Annelerin Güncesi

Benim kizimda hasta yazmistim ama bizi kayle alan yok anlasilan iki kisinin disinda:) neyseee
Canım çok geçmiş olsun kızına da kesin gözümden kacmistir zaten çok düzgün takip edemiyorum okuyorum alintiliyorum yazmaya fırsat olmadan birşey çıkıyor. Alintilarimin çoğu gidiyor.

Ben eşortman ala ala kız inceliklerini unutmuşum, o yüzden bu çırpınışım, o yüzden bu beğenememek:KK70:
Ben erkek alışverişi yapmadan önce kİz kıyafetleri daha albenili geliyordu. Erkeklerde hiç çeşit yok diyordum. Ama şimdi öyle düşünmüyorum. Çok tatlı ve çeşitli erkek kıyafetleri var. Şunu da alayım ay bu çok tatlı modundayim:)) Kız bebegi olan arkadaslara hediye alırken de hiç bişey begenemiyorum, güzel gelmiyorlar hiç bi kızım olsa normale donermiyim ki:))

Benim kapağım ya delimavi ya lilium kesin yani :))
Tenceremin de çikolatası şekeri tokası falan kaldı işte onları da aldım mı tamamdır :)) gerçi tenceremin çikolataya ihtiyacı pek yok ama adettendir diye alıyorum :) aha da size ipin ucu :KK70:

Ben erkek alışverişi yapmadan önce kİz kıyafetleri daha albenili geliyordu. Erkeklerde hiç çeşit yok diyordum. Ama şimdi öyle düşünmüyorum. Çok tatlı ve çeşitli erkek kıyafetleri var. Şunu da alayım ay bu çok tatlı modundayim:)) Kız bebegi olan arkadaslara hediye alırken de hiç bişey begenemiyorum, güzel gelmiyorlar hiç bi kızım olsa normale donermiyim ki:))

ben kızım olana kadr ne çok kız kıyafeti var çok keyfli fln diyodum sonra cinsiyet netleşti alışveriş zamanı hiç bişi içime sinmemeye başladı erkekler için ne çok çeşit var demeye başladım
şimdi bayram seyram da aynı şeyi yine diyorum ama erkek bebek için hediye alırken de tersi oluyo :deli:

Tenceremin de çikolatası şekeri tokası falan kaldı işte onları da aldım mı tamamdır :)) gerçi tenceremin çikolataya ihtiyacı pek yok ama adettendir diye alıyorum :) aha da size ipin ucu :KK70:
çikolataya ihtiyacı yok derken :süslü:

Havalar sıcak artık çikolata erimez mi ?

siz yine iyisiniz ben mal gibi kaldim tenceremin kizinin kiyafeti tamamdi ivir ziviri kaldi aklimda biseyler vardi sadece aklimda kaldi hediyeler pazartesi verilecek kargoya demi esimin babaannesi vefat etti nigdedyim ya cumartesi ya pazar izmire donecez daha dun aksam anca bakabildim bura ne gecmisi okuyabildim zaten bebeyle zor kalabalik yer esim keske getirmeseydim dedi nehir bi durmuyo ayrica en son ki sayfayi okuyabildim orda da lutita lutita kizim atesli diyodu o yuzden ayrica nsy5555 nsy5555 sizede cok gecmis olsun canim simdi nehiri uyutuyom bi bakiyim dedim tel cekmiyo koyde zaten

Havalar sıcak artık çikolata erimez mi ?
yakın mesafe bişi olmaz :dondurma:

siz yine iyisiniz ben mal gibi kaldim tenceremin kizinin kiyafeti tamamdi ivir ziviri kaldi aklimda biseyler vardi sadece aklimda kaldi hediyeler pazartesi verilecek kargoya demi esimin babaannesi vefat etti nigdedyim ya cumartesi ya pazar izmire donecez daha dun aksam anca bakabildim bura ne gecmisi okuyabildim zaten bebeyle zor kalabalik yer esim keske getirmeseydim dedi nehir bi durmuyo ayrica en son ki sayfayi okuyabildim orda da lutita lutita kizim atesli diyodu o yuzden ayrica nsy5555 nsy5555 sizede cok gecmis olsun canim simdi nehiri uyutuyom bi bakiyim dedim tel cekmiyo koyde zaten
başınız sağ olsun canım
benim için sorun değil geç de verebilirsin yeter ki tencerem sensin de merakım gitsin :rolleyes:

başınız sağolsun canım.. Allah rahmet eylesin.. öyle ortamlarda hiç durmuyorlar zaten. hediyeler kargoya p.tesi verilecek..

lutita lutita ve nsy5555 nsy5555 geçmiş olsun..

Bu kızı öyle uykusuna yatırmak zor oluyor artık yatmak istemiyor zorla yatırıyorum abilerinin yanına gitmek istiyor küçük oğlumu 4 yasına kadar öyle uykusuna yatırdım ama kızım daha erken bırakacak sanırım

bana yönelik ipucu vermedin bencesi :olamaz:

senden şüphelenmememin özel sebepleri olabilir :KK75:
sna ciktimmmmmm :halay:

adettendir derkeen yoksa bn snami ciktm ayy valla zman yaklasti ben hala bi ipucu bulamadim

basiniz sagolsun cnm

başınız sağolsun canım.. Allah rahmet eylesin.. öyle ortamlarda hiç durmuyorlar zaten. hediyeler kargoya p.tesi verilecek..

lutita lutita ve nsy5555 nsy5555 geçmiş olsun..
sagol cnm

Bu kızı öyle uykusuna yatırmak zor oluyor artık yatmak istemiyor zorla yatırıyorum abilerinin yanına gitmek istiyor küçük oğlumu 4 yasına kadar öyle uykusuna yatırdım ama kızım daha erken bırakacak sanırım
öğlen uykusunun ne ara bire düştüğünü nasıl düştüğünü hatırlamıyorum
tamamen bırakması da gece erken yatacaksa işime de gelir

Gecen haftalarda benm kzda oyleydi ama buaralar uyuyo. Byadr sallamamjda istemiyo yanmzdada yatmak istemiyo illa besige giricek orda ayisina sarilcak beni ayiya tercih etti sevnsemmi uzulsemmi bilemedim

X