Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aynen bebiş 26sı ama sağ bacağım ağrıyorsa biliyorumki adrt olacam ve dün akşamdan beri ağrıyor. Hiç sekmez yani. Tutsa ağrımazdı diye düşünüyorum
Kız dur daha bizim döllenme zamanı anca :) 12 gün var şu an döllenmiş olsa bile daha yoldadır yerleşme olmamıştır ki :) çok erken bu bağlantıyı kurmak için

Ta ta ta taaaamm o zaman bebiş sinyalleri bunlaarr bata 2 gün kala başlamıştı benim koparcasına bel ağrım sancılarım. Ayy heyecanlandım hadi inşallah

sen progestan kullanıyor musun canım?

Ta ta ta taaaamm o zaman bebiş sinyalleri bunlaarr bata 2 gün kala başlamıştı benim koparcasına bel ağrım sancılarım. Ayy heyecanlandım hadi inşallah
Ay keşke olsa kuşum yaa ama benim regl ağrılarım da var bi de memelerim yumuş yumuş
sen progestan kullanıyor musun canım?
Klomen kullandığım aylar kullandım canım bu ay tedavi olmadı içmedim o yüzden

Ay keşke olsa kuşum yaa ama benim regl ağrılarım da var bi de memelerim yumuş yumuş

Klomen kullandığım aylar kullandım canım bu ay tedavi olmadı içmedim o yüzden
E benim de yumuş yumuştu hatta regl gecikmesinde bile sadece ucunda ağrı başladı, hiç şişmedi hassasiyet olmadı memelerde. Çoğu gebelikte gecikmeden sonra başlıyor belirtiler zaten.

E benim de yumuş yumuştu hatta regl gecikmesinde bile sadece ucunda ağrı başladı, hiç şişmedi hassasiyet olmadı memelerde. Çoğu gebelikte gecikmeden sonra başlıyor belirtiler zaten.
Hadi yaa benim normalde tef gibi gergin olur acır bu ay hiç bişi yok memelerde ve sürekli regl olacakmışım hissi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…