ne yapayım burada yatıp kalkıyorum

Bu arada topiğin ilk fotoları benden olsun kazen siler misin deeerrrmişiiimmmm
bak bu çok iyiydi

ya cumartesi ulasirsa eline
şahane olur

Kizlar ya en alt kaburgalarim acaip aciyo. Dokundugumda oturup kalktigimda canim yaniyo.niye olur ki boyle hic basima gelmemisti
çok mu zorladın acaba kendini yorgunluktanda olabilir
benimde geçen sırtım çok ağrıyodu eşime masaj yartırdım yalvar yakar bi de çin yağı sürdü bir saatte geçti şükür

Hersbah 20 kere haspuruyorumdur bir haftadr nasl bi alerjidr bu ya
ayy benim eşimde aynı her sabah aralıksız hapşırıyo haziranla beraber geçer umarım

Dalga geciyo resmen benle kucuck cocuk yese gam yemicem. Esimi uyandirirkende yemek hazir diyo
Yemek yapiyo surekli oyuncaklarla. Ama yemek yemez istahsiz anca oyun .

dün gökçeyle çok atlayıp zıpladım ondan olabilir sahi. sporumu dayapamadım egzersizim aksıyo

Dalga geciyo resmen benle kucuck cocuk yese gam yemicem. Esimi uyandirirkende yemek hazir diyo
Yemek yapiyo surekli oyuncaklarla. Ama yemek yemez istahsiz anca oyun .
cok komik cidden ya
ısırcan her tarafını laflara bak

dün gökçeyle çok atlayıp zıpladım ondan olabilir sahi. sporumu dayapamadım egzersizim aksıyo

cok komik cidden ya
ısırcan her tarafını laflara bak
aaa doğru egzersiz de yaptın sen onun da etkisi vardır kesin ben bi kaç kez kayla yaptım tüm kemiklerim kaslarım ağrıdı

aaa doğru egzersiz de yaptın sen onun da etkisi vardır kesin ben bi kaç kez kayla yaptım tüm kemiklerim kaslarım ağrıdı
ama 4 gündür yapmıyodum regl olduğum için. bu gün başlayacaktım güya azaldı diye başlayamadım.
vazelin falan sürüp masaj yapayım bari rahatlaır belki

ama 4 gündür yapmıyodum regl olduğum için. bu gün başlayacaktım güya azaldı diye başlayamadım.
vazelin falan sürüp masaj yapayım bari rahatlaır belki
bıraktığında daha çok ağrı basıyo aslında yani ben öyle hissediyorum ve evet masaj iyi gelecektir çabuk geçsin inşallah

Ayy int bitmisti kac gundur giremedim sayfalar almis yurumus yine ama L Leydiminik beni unutmamis tesk ederim ozlemisim hepinizi
unuturmuyuz etiketlemeden de yazışma aralarında bahsettik tabisi

şimdi bir sorum var yine canlar bir kaç parça için hediye paketi almaya gidicim bugün ve fakat mağazaların standart hediye paketleri de duruyor kendi paketleyeceklerimi paketlesem diğerleri de mağaza paketinde dursa olur mu ki yoksa hepsi bir örnek mi olmalı

Kalsın cicim bişey olmaz öbürlerini de sokuştur yanlarına :)

Ay olur tabiki eşime anlatıyorum dün akşam gülüyo niye gülüyosun diyorum hiiiç diye delirtti beni cumartesi hallediyorum tüm hediye işlerini inşallah

bende cikamazsam kendi paketleriyle koyucam mecbur. Aslinda guzelce suslemek niyetim amakutu allak bullak olacagi icin koydugum gibi ulasacagindan supheliyim.
Ufak tefek biseyler daha almak istiyodum ama esim pazar da calisabilirim ded

Günaydın
Ayh pazartesi günü çok heyecanlı olacak burası
Tencerem neden bu kadar meraksızsın ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…