Anne olmak hayal mi

tam bende senin gibi düşünüyorum doktrların söylediği yada söylemediği sadece bir isim
Rabbim vermeyince onlar bahane sadece
bende 5 senelik evliyim sorun bende polikistik over var bende ondan dolayı olmuyorrrrr
hep isteyen herkese diye dua ediyorummm

geçmiş olsun canım ama polikistik overı olupta bebişi olan çok darısı sana bana ve tüm isteyenlere inşallah cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim:KK16:

ne bileyim canım ya bundan önce aşılamamda 11.gün adet olmuştur oyüzden bugün idrar testi yaptım adetim geleceği zaman ben hissediyorum yaaa hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin artık.....aşılama yaptırıp idrarda pozitif görende çok tabiki döllenmeyle alakalı bir ümit işte acaba diye yaptım testi....

sebepsiz olduğundan emin misin hsg,histereskopi falan baktırdın mı?

geçmiş olsun canım ama polikistik overı olupta bebişi olan çok darısı sana bana ve tüm isteyenlere inşallah cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim:KK16:

öyle umarım bizlerinde olur bir an önce
konuştuk tanıştık ne güzel işteeeee:KK16::KK16::KK16:
evliliğimiz de aynı

ayyyy ne güzel Allah bir dahakine tamamına erdirir inşallah.nasıl oldu?

yok ya nerde 5 sene geçti ardından
3 yada dört aylık evliyken hamile kaldım işte hatta pek sevinmedim erken oldu diyeee
tabi nerden bilecektim sonumun böyle olacağını
sonra kalp atışı duyulmadı özele falan gittim sonuç aynı bide
midem çok kötüydü
mecbur kürtaj oldum düşmedi ialçla falan
ben bekarken ve bu bebek olana kadar düzeni adet olurdum günüm geçmezdi
kürtaj sonrası hiç adet olamadım
bi kaç gittim doktora normal dedi bebek için erken deyip gönderdiler
sonra testler başladı 5kere aşılama aşaması iptal
ve bir aşılama dış gebelik sonları biliyorsun
içimi döktüm sana

Son düzenleme:
yok ya nerde 5 sene geçti ardından
3 yada dört aylık evliyken hamile kaldım işte hatta pek sevinmedim erken oldu diyeee
tabi nerden bilecektim sonumun böyle olacağını
sonra kalp atışı duyulmadı özele falan gittim sonuç aynı bide
midem çok kötüydü
mecbur kürtaj oldum düşmedi ialçla falan
ben bekarken ve bu bebek olana kadar düzeni adet olurdum günüm geçmezdi
kürtaj sonrası hiç adet olamadım
bi kaç gittim doktora normal dedi bebek için erken deyip gönderdiler
sonra testler başladı 5kere aşılama aşaması iptal
ve bir aşılama dış gebelik sonları biliyorsun
içimi döktüm sana

belki kürtajda yanlış bişey yapmışlardır,olur olur makas neşter unutanlardan her şey beklenir.allah korusun seni ama ben böyle şeylerden çok korkuyorum.bizim bir akraba felç oldu yok yere.sonra fizik tedavi falan biraz düzeldi ama yinede topallayarak yürür.

belki kürtajda yanlış bişey yapmışlardır,olur olur makas neşter unutanlardan her şey beklenir.allah korusun seni ama ben böyle şeylerden çok korkuyorum.bizim bir akraba felç oldu yok yere.sonra fizik tedavi falan biraz düzeldi ama yinede topallayarak yürür.

benimde aklıma çok geliyor ama histereskopi yapıldı bana o kadar muayene 5 sene birşey olsa çıkardı herhalde
bende korkarım neler duyuyoruz

canım sen erken kalkıyorsun uymana engel olmayım ben

benimde aklıma çok geliyor ama histereskopi yapıldı bana o kadar muayene 5 sene birşey olsa çıkardı herhalde
bende korkarım neler duyuyoruz

doğru yav çıkardı bencede.neyse sen daha çoooook gençsin bigün mutlaka olacak😊 hamile kalabildiğini biliyorsun bu çok iyi.

doğru yav çıkardı bencede.neyse sen daha çoooook gençsin bigün mutlaka olacak�� hamile kalabildiğini biliyorsun bu çok iyi.

böyle düşünüp çok umutlanıyordum hep ama artık yapmıyorum
inşalllah bacım bizde anne oluruz
siz sorunu hemen öğrendinizmi
bebek için

Son düzenleme:
böyle düşünüp çok umutlanıyordum hep ama artık yapmıyorum
inşalllah bacım bizde anne oluruz
siz sorunu hemen öğrendinizmi
bebek için
evet hemen öğrendik dört ay sonra doktora gittim baktı ultrasonla bişey yok gibi hsg lazım ama yazık sana çok zor Bi işlem bide eşine bakalım önce dediler çıktı böyle.

evet hemen öğrendik dört ay sonra doktora gittim baktı ultrasonla bişey yok gibi hsg lazım ama yazık sana çok zor Bi işlem bide eşine bakalım önce dediler çıktı böyle.

hımmm en zaından zaman kaybı olmamış
ben ilk doktra gittiğimizde ilaç verecek işte bende hamile kalacağım sanmıştımmm
sonra yok tüp falan aman işte bilmeyince insana basit geliyorrr herşey

hımmm en zaından zaman kaybı olmamış
ben ilk doktra gittiğimizde ilaç verecek işte bende hamile kalacağım sanmıştımmm
sonra yok tüp falan aman işte bilmeyince insana basit geliyorrr herşey

bende tedavi olabileceğine inanamıyordum.benim için hayatımdaki en güzel mucizeydi.

canlarımm baktım hiçbiriniz topicte yoksunuz ama gelince görürsünüz sizide merakta bırakmak istemedim.. test sonucum geldi sonuç 0.10 yani elde var kocaman bir sıfır..

X