Anne olmak hayal mi

😊 çok sağol canım bende 4 tüp denedim olmadı aynen kimyasala bile razıyım ama yok kafayı yiyoruz.kaliteli embriyo ama yok tutmuyor

geçmiş olsun bacım ağrı sızı varmı?

bende sonuna yetişebildim esas yemekleri yaparken izlemek hoşuma gidiyor ama.çıkmış evim şahane yakaladım 😃

aa evet başlamış:)) canım sen öğretmendin dimi.. ilkokul öğretmenimisin..

kızlar nasılsınız?
ben ameliyat oldum çok şükür laparaskopi, sağ tüp alındı nasipse haftaya kontrolüm var....

canımm çok geçmişş olsunn.. üzülme hayatımm çünkü biliyorsun tüplerin içinde oluşan sıvılar embriyonun tutunmasını engelliyor..
şimdi önündeki tüp tedavine hazır bi şekilde başlayacaksın inşallah bebişinde ilk tedavinde tutunacak sana..
çokk çok geçmiş olsunn.. öptüm..

canımm test sonuçlarını alacaktın dün son durum ne.. inşallah hepsi güzell çıkmıştır..

benim aklımda nedense öğretmen olarak kalmış.. öğlene doğru işe gidiyorsun bazen erken geliyorsun acaba o yüzdenmi öyle düşündüm..

yok karıştı hatlar galiba ben sabahın 6 sında kalkıp işe gidiyorum.öğleden sonra çıkabiliyorum bazen.sabah kadınlar kulübünü de ben açıyorum kimse olmuyor genelde.en rahatı seninki kendi kendinin patronusun.

çok sağol cnm ya böyle şeyler duymak umut oluyo bize çok haklısın sadece zamanı olduğunu düşünmemiz lazım ben inanıyorum bizde bebişlerimize kavuşcaz Rabbim çok bekletmesin çekemiyeceğimiz yükü yüklemesin inşallah

Maşallah canım Rabbim beb işinizi size bağışlasın analı babalı büyütsün 🙏🙏 çok çekmişsin demek ki onlarda senin sımavınmış rabbim o kadarla bıraksın bende 6 yıl üstüne gebe kaldım senin gibi düşündüm hep sonuna kadar tedavi olacağım olmazsa evlat ediniz diye ama rabbime şükürler olsun ki bu tedavide yüzümüzü güldürdü binlerce şükürler olsun inş. Kucağımıza da almayı nasip eder 🙏🙏🙏

Allah de ötesini bırak...

çok doğru tespit etmişsin cnm ben geçen yıldan beri izmir israel aruh diye taktım kafama oraya gitcem nasipse ulaşım kalack yer ablamda kalcam çünkü ve de moral açısından daha avantajlı bi arkadaş yazmış ya artık bende çok inanıyorum buna zamanı var Rabbim çok bekletmesin bizi kendi derdimi unuttum bugün içim çok yandı madencilere Rabbim sabır versin nasıl bi acıdır o tarifi imkansız

güle güle büyütün bebeğinizi
benimde 5 negatif tüp denemem var yeni denemeye başlamaya korkuyorum çok yine negatif sonuç alırım diye
sizin sorun neydi kaç yıllık evlisiniz:26:

ay canımm işten girebileceğini düşünmedim ben o yüzden yanıldım:))
15 yıl bende sabah 6.00 akşam 21.00 çalıştım canım ama inan şu anda o dönemi daha çok özlüyorum.. ev modu hiç güzel değil:)

petekcim seni burda görmek ne güzel, nekadar güzel bir mucize yaşamışsın, senin adına çok sevindim. Rabbim inşlh banada nasip eder...

yazmakla çok iyi yapmışsın canım zor günler geçirmişsin ama şükür güzel günlere kavuşmuşsun RABBİM BEBEĞİNLE SANA HUZURLU MUTLU YILLAR NASİP ETSİN YAVRUNU SANA BAĞIŞLASIN
BİZLERE DE DUALRINI EKSİK ETME İNŞALLAH BİZDE KAVUŞURUZ
CANIM SİZİN BEBEK OLMAMA NEDENİ NEYDİ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…