Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bizimde aynı neyazikki ya deniz kenarinin kotu yanlari kar yok tutmuyor

Bu arada istanbul tuzlada oturan var midir aramizda acaba

Merhaba kızlar. 31 yaş- amh 1.35 kilom- 54-Aydındayım. Tavmergende opu yapıldı. 8 toplandı. 6 sı işlem görmüş. 2 si döllenmiş sadece. Sorum şu fostimon iğne kullanan var mı ? Ben merionel 75+fostimon 75 le başladım. 9.gün doktor yumurtalar biraz dirençli dedi merionel 112,5 vuruldum 2 gün.. . Sonra merionel 150 (3 -4gün + fostimon 75. Grupta benım kilomda olanlar kaç mg iğne oldunuz ? Fostimon dandik bir iğne mi herkes gonal f mi kullandı? Dozu az mı acaba iğnelerimin merak içindeyim.

12 yemek kasigi bal
10 tatli kasigi corekotu
5 tatli kasigi tarcin
Sabah aksam adetin 2.gunu baisliyordun ac karnina 12 gun yiyorsun canim
Merhaba, çörek otu yağı mı çörek otumu... bi kaç yerde yağı yazıyordu sanki...diğer türlü çörek otu olsa katır kutur zor olmuyormu...

12 yemek kasigi bal
10 tatli kasigi corekotu
5 tatli kasigi tarcin
Sabah aksam adetin 2.gunu baisliyordun ac karnina 12 gun yiyorsun canim
Nm88326 internette buldum.. Adetime 2 gün falan var sanırım..Bende başlayacağım...Şimdi sizden görüp araştırdım.. çörek otunu blanderdan geçirsek toz haline getırsek olur mu?

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Adet döneminin ikinci günü 1 yemek kaşığı miktarında bu malzemelerden elde edilen karışımı tüketin. 12. gün gelene kadar aç iken ya da yemek yedikten 1,5 - 2 saat sonra tüketin. Düzenli ve doğru kullanımın sonucunda yumurtalar büyür ve hormonlar düzenlenir. Bu da çocuk sahibi olma şansını arttırmada etkilidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…