Annelerin Güncesi

o değil de karnım çok fena halde acıktı
Aynen ekmeğime çikolata sürdüm yiyorum
Bende tereyağ ile peyniri çok severim. ayy bi de ekşimenle kuzu kulağı varsa üstüne 3 ü birlikte harika oluyolar
Kerevizi bende yemem.
annem bi kere yanımızda patatesi soyup mutfağa gitmişti. mutfakta da biz görmeden kereviz soymuş. bezelyeli patates yemeği yapam diyo bi de:) doldurmuş kerevizi içine. bu patates değil deyince de saçmalama ne olacak diyo. anlamıcaz sanki

Bi kere balayında eşimin zoruyla yedim. onda da alerjim olduğunu anladım Çiftlik balığıymış ondan olabilir diyolar ama kokusuna tahammülüm yok. o yüzden deneyemiyorum.
dokunmak bile iğrendiriyo. gökçeye yapıyorum zorla hafta da 2-3
hele karides ıstakoz midye falan benim için çoook çok uç noktalar.
Babanında etkisi vardır mutlaka. Çok faydalı ama keşke bende yesem balık en azından.
Ankara da doğup büyüyünce öyle pek sık eve balık girmiyodu haliyle. Şimdilerde her istediğini buluyosun ama o zamanlar zor du. yinede ailemde ki herkes sever. bi ben böyleyim

annemde patatesle birlikte kerevizde koyuyodu yemege snra diyoduki hepsi patates anlasilmiyo sanki

bizm ailedede bi ben et yemezdim yapi meselesi bnce. Aslinda cocuklari cok zorlamamak lazim once kendmize bakalim biz

ig de turuncubikızı takip eden var mı bilmiyorum ama oğlunun zeytin yerken bir snapi var önce parmağına takıp sonra hüpletiyo o kdr tatlı ki ve her yemek videosunu birbirinden keyifli çok çok maşallah diyorum her seferinde

ay eşimin de en sinir olduğu şey sıcak yemek bi de bende sıcak seviyorum aynı yemeyi o soğusun diye beklerken ben bitiriyorum bence senin ağzın teneke diyo
Benim esimde sıcak seviyor ama çocuklar anne ya neden bu kadar isitiyorsun diyorlar:))
annemde patatesle birlikte kerevizde koyuyodu yemege snra diyoduki hepsi patates anlasilmiyo sanki
ay aynısını ben yapıyorum et patates kereviz yapıyorum çocuklara patates yemeği diyorum bir bakıyorum kerevizleri ayirmislar bir tek kerevizi sevmiyorlar sebze olarak

Ben eti ciğeri balığı severim tavuğu da severim ama tavuk almıyoruz fazla malum günümüzdeki tavuklar yüzünden
Bal favorimdir çocukken kahvaltıda sadece tereyağı ve bal yerdim dedem köyden getirirdi sırf benim için şimdi beni tanıyanlar hep soruyor hâlâ yiyiyormusun diye evet hâlâ yiyiyorum ama rejimde olduğum için yemiyorum eşim kışın hep sipariş verir hem petekli hem süzme bal ben çocuklardan çok yerim ya benim istahim iyidir yemeyi severim ama bizim aile genelde öyledir eşim dalga geçer bazen kızımı yedirirken kendinize benzetmeyin diye o çok yemek yemez abur cubur sever:))

Kızlar ya bi sorum var bahsi geçen 2-3 yaş kaç cm bana hepsi büyük gibi geliyo
Hedayesini alan cm ve karşılığındaki yaş ay neyse onu söyleyebilir mi biz hala kıyafette üst aşamaya geçemediğimizden anlayamıyorum

