Anne olmak hayal mi

canlarımm baktım hiçbiriniz topicte yoksunuz ama gelince görürsünüz sizide merakta bırakmak istemedim.. test sonucum geldi sonuç 0.10 yani elde var kocaman bir sıfır..

canım Rabbim acınızı hafifletsin, inşlh en kısa zamanda bebişiniz kucağınıza alırsınız....

Allah'tan bir dua gibi Peygamber'den bir armağan gibi sevabınız bol olsun! Hayırlı Cumalar...

öyle umarım bizlerinde olur bir an önce
konuştuk tanıştık ne güzel işteeeee
evliliğimiz de aynı

sağol canım benimde bir aşılamam iptal 3.aşılamam son olanda işte başımdan geçmeyen kalmadı ebe karılar otlar çöpler rahim ağzın dar deyip iğne bile yapılamadan yapılan operasyonlar işte böyle bugün kan testi verdim bakalım ama regl günüm zaten lavaboya gidip duruyorum gelmiş sanıyorum inşallah gelmez ya Allahtan ümit kesilmez öğleden sonra alacağım sonucu olumlu yada olumsuz yazarım size buarada yaşım 29 canım sen kaç yaşındasın

canlarımm baktım hiçbiriniz topicte yoksunuz ama gelince görürsünüz sizide merakta bırakmak istemedim.. test sonucum geldi sonuç 0.10 yani elde var kocaman bir sıfır..

canım çok üzüldüm ama sen kendini toparlamışssın bile şükür ben hist yaptırdım çapada biliosun onlara göre ilk deneme öncesi istiyorlardı ama artık yapmıyorlarmış temizlendikten hemen sonra yapılıyor biliyosun.

sağoll canımm benim.. doktor beyin sayfasına yazıp sizi negatif etkilemek istemedim.. çünkü Aret beyede birşey diyemiyorum topu topu 3 yumurtam vardı ve hepsi döllenmiş üçüde transfer edilmişti.. olmayınca olmuyor demekki daha zamanı gelmemiş diyorum artık mecburen.. benimde şu aşamada bu adetim bitince ilk yapacağım şey histereskopi canım artık ondan sonra önüme bakacağım..
inşallah senden güzel haberler gelir canım bolca seviniriz..

canım seni okadar iyi anlıyorumkı bende bugün kocaman negatifi yedim 1,17 sonucum yine olmadı elde var kocaman sıfırrabbim duuysun sesimizi inşallah bizlere hayırlı,sağlıklı evlatlar versin amin

canım seni okadar iyi anlıyorumkı bende bugün kocaman negatifi yedim 1,17 sonucum yine olmadı elde var kocaman sıfırrabbim duuysun sesimizi inşallah bizlere hayırlı,sağlıklı evlatlar versin amin

canımm ikimizede geçmişş olsunnn.. bu kaçıncı denemendi senin doktorun kim...
inşallah bu son negatiflerimiz olur bir dahakinde yüzümüz güler...
üzülme canım hayatta herşeyde bir hayır vardır demekki daha vaktimiz gelmemiş.. elden birşey gelmiyor...
pes etmeden deneyeceğiz sonuna kadar...

kızlar selam heğinize bende 8 yıl boyunca her ay umutla bebegimi bekledim allahım sonunda nasip etti 5 aylık gebeyim. pco illetiyle ugrastım yıllarca ama o da allahtan dedim ve yılmadım ghiç tam tüp bebek yapacakken bebegim geldi bana .sizlere önerim 1 2 yıl deneyip artık dayanamıyorum bittim tükendim vs gibi şeyler diip kendinizi yıpratmayın cünkü ne zaman gebe kalacagımız belli diil allah bilio erken zamanda böyle yıpranınca sonra dayanması cok daha zor oluo inanın bide yaptıgım birkac şeyi söyliim adet bitimindeki 4 5 gün ilişkiye girin ilişki sonrası yüzüstü yatın ve eşinize ilişki öncesi türk kahvesi icirin ben bunları yaptım 2 ayda gebe kaldım keşke önceden bilip yapsaydım ama kısmet buzamanaymıs hepinize allah dayanma gücü versin

canım ya çok geçmiş olsun bu kez olduğunu ümit etmiştim senin için ama yine olmamış okuyunca çok üzüldüm ...7 kez negatif almak çook zor allah yardım etsin ...inş bu çabalarının karşılığını verir bigün rabbim
demek ki daha zamanı gelmemiş...

sağoll canımm benim.. bende bu sefer çok umutlanmıştım 3 tane embriyo transfer edildiği için ama kısmet değilmiş ne yazıkki.
hepimiz çabalarımızın sonucunu tez zamanda alırız inşallah canım..
hayatım sen hiç Memoriala gitmişmiydin.. Memorial Şişli Semra hanımın ekibinde tedavi oldunmu..
çok öptüm.

Ensum...dirayetine hayranım canım pes etmek yok o bebek bu rahime gelecek! Allah kerim ben testleri alamadım aksilik inşaallah cuma gideceğim o zaman tüp bebek raporunda çıkarmak için gerekli işleri halledecegim...

Geçmiş olsun bir daha tekrarını Rabbim yaşanmasın inşaallah gönlümüzün muradına kavuşuruz canım. ..

