Annelerin Güncesi

yoksa tenceren ben miyim :rolleyes:
Bilmemmmmm :KK66:

Çok akıllısın cicimm

Heyecan mı istiyorsun canım, peki o zaman al sana heyecan tencerem sen değilsin:skandal:
Hiiiii tabi tabi daha ilk gun çaktırdın smdi napsan nafile

Hediyelerimden birini tamamladım değmeyin keyfime :KK49:
Ay cnm benim ne aldın ki :)

E ekskkalmym cnm hyrli olsun bebis
lutita lutita gecmiş olsun cnm yaz geldi nerdeyse hastalıklara devam
S Sunset5 buyaka tarafına yolun düşerse buralardayım duyurulur ;!

Benim kizimda hasta yazmistim ama bizi kayle alan yok anlasilan iki kisinin disinda:) neyseee

yok canim icmez sut malesef. Yogurt peynir de yemedigi icin denemistim bende badem sutunu.
Tarifi internetten bakmistim tam hatirlamiyorum epeydir yapmadim hic. Kefir seviyo benim sipa. Onu mayalamakta daha az zahmetli geldi bana. Cig bademi de her yerde bulamiyodum bi de. Kefirden bikarsa yine denerim bi de oyle.
Insallah dokunmaz fistiga annesi baya da faydaliymis sanirim
İnşallah canım evet faydaliymis. Senin kız süt ürünlerinin hasını içiyormuş kefir bağışıklık sistemine çok faydalı bir içecek. Kefir için uzun ve sağlıklı ömür iksiri de denir.

İnşallah canım evet faydaliymis. Senin kız süt ürünlerinin hasını içiyormuş kefir bağışıklık sistemine çok faydalı bir içecek. Kefir için uzun ve sağlıklı ömür iksiri de denir.
Oyleymis canim. Kabizlikta onun sayesinde duzeldi zaten. Ara ara vermoyorum ondan da tiksinmesin diye

Oyleymis canim. Kabizlikta onun sayesinde duzeldi zaten. Ara ara vermoyorum ondan da tiksinmesin diye
aaaa kabızlık onun sayesinde mi düzeldi :rolleyes: bende denesem zahmet olmazsa nasıl yaptığını yazabilir misin canım şu kabızlığı geçirmek için kaf dağına çıkın deseler çıkacak moddayım

aaaa kabızlık onun sayesinde mi düzeldi :rolleyes: bende denesem zahmet olmazsa nasıl yaptığını yazabilir misin canım şu kabızlığı geçirmek için kaf dağına çıkın deseler çıkacak moddayım
yazmistim daha once beni kaale almadin okumadin dimek:cry::KK53:
Canim ankaraya gittigimde ara verdim direk tekrar kabiz oldu. Ordan anladim bende. Icindeki bakteriler bagirsaga yerlesip calismasini duzenliyomus. Simdi ben kendim mayaliyorum. Mayasini bulmak lazim. Ama hazirlardan bi alip dene istersen severse gonderirim ben sana maya bulmak zor oluyo biraz. Ay insallah sever :dua:

Canim ankaraya gittigimde ara verdim direk tekrar kabiz oldu. Ordan anladim bende. Icindeki bakteriler bagirsaga yerlesip calismasini duzenliyomus. Simdi ben kendim mayaliyorum. Mayasini bulmak lazim. Ama hazirlardan bi alip dene istersen severse gonderirim ben sana maya bulmak zor oluyo biraz. Ay insallah sever :dua:
aktarlarda maya var canım.. ben aktardan almıştım..

Bende yazdım sanıyorum ama yazamamışsam çok geçmiş olsun Can'ım çabuk iileşsin fıstık

lutita lutita nasıl oldunuz çıkmamıştır inşallah tekrar ateşi
3 te 39 gecti atesi surup verip hemen dus aldrdim sabaha dgru dustu atesi. Bu donemde ates cok Tehlikeliymis 2 3 YAS arasi korkuyorm cok insallah antibiyotik etkisni gosterir bugn

Hirada kefiri sade icmiyo artik.bikti galiba. Hazir meyvelilere bayiliyo. Bende oyle yapamam hazirlarda bi sakinca yoktr insallah icimin kini aliyorm

Hirada kefiri sade icmiyo artik.bikti galiba. Hazir meyvelilere bayiliyo. Bende oyle yapamam hazirlarda bi sakinca yoktr insallah icimin kini aliyorm

X