Anne olmak hayal mi

ay canımm işten girebileceğini düşünmedim ben o yüzden yanıldım:))
15 yıl bende sabah 6.00 akşam 21.00 çalıştım canım ama inan şu anda o dönemi daha çok özlüyorum.. ev modu hiç güzel değil:)
nerde çalışıyordun? Dışarısı buz gibi hele işyerleri çok soğuk en güzeli ev canım.internete girersin.televizyon izlersin.ne güzel.

ne güzel tedavi için bi engel kalmadı sen tüp mü yaptıracaktın canım

günaydın nasılsın?

nerde çalışıyordun? Dışarısı buz gibi hele işyerleri çok soğuk en güzeli ev canım.internete girersin.televizyon izlersin.ne güzel.

günaydın nasılsın?

canım ben İstanbulda Gümrük firmasında İhracat departmanında çalışıyordum..çok yoğundu 06.30 - 21.30 arasıydı hep...böyle evdende iyi ama şu anda işyerimde olmayi çok isterdim.. peş peşe sık sık tedavi olabilmek için böyle evdeyim o yüzden bu süreci iyi değerlendirmeliyim.. Ekimde Ankaraya geleceğim Gümrük Müşavirliği sınavım var onada hazırlanıyorum bir yandanda kursa gidiyorum sınava hazırlık için..
bu sene hamiş olup ocak-şubat ayına kadar doğursam seneye iş başı yapardım..
tabi bunlar benim planlarım ama Allahın benim için planları ne bilmiyorum..
son iki gün canımm test içinn :18::18:

Günaydın nasılsın?

günaydın canım iyiyim sen nasılsın
2 haftadır psikolojim iyi değildi regli oldum şükür
en azından ruhen daha iyiyim

canım ben İstanbulda Gümrük firmasında İhracat departmanında çalışıyordum..çok yoğundu 06.30 - 21.30 arasıydı hep...böyle evdende iyi ama şu anda işyerimde olmayi çok isterdim.. peş peşe sık sık tedavi olabilmek için böyle evdeyim o yüzden bu süreci iyi değerlendirmeliyim.. Ekimde Ankaraya geleceğim Gümrük Müşavirliği sınavım var onada hazırlanıyorum bir yandanda kursa gidiyorum sınava hazırlık için..
bu sene hamiş olup ocak-şubat ayına kadar doğursam seneye iş başı yapardım..
tabi bunlar benim planlarım ama Allahın benim için planları ne bilmiyorum..
işin çok güzelmiş sahiden Bi taraftanda sınava hazırlanıyorsun bravo çok çalışkansın harika olur müşavir olursan hem daha çok kazanırsın hem daha rahat olur işin.
biliyorum canım az kaldı cumartesi özeller yarım gün çalışıyor biliyorsun gerçi,sabah hastaneye gideceksin ilk müjdeyi alacaksın.

günaydın canım iyiyim sen nasılsın
2 haftadır psikolojim iyi değildi regli oldum şükür
en azından ruhen daha iyiyim

oh rahatladın yani bende olunca eşim çok seviniyo yoksa evde trafo gibi dolaşıyomuşum.

işin çok güzelmiş sahiden bi taraftanda sınava hazırlanıyorsun bravo çok çalışkansın harika olur müşavir olursan hem daha çok kazanırsın hem daha rahat olur işin.
Biliyorum canım az kaldı cumartesi özeller yarım gün çalışıyor biliyorsun gerçi,sabah hastaneye gideceksin ilk müjdeyi alacaksın.

Oh rahatladın yani bende olunca eşim çok seviniyo yoksa evde trafo gibi dolaşıyomuşum.

evet canım darısını sana:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

inşallah canım plandiğın gibi olacak herşeyyyyy
bebişe son 2 gün süperrrrrr teyzeleri merakla bekliyo onu

Son düzenleme:

inşallah canım plandiğın gibi olacak herşeyyyyy
bebişe son 2 gün süperrrrrr teyzeleri merakla bekliyo onu

inşallah onlarda canavar gibi güçlü kuvvetli olurlar.

ben oldum zaten bizim ev süt liman

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
keşke bende her ya düzenli olsam :KK5::KK5::KK5::KK5:

Son düzenleme:
işin çok güzelmiş sahiden Bi taraftanda sınava hazırlanıyorsun bravo çok çalışkansın harika olur müşavir olursan hem daha çok kazanırsın hem daha rahat olur işin.
biliyorum canım az kaldı cumartesi özeller yarım gün çalışıyor biliyorsun gerçi,sabah hastaneye gideceksin ilk müjdeyi alacaksın.
.

sağol canım bakalım hayat ne getirirse onu yaşayacağız..
canım gittiğim yer hemen 1 saate sonucu mail atıyor.. içimden bi his yarın git kan ver diyor eşimede telefon açtım sabah kana gidelim dedim kabul etmedi.. bakalım ne yapacağım karar veremedim.. ablamda ne bekliyorsun yarın git diyor..

sağol canım bakalım hayat ne getirirse onu yaşayacağız..
canım gittiğim yer hemen 1 saate sonucu mail atıyor.. içimden bi his yarın git kan ver diyor eşimede telefon açtım sabah kana gidelim dedim kabul etmedi.. bakalım ne yapacağım karar veremedim.. ablamda ne bekliyorsun yarın git diyor..

Bi gün daha bekle lütfen.Acele etme anlıyorum bir an önce öğrenmek istiyorsun,bende çok merak ediyorum ama allah sabrını ödüllendirecek yarında sabret.

evet 😊 hemen tüymüşsün neler yaptın?ben komşularımı bahçeye toplayıp kaynattım biraz çok iyi geldi.

evdeydim cumatresi sınav var çalışma kağıdı yazdım işte
akşamada hamur işi yaptm giremedim
ne güzel iyi yapmışsın tatlım
bazen 5 dakika konuşmak insanın havasını değiştiyor

X