Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Nm88326 Nm88326 internette buldum.. Adetime 2 gün falan var sanırım..Bende başlayacağım...Şimdi sizden görüp araştırdım.. çörek otunu blanderdan geçirsek toz haline getırsek olur mu?

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Adet döneminin ikinci günü 1 yemek kaşığı miktarında bu malzemelerden elde edilen karışımı tüketin. 12. gün gelene kadar aç iken ya da yemek yedikten 1,5 - 2 saat sonra tüketin. Düzenli ve doğru kullanımın sonucunda yumurtalar büyür ve hormonlar düzenlenir. Bu da çocuk sahibi olma şansını arttırmada etkilidir.
Karabiber ogutucun var mi onda yap ,yada aktardan çektir canim

Nm88326 Nm88326 internette buldum.. Adetime 2 gün falan var sanırım..Bende başlayacağım...Şimdi sizden görüp araştırdım.. çörek otunu blanderdan geçirsek toz haline getırsek olur mu?

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Adet döneminin ikinci günü 1 yemek kaşığı miktarında bu malzemelerden elde edilen karışımı tüketin. 12. gün gelene kadar aç iken ya da yemek yedikten 1,5 - 2 saat sonra tüketin. Düzenli ve doğru kullanımın sonucunda yumurtalar büyür ve hormonlar düzenlenir. Bu da çocuk sahibi olma şansını arttırmada etkilidir.
teşekkür ederim canım, MEMUR54 MEMUR54 ben her gün taze hazırlayıp yiyorum, az önce de yemekten 2 saat geçmişti yedim. Klomeni sabah kullanıyorum bu karışımı da öğleden sonra alayım dedim. ben çörekotunu tokmakla biraz eziyorum, ondan sonra tarcınballa karıştırıyorum..İnşallah faydasını görürüz...

Kızlar 12-13 pikti zaten. 14 bugün, hala çatlamamış mı bu yumurta yahu? Zaten 2 gün ilişki oldu, bugün de mi yaa 🤦‍♀️🙄

Eklentiler

• IMG_20210214_191724.jpg
    IMG_20210214_191724.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 42
33 RND 33 bekleme yapma devam et bekleme yapma. Ha gayret 💪🏼
Hahaha koptum bittim 😂😂 senden sonra da eşimin yorumuna koptum. Bugün içme planı yapıyor. Dedim ki zaten sayısı düşüyor her gün ilişki de, bugün içeceksin olmasın kalitesiz olur 😁 diyo ki sen işi bilmiyorsun. Kafası güzel olursa nereye gideceğini bilmez yalpalar malpalar gider o yumurtanın kapısına dayanır. Diğer türlü bilinçli oluyor ondan gitmiyor ib..ler diyor 😂😂😂🙈

Kızlar günaydın,

İğnenin 10.günü geceden beri adet sancılarım var söküldüm sökülcem 😔

İğnenin etkisiyle gebelik testi yapmak istedim silik de olsa görmek için...

Daha adetime 9 gün var çok erken oluyorum💔
Var hayırlı olsun çok minik

Hahaha koptum bittim 😂😂 senden sonra da eşimin yorumuna koptum. Bugün içme planı yapıyor. Dedim ki zaten sayısı düşüyor her gün ilişki de, bugün içeceksin olmasın kalitesiz olur 😁 diyo ki sen işi bilmiyorsun. Kafası güzel olursa nereye gideceğini bilmez yalpalar malpalar gider o yumurtanın kapısına dayanır. Diğer türlü bilinçli oluyor ondan gitmiyor ib..ler diyor 😂😂😂
Haklı olabilir 😂😂😂

Hahaha koptum bittim 😂😂 senden sonra da eşimin yorumuna koptum. Bugün içme planı yapıyor. Dedim ki zaten sayısı düşüyor her gün ilişki de, bugün içeceksin olmasın kalitesiz olur 😁 diyo ki sen işi bilmiyorsun. Kafası güzel olursa nereye gideceğini bilmez yalpalar malpalar gider o yumurtanın kapısına dayanır. Diğer türlü bilinçli oluyor ondan gitmiyor ib..ler diyor 😂😂😂🙈
Böyle bir şey beklemiyordum ahahhahajsnbsjd

Uzuuuun zamandır tv'de dizi takip etmiyordum. Gönül Dağı diye bir dizi varmış. Çok övdüler bir bakayım dedim 4-5 bölüm izledim daha ama tatlışmış sahiden. Plazasız, köşksüz, rezidanssız dizi izlemeyeli 15286 yıl olmuş. İyi geldi
Bunu ben de duydum Çalıkuşu izliyorum şuan bitince ona da bakayım😂

Uzuuuun zamandır tv'de dizi takip etmiyordum. Gönül Dağı diye bir dizi varmış. Çok övdüler bir bakayım dedim 4-5 bölüm izledim daha ama tatlışmış sahiden. Plazasız, köşksüz, rezidanssız dizi izlemeyeli 15286 yıl olmuş. İyi geldi
Son zamanlarda izlemekten keyif aldığım tek dizi masumlar apartmanı. Gerçek bir hikaye zaten ve dediğin gibi yalılar, holdingler, ağalar, paşalar yok misss

teşekkür ederim canım, MEMUR54 MEMUR54 ben her gün taze hazırlayıp yiyorum, az önce de yemekten 2 saat geçmişti yedim. Klomeni sabah kullanıyorum bu karışımı da öğleden sonra alayım dedim. ben çörekotunu tokmakla biraz eziyorum, ondan sonra tarcınballa karıştırıyorum..İnşallah faydasını görürüz...
Günlük hangi dozlarda hazırlıyorsun..

X