Annelerin Güncesi

Başınız sağolsun canım. 30 u diye konuştuk ama bu durumun özrü olmaz. Müsait olduğun vakit gönderirsin

Kızlar facebook da tuvalete merhaba var onu takip ediyorum güzel bilgiler var tavsiye ederim
Bugünde şunu okudum
Çocugunuzu çişi için 2-3 saatte bir kaka için yemeklerden 2-3 dk sonra tuvalete oturtun tuvaletini yapmasa bile oturma süresini uzatmayın oturma süresi uzadıkça çocukta inatcılık başlar diyor
Ve ben hemen hata yaptıgımı fark ettim tuvalete sık götürdüm ve hadi annecim yap diye diye uzun tuttum kızımda en sonunda hayır yapmayacagım dedi
Yeni yöntemim onların önerdiği gibi olacak

Herkes hala bezmi var diyo sanki 4 yasnda gbi tepki veriyolar. Bi heveslendm gecen hafta biraktrmya snra saldim. Yazin ciplak gezerken ogrenir diye dsnuyorm evinicnde

öğlen uykusunun ne ara bire düştüğünü nasıl düştüğünü hatırlamıyorum
tamamen bırakması da gece erken yatacaksa işime de gelir

Gecen haftalarda benm kzda oyleydi ama buaralar uyuyo. Byadr sallamamjda istemiyo yanmzdada yatmak istemiyo illa besige giricek orda ayisina sarilcak beni ayiya tercih etti sevnsemmi uzulsemmi bilemedim
aslında daha küçükler biraz daha uyusalar iyi olur zorlanıyorum bende yatmak istemiyor gündüz uykusu olmazsa akşam erken uyurlar diye düşünüyorum
Kendi kendine uyuması güzel bence canım hiç üzülme keşke benimkide uyusa ben ayagımda sallıyorum

Herkes hala bezmi var diyo sanki 4 yasnda gbi tepki veriyolar. Bi heveslendm gecen hafta biraktrmya snra saldim. Yazin ciplak gezerken ogrenir diye dsnuyorm evinicnde
Ayy zaten bu millet ancak stres yaptırıyor insana kıştan yeni çıktık daha ancak ögrenecekler zaten iki yaştan önce önermiyor uzmanlar ben Ramazan gelmeden tekrar deneyecegim olmazsa bayramdan sonra tekrar deneyecegim

Valla oglen uyumuyo aksamda bzle uyuyodu pert oluyorm valla uyumadgnda
öyle mi benden çok anneme sıkıntı olur o zaman

Bi ipucuda benden ozman
Benim tencerem cok merakli
o zaman fayika

bende yazın düşünüyorum

Anacım sen bi düşsen yakamdan diyordum zira E harfi yok sizde

Havalar sıcak artık çikolata erimez mi ?
Hemen dolaba atar bişicik olmaz

Bi ipucuda benden ozman
Benim tencerem cok merakli
Kendine alıyosun o Zaman çünkü sensen meraklısı yok burada

D Delimavi 35N canım başınız sağolsun. Valla bize de aynı yakınlıkta vefat olmuştu da ben gitmemiştim başıma gelecekleri öngördüğüm için. Kargo işini de takma kafana ben sorun etmem öyle şeyleri :)

Ben de tuvalet konusunda annemle tartıştım hala küsüz aynı evde geçen oğlum yine eğildi ve anne kaka diye bağırdı, annem de bak çocuk hazır al bi lazımlık dedi. Ertesi gün aldım geldim bi iki kullanmaya çalıştık, annem en iyisi kaldır onu evine gidince başla dedi. Ben de sinir oldum bağırmaya başladım ne kıymetli evin var, halılar için yapıyorsun, dün s dedin diye hevesle aldım şu yaptığına bak falan diye , o da küstü sinir oldum ben de. Yazı bekliycem bayramda 2 hafta köydeyiz orda kv ile yapmayı düşünüyorum çünkü tek başıma yapamam yani deneyimli büyük birine ihtiyacım var sanki. Sırf bunun için bakıcı bişe bulabilirim o kadar gerginim şu tuvalet konusunda

Zor canım ama çok stres yapma illaki ögrenecekler belkide korktugundan kolay olacak bende oğlumu alıştırırken anneme gitmiştim teyzemler vardı bağla altını çişini yapmasın dedi çok bozulmuştum ki hiç yapmamıştı yani orada

eneee onu unutmuşum zaten kime desem yakamdan düş diyo acaba benim kapağım yok mu ki

bende anneme güveniyorum hatta sürecin çoğunu o yürütecek yoksa bana kalsa bi sene daha cesaret edemem
Haha merak konusunda 1. sırada sensin

direk benim demek istemedim

Kızlar bebişlerinize biber dolması yediriyormusunuz ben kızıma verirken pirincinden veriyordum ama bugün biberinden de verdim az az biberinden çok verirsem çıkarıyor agzından oğlum dolmanın biberini hala yemiyor içini yiyiyor benim hatammı bu bilmiyorum kızım yesin istiyorum

L Leydiminik sen onu herkese mavi boncuk dağıtırken düşüncektin şimdi noldu düş yakamdan oldu
seviyom kız seni

bende seni seviyom

hepsinizin yakasından düştüm kimseye boncuk da vermicem öyle kös kös çekiliş sonucunu beklicem artık

bende asla ve asla yemem

ayni annem :)
Bendeneredeyse her gittigimde bi kavga cikarbi iki gun kus kaliriz :))

ben biberini agzima surmem. Surda okurken bile tadi agzima geldi sanki icim kalkti. Icini de yiyemem biberin tadi sindigi icin.
Hosuna gitmiyosa pek zorlama derim annemin zorlamasi yuzunden yemeklerin icinden yillarca biber sectim ben. Cok israr ettigiicin kusmuslugum var. Her gordugumde tadi damagima gelir
Evlendikten sonra kendim yapa yapa alistim yemegin icinde bibere. Ama hala biber dolmasi yiyemem

bende seni seviyom

hepsinizin yakasından düştüm kimseye boncuk da vermicem öyle kös kös çekiliş sonucunu beklicem artık

bende asla ve asla yemem
Sendemi yemiyorsun oğlum ana sınıfına giderken öğretmeniyle oğlumun biberi yememesini konuşuyorduk bana bende yemiyorum demişti demekki herkes yiyemiyor bende acaba ben hep içini verdiğim içinmi öyle alıştı diye düşünüyordum

Bugün verirken küçülttüm biberleri bayağı çok pirinç azıcık biber olarak verdim ama biberi fazla gelince çıkarttı agzından yemezse zorlamam zaten ama benmi acaba yanlış alıştırıyorum hep içinden vermekle diye düşünmüştüm demekki yapı meselesi

Benim oğlan yemeye başladı biber, eskiden çıkarıyordu takılıyordu herhalde boğazına, şimdi yiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…