Anne olmak hayal mi

evdeydim cumatresi sınav var çalışma kağıdı yazdım işte
akşamada hamur işi yaptm giremedim
ne güzel iyi yapmışsın tatlım
bazen 5 dakika konuşmak insanın havasını değiştiyor

heheyt aklıma kopya yazdığım günler geldi senin çalışma kağıtların kadardı.hatta Bi keresinde harita metod defterden kopya çekmiştim defterde arkadaşımındı😆

bende 9.gün test yaptım ama bi daha yapmam heralde çünkü 12 güne hiç morel kalmıyor kötü oluyorsunnn

ben sabredemiyorum.8.gün yaptım negatifi görünce ilaçlarıda bıraktım hastaneye de gitmedim Bi daha.ondan öncekilerde öyle hiç zamanında gitmedim teste😁

heheyt aklıma kopya yazdığım günler geldi senin çalışma kağıtların kadardı.hatta Bi keresinde harita metod defterden kopya çekmiştim defterde arkadaşımındı😆

valla ilk dönem pek kopya yoktu ama şimdi çekiyoruz koluma yada küçük kağıtlara yazıyorum
ama çalışıyorumda
hocalar gülüyor kocaman kadınlar yapmayın diyorlar
dersler zor ama ne yapalım

evdeydim cumatresi sınav var çalışma kağıdı yazdım işte
akşamada hamur işi yaptm giremedim
ne güzel iyi yapmışsın tatlım
bazen 5 dakika konuşmak insanın havasını değiştiyor

kayınvalidem birinden Bi çörek tarifi almış bayıldım yumuşacık çok güzel.maya paketlerinin üzerindeki resimlerdeki gibi olmuştu.

Merhaba kader arkadaşlarım diyeyim artık bugün 3.aşılamamın 11.günü ve idrar testim negatif zaten hiç belirtimde yoktu yüzümde de regl sivilceleri çıktı yarın test günüm doktor adette olsan yaptır dedi ama hiç hevesim yokrabbim hepimizin emeklerini boşa çıkarmasın inşallah ya sabretmek zor ve çok zor bir imtihan

ben sabredemiyorum.8.gün yaptım negatifi görünce ilaçlarıda bıraktım hastaneye de gitmedim Bi daha.ondan öncekilerde öyle hiç zamanında gitmedim teste😁

ben daha önce bilmiyordum sonra tv de öğrendim 9. gün çıkıyor diye
işte bi umut yapıyoruz testi
hatta bu bu test sonuçu eşim gitti aldı gelene kadar ağlamış
sonuç almak ne zormuş dedi
aycan canım pıhtılaşma falan genetikden bakılıyor demi

ne desem boş ...........şu an biliyorum
bence yinede test yaptr daha emin olmak için
aşılamanın şansı daha düşük zaten
çok zor bi imtihan haklısın

valla ilk dönem pek kopya yoktu ama şimdi çekiyoruz koluma yada küçük kağıtlara yazıyorum
ama çalışıyorumda
hocalar gülüyor kocaman kadınlar yapmayın diyorlar
dersler zor ama ne yapalım

bende küçükken çekmezdim korkardım lise üniversite iyice coşmuştum.yakalayıncada pek bi acı oluyordu üniversitede yakalamıştı biri beni üffff yerin dibine girmiştim.

kayınvalidem birinden Bi çörek tarifi almış bayıldım yumuşacık çok güzel.maya paketlerinin üzerindeki resimlerdeki gibi olmuştu.

ben gözleme yaptım akşama yemek bulamadım eşimde böyle şeylere bayılıyo
tabi yiyo yiyo kilo almıyooooo
hergün yapsam yerrrrrr yani
benim poğcam güzel olmuyo çörek gibi oluyor malesef
şöyle yumuşacık olsa keşke
kayınvaliden hangi şehirde

hem aşılama yaptırmışsın hem idrar testi.aşılamada daha geç belli oluyor bide idrar testinde şimdi görsen mucize olurdu,idrarda kaç haftalık hamileyken bile göremeyenler var mutlaka test yaptır bence inşallah hamilesindir🙏

bende küçükken çekmezdim korkardım lise üniversite iyice coşmuştum.yakalayıncada pek bi acı oluyordu üniversitede yakalamıştı biri beni üffff yerin dibine girmiştim.

musama gösteren hocaların dersinde çekiyoruz
yoksa korkuyorum
tabi bide rezil olmak var işin sonunda

aminnnn canım inşallah
kaç yıllık evlisin sorun ne

5 yıllık evliyim canım görünürde sorun yok ama ben niyeyse inanmıyorum Allah vermezse sorun olsa da olmasa da olmuyor işte canım....sen ne kadarlık evlisin ne zamandır bebiş istiyorsunuz?rabbim hepimizin dualarını duysun inşallahhhhhhhhhh

ne bileyim canım ya bundan önce aşılamamda 11.gün adet olmuştur oyüzden bugün idrar testi yaptım adetim geleceği zaman ben hissediyorum yaaa hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin artık.....aşılama yaptırıp idrarda pozitif görende çok tabiki döllenmeyle alakalı bir ümit işte acaba diye yaptım testi....

tam bende senin gibi düşünüyorum doktrların söylediği yada söylemediği sadece bir isim
Rabbim vermeyince onlar bahane sadece
bende 5 senelik evliyim sorun bende polikistik over var bende ondan dolayı olmuyorrrrr
hep isteyen herkese diye dua ediyorummm

sana tarifini yazarım poğaçaları bunla yaparsın bir dahakine çok seveceksin eminim.bende çok severim hamur işini.aynı şehirdeyiz sık sık görüşürüz.ama gözleme türü şeyler yapmaz,pratik fırında olacak poğaça,çörek gibi şeyler yapar.

aycan ben bi kere hamile kaldım biliyor musun o testi çift çizgi gördümmm

tamam iyi olur canım benimki dediğim gibi oluyor
kayınvalide ile aranız iyi demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…