Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Karabiber ogutucun var mi onda yap ,yada aktardan çektir canim

teşekkür ederim canım, MEMUR54 ben her gün taze hazırlayıp yiyorum, az önce de yemekten 2 saat geçmişti yedim. Klomeni sabah kullanıyorum bu karışımı da öğleden sonra alayım dedim. ben çörekotunu tokmakla biraz eziyorum, ondan sonra tarcınballa karıştırıyorum..İnşallah faydasını görürüz...

Kızlar 12-13 pikti zaten. 14 bugün, hala çatlamamış mı bu yumurta yahu? Zaten 2 gün ilişki oldu, bugün de mi yaa

Eklentiler

• IMG_20210214_191724.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 42
33 RND 33 bekleme yapma devam et bekleme yapma. Ha gayret
Hahaha koptum bittim senden sonra da eşimin yorumuna koptum. Bugün içme planı yapıyor. Dedim ki zaten sayısı düşüyor her gün ilişki de, bugün içeceksin olmasın kalitesiz olur diyo ki sen işi bilmiyorsun. Kafası güzel olursa nereye gideceğini bilmez yalpalar malpalar gider o yumurtanın kapısına dayanır. Diğer türlü bilinçli oluyor ondan gitmiyor ib..ler diyor

Var hayırlı olsun çok minik

Haklı olabilir

Böyle bir şey beklemiyordum ahahhahajsnbsjd

Bunu ben de duydum Çalıkuşu izliyorum şuan bitince ona da bakayım

Son zamanlarda izlemekten keyif aldığım tek dizi masumlar apartmanı. Gerçek bir hikaye zaten ve dediğin gibi yalılar, holdingler, ağalar, paşalar yok misss

Günlük hangi dozlarda hazırlıyorsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…