Annelerin Güncesi

Canım Gecmiş olsun üzüldüm ig da yazdım benim oğlumun boynunu uçurtmanin ipi çok kötü kesmişti uçururken boynuna dolanmış hastanede pansuman yaptılar dr bir krem vermişti iz kalmaması için adını hatıtlayamadım eczaneye bir sor istersen canım bizde iz kalmadı fazla çok hafif var belli değil fazla
Çok saol cnm..
Blackkcat Blackkcat sonradan okudum çok geçmiş olsun canım iyiki hemen gitmişsin okula eminim bundan sonra çok daha dikkatli olacaklardır.
Çok saol cnm.
Olsun ya :KK68:

Bakici ablamiz basladi tuvalet egitimine:KK59:sonuc aliriz insallah
Blackkcat Blackkcat gecmis olsun canim.kasla göz arasinda yapiyo cocuklar yapacaklarini
Çok saol canım.seninde gözünaydın.sağlıcakla kucağınada alırsın inş
Kzlar bugn aniden hiranin atesi cikti olctm 39.8 di. Hemen fitil attm. 38 e zor dustu doktra gotrdum ust solunum yolu enfeksiyonu olmus ama cok ilerlememis antbiyotik verdi. Demekki sesi ondan oyle ckiyomus cocgun iki gundur.
Çok geçmiş olsun cnm.bugün antibiyotik etki gösterir ateşi gider inş
Elif ece de c.tesi günü hastalandı burnu Çeşme gibi akmaya başladı.Cocugu yatırım namaza durdum tam bitir namazını kılarken bi uyandı ağlayarak çocuk tıkanmış resmen eşimi eczaneye gönderdim cold misk ve petites aldirdim biraz aynası filan uydu ertesi sabah sesi gitmişti resmen ateş pek olmadı ama öksürük tutunma çizerler inmesi diye Dr götürdüm şükür çizerler inmemiş burun akıntısı var petites devam et beş gün dedi geçmese tekrar getir dedi.Su an burnundan af edersiniz yenilikçi subuk geliyor ama hareketleri iyi yaramazlık devam ediyor. Burnu ve etrafı tahriş oldu sürekli silmeye hatta bana sildirmwyip kendi koluna sürüyor:)))
çok geçmiş olsun canım.Akifte sümüklü bebelerden:)yatıncada tıkanır burnu ve zor nefes alır.

Benim kuzu geceleri yanımıza aldığımda hep babasını iterdi. eliyle ayağıyla.
bi haftadır eşim çok yoğun çalışıyo sadece 1 akşam evdeydi. telefonla da konuşcak vakti pek olmadı.
nasıl özlediyse babasını. gece emzirdim. kucağımdan indi babasının üzerinden öbür tarafa geçti sokulup öyle uyudu sabaha kadar. Nasıl üzüldüm yavrum nasıl özlemiş babasını:KK61:

aktardan iki defa aldim ama tutturamadim malesef kefiri. Rafta uzun sure kalinca ya da gun isigina maruz kalinca aktifligini yitiriyomus. En son buldum biyerden. Cogaldikca da dagitiyorum herkese

ben hayret ediyorum icisine bi garip tadi var. Cilekliyi ozellikle hic icmiyo denemistim de. orman meyvelisini iciyo sadece. Bi de sade olarak iste. Bende aliyorum arada evde yapmamissam ya da bi yere giderken yanimda yiyecek bulunsun diye.
Kulturle mayaniyomus onlar seker ilavesi falan filanda var illa ki icindekiler de yaziyo ama yararli bakteriler de var icinde sonucta. Hic yoktan iyidir diyorum.
Yemeklerin yaninda yogurt niyetine kasikla da yediriyorum. Domatesli bulgur pilavini cok sulu lapa gibi yapinca yiyo gokce. Yanina da bi tabakla kefiri koyuyorum. Bi ondan bi ondan alip yiyo. Karistiriyorum ikisini bazen oyle yiyo. Sadeyi belki o sekilde yer..
bnde yapiyim yne sade yogurt yemiyo belki yer pilavlarla hc denemedim makarnayi yogurtla yer normalde

lutita lutita çok geçmiş olsn. İnş. şimdi daha iyidir.
@ekskkalmym eski kurbanımdın :KK66:
L Lilium3 yolum düşüyorda genelde pazar günleri. Hatta geçen saçımı boyatmaya geldim oraya. Yine de uygun zaman olursa haberleşelim. Çok kalacakmısın ?
sagol canm bu gun iyi ckmadi atesi sabhtan beri

Çok saol cnm..

Çok saol cnm.

Çok saol canım.seninde gözünaydın.sağlıcakla kucağınada alırsın inş

Çok geçmiş olsun cnm.bugün antibiyotik etki gösterir ateşi gider inş
çok geçmiş olsun canım.Akifte sümüklü bebelerden:)yatıncada tıkanır burnu ve zor nefes alır.
sagl cnm buarada aktarda aynisefa kremi satiliyo ondan aldm bnde hiranin dun kunyesi bilegini tahris etmisti surdum gecti kadin tirnak izlernde falan cok iyi bitkisel hem dedi

X