Annelerin Güncesi

A Akaibu canım senin kız süt içiyormu bilmiyorum. Daha önce badem sütü yaptığını söylemiştin tarifin nasıldı bilmiyorum ama ben bu sefer bir su bardağı badem iki su bardağı su ile yaptım sonra muzla blendırdan geçirdim ve tadını sevdi. İnsallah dokunmaz da içebilir benim kız. Eşimde bu seferki güzel olmuş diyor dene istersen canım.

A Akaibu canım senin kız süt içiyormu bilmiyorum. Daha önce badem sütü yaptığını söylemiştin tarifin nasıldı bilmiyorum ama ben bu sefer bir su bardağı badem iki su bardağı su ile yaptım sonra muzla blendırdan geçirdim ve tadını sevdi. İnsallah dokunmaz da içebilir benim kız. Eşimde bu seferki güzel olmuş diyor dene istersen canım.
yok canim icmez sut malesef. Yogurt peynir de yemedigi icin denemistim bende badem sutunu.
Tarifi internetten bakmistim tam hatirlamiyorum epeydir yapmadim hic. Kefir seviyo benim sipa. Onu mayalamakta daha az zahmetli geldi bana. Cig bademi de her yerde bulamiyodum bi de. Kefirden bikarsa yine denerim bi de oyle.
Insallah dokunmaz fistiga annesi baya da faydaliymis sanirim

Yne yukseliyo 38 oldu. Uyudu azonce. Bn sabahlarm artik kahvenin dibine vurdum suan. Gerci gozume uyku grmezki :KK43:
Dha yukselirse uyandiriyimmi nasl vercem surubu .

Yne yukseliyo 38 oldu. Uyudu azonce. Bn sabahlarm artik kahvenin dibine vurdum suan. Gerci gozume uyku grmezki :KK43:
Dha yukselirse uyandiriyimmi nasl vercem surubu .
Geçmiş olsun üstünü örtme bi de atletle yatır istersen. Duş da aldırdın mı

lutita lutita gecmis olsun donusumlu ver ates dusurucu calpol ve ibufen grubunu en erken 4-6 saat arayla
Eger tirmanma hizli olursa fitil
Aniden cikiyo cok zor iniyo atesi korkuyorm valla 39.9 gorunce sok oldm bugn durup dururken
Geçmiş olsun üstünü örtme bi de atletle yatır istersen. Duş da aldırdın mı
tshrt sort var ustnde. İnce.
Dus aldrmadim atesi yoktu uykusu gelince kendi uyudu uyuyakaldi. Dus aldirirken dha cok cikar kesin atesi aglamaktan cok agliyo yikanirken. Suan 37.5 derin uyuyo baya insallah rahat uyur gece kontrol ediyorm 5 dk bir cok yukselirse yne mecbur ilik dus

X