Annelerin Güncesi

Elif ece de c.tesi günü hastalandı burnu Çeşme gibi akmaya başladı.Cocugu yatırım namaza durdum tam bitir namazını kılarken bi uyandı ağlayarak çocuk tıkanmış resmen eşimi eczaneye gönderdim cold misk ve petites aldirdim biraz aynası filan uydu ertesi sabah sesi gitmişti resmen ateş pek olmadı ama öksürük tutunma çizerler inmesi diye Dr götürdüm şükür çizerler inmemiş burun akıntısı var petites devam et beş gün dedi geçmese tekrar getir dedi.Su an burnundan af edersiniz yenilikçi subuk geliyor ama hareketleri iyi yaramazlık devam ediyor. Burnu ve etrafı tahriş oldu sürekli silmeye hatta bana saldırıyı kendi k

Ikimizdee geçmiş olsun.
Sizede gecmis olsun canm
Çok geçmiş olsun canım, çabucak iyileşir inşallah
sagol cnm ya insallah

5 ml bir olcek oluyo ya smdi surup kasigi bir olcek oluyo dimi kizlar. Ama siringanin 5 ml dha cok kasigi tasiriyo. Anlamadm ben bu isten bisy

Terbiyesiz seni hava atıyo bi de hamişsin diye herşeyi söyleyemezsin :) benimde 2 sene var :)

Evet mazeretim var her seyi soylerim:rapci::anneadayı:

Kzlar bugn aniden hiranin atesi cikti olctm 39.8 di. Hemen fitil attm. 38 e zor dustu doktra gotrdum ust solunum yolu enfeksiyonu olmus ama cok ilerlememis antbiyotik verdi. Demekki sesi ondan oyle ckiyomus cocgun iki gundur.

Cok gecmis olsun canim

X