Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Son zamanlarda izlemekten keyif aldığım tek dizi masumlar apartmanı. Gerçek bir hikaye zaten ve dediğin gibi yalılar, holdingler, ağalar, paşalar yok misss
Canım sana ailenle keyif alacağın, güzel, masum bir dizi daha tavsiyeside benden :))) cumartesi gecesi gönüldağı diye bi dizi.. çok harika... ruhuma iyi geliyor...sakin bi dizi...

Son zamanlarda izlemekten keyif aldığım tek dizi masumlar apartmanı. Gerçek bir hikaye zaten ve dediğin gibi yalılar, holdingler, ağalar, paşalar yok misss
Onda çok deli var. Benim deliliğim bana yetiyor

Aklımdan çıkarmaya çalıştıkça, aklıma sokulması
Bir şeyden ne kadar kaçarsan o şey o kadar ayağına dolanır. Algıda seçicilik olur zaten. Her yerde onu görürsün. Gel seni de zanaat batağına düşürelim. Örülemeyen battaniye, bitmeyen boyamalar var. Yir misin?

Elveda Rumeli'yi hiç izlemedim. Çalıkuşu'nu bir ara izledim. Onu da bitirmedim. Dönem dizileri güzel oluyor hakikaten
minseo daha geçen gün eşimle konuştuk elveda rumeliye aşlayalım diye:)) kesinlikle... ne güzel bir diziydi... babişkolu bol kızlı bir dizi. bi zamanlar hayallerimi süslerdi öyle büyük bi aile...

Canım sana ailenle keyif alacağın, güzel, masum bir dizi daha tavsiyeside benden :))) cumartesi gecesi gönüldağı diye bi dizi.. çok harika... ruhuma iyi geliyor...sakin bi dizi...
Şimdi bahsedilince merak ettim zaten. Çok ilerledi mi? Kaçıncı bölümde?

kızlar birde punch diye bişey var onu merak ediyorum zormu ki... videolarını izlemek lazım...

minseo şöyle bir bakayım dedim daha olmamışsın regl canım. Atmışsın hapınıRegl ile hamilelik sancısı birebir aynı olabiliyor. Hem ağrı kesici 1 gün geciktiriyor

minseo daha geçen gün eşimle konuştuk elveda rumeliye aşlayalım diye:)) kesinlikle... ne güzel bir diziydi... babişkolu bol kızlı bir dizi. bi zamanlar hayallerimi süslerdi öyle büyük bi aile...
Biz de eşimle izleyeceğiz çok tatlı bi dizi gerçekten, insanın içine huzur dolduruyor
minseo şöyle bir bakayım dedim daha olmamışsın regl canım. Atmışsın hapınıRegl ile hamilelik sancısı birebir aynı olabiliyor. Hem ağrı kesici 1 gün geciktiriyor
Yok kuşum söküldü regl oluyorum

Çok güzeldi o yaa. Hülya'nın ajan halleri, Bayram Bey'le karısının atışmaları çok eğlenceliydi

Kızlar öpüyorum hepinizi ara ara muhabbetlere bakabildim katılamadım maşallah ne becerikli (aslında becerikli olmaya çalışan ) bir grup oldu burası herkesin elinde ayrı bir hobi maşallah

Hepinize kolay gelsin fıstıklar burası bugün hava koşulları nedeniyle çok fena elektrik gidip geliyor

Herkese iyi geceler inşallah haftaya yeni gebe haberleriyle başlayalım öpüyoree

Tühh çocuklar 2 hafta yoktu boş boş oturdum o zaman bi çırpıda bitirirdim. Neyse merak ettim başlayayım yavaş yavaş yetişirim

Kızlar 12-13 pikti zaten. 14 bugün, hala çatlamamış mı bu yumurta yahu? Zaten 2 gün ilişki oldu, bugün de mi yaa
Canım testlerini nerden aldin ? Memnun musun ?

Bence keyfiniz varsa degerlendirin ,yoksa ara verin zaten iki gun denemissiniz yarin yaparsiniz.spermlerde sorun var miydi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…