Ensum...dirayetine hayranım canım pes etmek yok o bebek bu rahime gelecek! Allah kerim ben testleri alamadım aksilik inşaallah cuma gideceğim o zaman tüp bebek raporunda çıkarmak için gerekli işleri halledecegim...

sağol canım benim bu yola çıktıkya mecburen sabırlı olmayı öğreniyoruz ilk olarak.. hepimiz aynıyız aslında..4
raporada mutlaka başvur hakkını kullan bende 5 tedaviden sonra rapora başvurmuştum insanı çok rahatlatıyor.. şu anda bile elimde raporlu tedavilerimden kalan 7.000 unite gibi iğnem var.. en azından bundan sonraki raporsuz tedavilerimde ignelere para ödemem maddi olarak çok sıkıntılı bir yoldayız ne yazıkki..
çok öptüm..

Evet cnm manevi ve maddi çok yipratici Allah yardımcımız olsun akciğer filmi kalp elektrosu falan aldılar rapor için çoğu şey tamamlandı inşaallah biraz rahatlatır maddi olarak bu kadar zahmete değer inşaallah. ..histereskopi yaptirman çok iyi olur cnm için rahatlar.ben 2denemeden sonra yaptirmistim polip vardi minicik kurete ettiler aradan 4yil sonra 2 deneme daha yaptım ama yine 0 hayırlısi Allah'tan hepimiz için. ..

😊 çok sağol canım bende 4 tüp denedim olmadı aynen kimyasala bile razıyım ama yok kafayı yiyoruz.kaliteli embriyo ama yok tutmuyor
Umudunu yitirme canım bizimde embiryolar hep 1. kaliteydi ama tutmuyordu, kalite falan hikaye tutacaksa kalitesiz yumurtalar bile tutuyao. Rabbim yeter ki ol desin.

Emin ol canım hepiniz anne olacaksınız ben inanıyorum. bir kaç yıl sonra bebeklerinizi konuşursunuz, benim tüp bebek muhabbeti yaptığım onlarca arkadaşımın hemen hepsi anne.

güle güle büyütün bebeğinizi
benimde 5 negatif tüp denemem var yeni denemeye başlamaya korkuyorum çok yine negatif sonuç alırım diye
sizin sorun neydi kaç yıllık evlisiniz:26:
Korkma canım olacağı varsa olur bana hep derlerdi stresi bırak düşünme diye biliyorum çok zor insan 1 saniye bile unutamıyor içindeki her hücre bebek diye bağırırken sakin kalamıyorsun. Ama inan bana ben tamam vazgeçtim dediğim anda oldu birçok kişiden de duydum bunu. Kafanı rahatlatmanın bir yolunu bul tedavi süresince tek düşüncen bebek olmasın.inşallah bu sefer gelir yaramaz :)) Biz 6 yıllık evliyiz güya sebebsiz infertilite bizimki ama bence mutlaka bir sorun vardı. Çok araştırıldı ama birşey bulunamadı.

petekcim seni burda görmek ne güzel, nekadar güzel bir mucize yaşamışsın, senin adına çok sevindim. Rabbim inşlh banada nasip eder...
Özgülcüm sensin değil mi? İnan doğuma giderken ve her bebeğimi emzirdiğimde gruptan hamile kalmayanlara tek tek isimlerini söyleyerek dua ediyorum,sen de varsın bu listede. Yani hergün belkide 10 kere dualarımdasın inanıyorum Rabbim senin de yüzünü güldürecek.

Güzel dileklerin için saol canım Rabbim kimseye aratmasın çok zor günlerdi ama inan şimdi unuttum hepsini, inşallah en kısa zamanda Rabbim sizinde kucağınızı doldursun. Bizim görünen bir problem yoktu ama her doktor başka birşey söyledi. Biri fsh yüksek dedi,biri polip var dedi, biri tüplerde azda olsa yapışıklık var dedi,biri eşimin sperm değerlerini beğenmedi , hepsi birbirinin koyduğu teşhisin yanlış olduğunu söyledi,en son doktorum hiçbirşey yok dedi.Kısacası nasip değilmiş şimdi oldu.

çok haklısın herşey nasippp inşallah bizlere nasip eder Rabbim
güzel günlerin tadını çıkar tabiykiiii
bana doktorlar hep umutlu konuşuyor ama olmuyor
veren Rabbim herşey bahane

bende yeni negatif sonucunu almış biri olarak çok üzücü günler geçirdiğimi ve dileyen herkesin bebeklerine sağlıklı bir şekilde kavuşmasını diliyorum..

senin yine kan sonucun 0.10 du sanırım benim herdefasında 0 çıkıyo yani kanımda gebelik hormonu azda olsa artmıyo
yok canım gitmedim ben hiç memoriala, ama araştırmıyo da değilim methini çok duyuyorum peki drun ne dedi negatif sonucuna
hani bi sebeb gösterdimi bunun için:26:bidaha ki tedavide yeni bi yöntem tavsiye ettimi
geçen günü era testine baktım nette hiç araştırdın mı
yeni bir yöntemmiş transfer gününü yapılan testlerle seciyolarmış bazı hastalar varmış ki hiç bir gün vücutları embriyo istemiyomuş ve bunu çaresi yokmuş açıkcası çok korktum ben ileride bu testi yaptırmaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…