Kızlar esimle dra gittik burnu için
Girdik odaya eşim başından geçen iki talihsiz ameliyatı anlattı Dr ameliyat işi evlilik gibidir şanstır ne olacağını bilemezsin bosanirsin sen iki kez bosanmissin dedi
Sonra eşimi muayene etti işte evlilik gibi diye tekrarladı
Eşime eşiniz size iyi bakmış gayet fitsiniz dedi
Sonra eşime burnundaki delik kapanmamış ama çok sorun değil sol tarafında et varmış o et alınır burnundaki deliği kaburgandan parça alıp kapatırız ve %96 başarılı bir ameliyat olur dedi
Yok ameliyat olmak istemezsen yine olur sana zararı yok tarif verdi burun yıkama solüsyonu bununla hergun burnunu yikarsin rahatlatır dedi ama ameliyat olsan iyi olur diycem şimdi sen diyeceksin ki iki kez evlendim bosandim bir daha mı evleneyim ama sonucu iyi olacak karar sizin dedi
Eşim peki bu ameliyat kaç para diye sordu o da biz proflar için para önemli değildir sekreterimden bilgi alırsınız dedi
Sekretere gittik ameliyata 10 bin lira dedi eşim de sekretere ben biraz daha sayısal oynayayim belki para çıkar o zaman ameliyat olurum dedi sekreterde o meretten de para çıkmıyor ki dedi
Geldik eve ama rahatladik biraz olmasa da olurmuş solusyonla devam etcez bir zararı yokmuş çok sukur
Esim arabada bu adamın başından kotu evlilikler geçti galiba boşanma da boşanma tutturdu dedi

3 yaş 92 cm sanırım canim biz o gün MIhtar in hediyesini 92 cm aldık 86 vardı o 2 yaş sanırım ben kızıma 92 cm aldım oldu

L Leydiminik boy yazıyosa 90 cm falan al işte yoksa 2-3 yaş al kalıplar değişiyo
Bize hm den hediye geldi kadın 2-4 yaş almış 98-104 cm diyo

4 yaşa çıkmadan 2-3 lerde dolaş işte büyük olsunda küçük olmasın mantığıyla
Demekki senin tenceren miniğinin ölçülerde değil malum bizi hiç sormamıştın cuk oturmuştu üstümüze :)

3 yaş 92 cm sanırım canim biz o gün MIhtar in hediyesini 92 cm aldık 86 vardı o 2 yaş sanırım ben kızıma 92 cm aldım oldu
ya kadın 98 cm al diye tutturdu emin olamadım büyük göründü gözüme sağol Can'ım

Can'ım ya ben minnoşumu kızıma çok benzetiyorum zaten her haliyle o yüzden açık olmam gerekirse hiç zorlanmadım :)
Ama belki şuan olsa sizede zorlanırdım çünkü beş aydır gr büyüme yok bizde aynı yerde sayıyoruz

Balık candır :))) yazın balık bulamasam da ton balığı yerim :)

Ben de mercimek çorbasına kaktırıyorum kerevizi ama eşim eve girer girmez alıyo kokusunu :) ben de severim zeytinyağlı kereviz ve tüm sebzeleri. Et sevmem ben de. Eşim der hatta ne biçim kürtsün senin içine Egeli kaçmış ot sebze seviyorsun der

18-24 ay 86-92 24-36 ay 98-104 canım. Azad'a geçen denedim 92 kapri olmadı, hediye gelmişti yıkadım ütüledim giydirdim olmadı ben de arkadaşımın çocuğuna verdim :) aklınızda olsun Azad'a 98 alın :*

Adamın fena yarası varmış belli Para da allahtan önemli değilmiş
Gözünüz aydın canım sevinndim mühim bir durum olmamasına

98 3 ve üstü oluyo sanırım.
gökçeye 2-3 yaş alıyorum mecburen. bi küçüğü kısa geliyo 2-3 yaş bol geliyo. çocuğun üzerine oturan bişey bulamıyorum. Allahtan elbiseler de çok sıkıntı olmuyo

Neyse ben 98 alıcam ya değiştirme şansı yok gibi hissediyorum küçük olursa hiç giyemez
Ama bize sakın 98 almayın iki sene beklemiyeyim giydirmek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…