Annelerin Güncesi

Çok saol cnm..
Blackkcat sonradan okudum çok geçmiş olsun canım iyiki hemen gitmişsin okula eminim bundan sonra çok daha dikkatli olacaklardır.
Çok saol cnm.
Olsun ya

Bakici ablamiz basladi tuvalet egitiminesonuc aliriz insallah
Blackkcat gecmis olsun canim.kasla göz arasinda yapiyo cocuklar yapacaklarini
Çok saol canım.seninde gözünaydın.sağlıcakla kucağınada alırsın inş
Kzlar bugn aniden hiranin atesi cikti olctm 39.8 di. Hemen fitil attm. 38 e zor dustu doktra gotrdum ust solunum yolu enfeksiyonu olmus ama cok ilerlememis antbiyotik verdi. Demekki sesi ondan oyle ckiyomus cocgun iki gundur.
Çok geçmiş olsun cnm.bugün antibiyotik etki gösterir ateşi gider inş
çok geçmiş olsun canım.Akifte sümüklü bebelerden:)yatıncada tıkanır burnu ve zor nefes alır.

Benim kuzu geceleri yanımıza aldığımda hep babasını iterdi. eliyle ayağıyla.
bi haftadır eşim çok yoğun çalışıyo sadece 1 akşam evdeydi. telefonla da konuşcak vakti pek olmadı.
nasıl özlediyse babasını. gece emzirdim. kucağımdan indi babasının üzerinden öbür tarafa geçti sokulup öyle uyudu sabaha kadar. Nasıl üzüldüm yavrum nasıl özlemiş babasını

bnde yapiyim yne sade yogurt yemiyo belki yer pilavlarla hc denemedim makarnayi yogurtla yer normalde

sagol canm bu gun iyi ckmadi atesi sabhtan beri

sagl cnm buarada aktarda aynisefa kremi satiliyo ondan aldm bnde hiranin dun kunyesi bilegini tahris etmisti surdum gecti kadin tirnak izlernde falan cok iyi bitkisel hem dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…