Anne olmak hayal mi

EY GÜNAHLARI BAĞIŞLAYAN ALLAH'im

Şu mübarek gece hürmetine bizleri bağışla,

İnayetine ihtiyacımız açık,

Çaresizliğimiz her halimizden belli;

Bizleri yara-bere almadan

Ötelerdeki güzelliklere ancak sen ulaştırabilir ve bu güne kadar elli defa çatlamış ve kırılmış ruh dünyamızı da ancak sen tamir edebilirsin.

İçimizi sana döküyor,

Kusurlarımızı sana açıyor ve bizlere yeniden iyi insan olma yollarını göstermeni diliyoruz ya Rabbi!

EY KENDİSİNE YÜKSELEN ELLERİ BOŞ ÇEVİRMEYEN ALLAH'im

Bir süre ayrı düştükten sonra dönüp sana gelenleri kovmayacağını vadediyorsun.

Sana yönelenlere hep “gelin, gelin” diyorsun.

Ey Rab! Bütün kusur ve hatalarımızla beraber müsaade buyur “biz de geldik” diyelim. Geldik ve şu mübarek gecede sana,

Yolların amansızlığını,

Nefis, şeytan ve hevânın imansızlığını,

Bizim de dermansızlığımızı şikayet ediyoruz.

Bilhassa, her zaman hatalara açık duran,

Günahlara meyyal bulunan

Ve ululuğuna karşı hep saygısız davranan,

Serkeş nefsimizi sana şikayet ediyoruz.

Sen bizleri nefsin ve şeytanın şerrinden muhafaza buyur ya Rabbi!

Bizleri büyük-küçük hatalardan, günahlardan ve emirlerine karşı isyan kokan tavır ve davranışlardan arındır Ya Rabbi

Lisanlarımızı yalandan, gıybetten, senin sevmediğin,

Hoşnut olmadığın bütün kirli sözlerden temizle ya Rabbi!

Kalblerimizi gösterişten ve iki yüzlülükten muhafaza buyur ya Rabbi!

Her hal ve tavrımızı rızan istikametinde eyle ya Rabbi!

Niyetlerimizi ihlaslı kıl ya Rabbi!

Ve bize lütfettiğin bütün şeylerde de bereket ihsan eyle ya Rabbi

"Sükût bürünmüşse dillere, yara derindir !Yara derinse, Allah kerimdir !"Bismillâhirrahmânirrahîm. Acı nereye dokunuyorsa, Duâ oraya olsun.Rabbim ne derdin var ise gidersin dualarını kabul etsin.Hayırlı Kandiller...

Eklentiler

• $1398940783571.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 19
Merhaba arkadaslar..bende ayni sorunla ugrasiyorum,buraya yeni katildim bana iyi gelecegini dusunuyorum.. Cunku konusamiyorum kimseyle.. Bu yazanlari okuyunca kendimi hissettiklerimi gordum. Bende 7 senedir cocuk sahibi olabilmekle ugrasiyorum, ama olmuyo iyice umutlarimin tukendigini hissediyorum.. Uckere tedavi gordum olmadi . Bu ay dorduncuyu de yaptik olmadi bu hafta yine tutmadigini ogrendim ;( okadar kotuyumki dayanamiyorum artik tukendim.. Birbirimize destek cikilam konusalim lutfen cvp verin..

böyle daha iyi olmuşşşş bi taşta iki kuş
inşallah bu tedavin bebeiş ile sonuçlanır Rabbim dah fazla uğraştrmasınn
kandilin mübarek olsun canım tedaviyi erteliycez galiba.kaan hoca eşimin doktoru sabredin bekleyin denemeyin şimdi diye rica etmiş.

Eki Görüntüle 1095738 arkadaşlar kandiliniz kutlu olsun
dualarda buluşmak dileğiyle
kandilin mübarek olsun Allah hayırlı kapılar açsın size inşallah.

Kandilimiz mübarek olsunnn ..
insallahh günahlarımız affolsun..
Dua eder,dua beklerim canlarım..
kandilin mübarek olsun Allah gönlünden geçeni biran önce nasip etsin inşallah.
*Bin damla serpilsin yüreğinize, bin tatlı mutluluk dolsun günlerinize, binbir hayaliniz gerçekleri bulsun, her türlü dualarınız kabul olsun, REGAİB KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN...CANLARR..
Amin seninde kandilin mübarek olsun canım kalbinden geçirdiğin dualar kabul olur inşallah

kandilin mübarek olsun bütün dualarına amin

kandilin mübarek olsun canım kaderdaşım.

hoşgeldin canım burda birbirimizle konuşmak iyi geliyor üye olmakla iyi yapmışsın bebek olmama nedeni ne

ne zamandır kaan beyin hastasısınız ilk gittiğinizde kaçtı sayı şu an kaç,
kaç kez çağırdı muayeneye
ankara uzak olduğu için gitmek istedik gidemedik ama gitmeliyiz sanırım
yine tüp bebek yaptırıp yine kötü sonuç alacağımıza ilk baş spermleri iyileştirmek gerek diyorum

yeni tedavin hayırlı sonu bebişli olsun canım inş bu kez son olur
seval hanım banada mailde direk lenfosit demişti dediğin gibi hiç test yaptırıp ondan sonra gerekirse aşı yaparız demedi,
bizim de maddi gücümüz kalmadı artık allah yardımıcımız olsun ...

hoşgeldin canım burda birbirimizle konuşmak iyi geliyor üye olmakla iyi yapmışsın bebek olmama nedeni ne

Cok sagol hosbulduk canim.bana iyi gelecegini hissettim yazanlari okuyunca ayni duygulari yasiyoruz. Aslinda kesin bi neden soylemediler sundan diye. Ama bende tiroid cikti ama hap kullaniyorum duzeldi. Bide endometriosiz cikti onunla ilgili cok kucuk ve etkilemez dedi .. Ama yine olmadi Dort kere tupbebek yaptirtik olmadi... Dorduncuyu 3 hafta once oldu. Ve sali gunu negatif cikti.. Sonra buraya uye olmak istedim.. Simde bilmiyorum ne yapacagimi . 10 senedir evliyim. 3 sene kendimiz istemedik. Sonra istediksimdide olmuyor.. Bu tedaviler 3 kere hollandada yaptik. Dorduncuyu de belcikda simde ne yapacagiz bilmiyorum..Cunku bende hic tutmadi... Sizinki neden olmuyo??

Mrh. Canım yazılarını okudum üzülme desem de ne fayda ama bu tedavide hep moral yüksek tutulmalı deniliyor üzme kendini biz bu hayat ta sınavdayız sabırla bunu inş. Veririz Rabbim sevdiği kullarını çocukla sınar mış...ugur koşar ın "Allah de ötesini bırak" kitabını tavsiye ederim oku muhakkak çok güzel terapi edici !!! Ben tedaviye başlamadan okudum çok iyi geldi manevi açıdan bazı şeylerin farkına varıyor insan şimdi bana" Allah Yeter "kitabını okuyorum... 6 mayıs sonucumu öğreneceğim hayırlısı olsun inş. Güzel olumlu olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cok haklisin canim.. Insallah 6 mayisda iyi sonuclari alirsin canim... Hayirlisindan canim strese girme insallah olumlu olur.. Ben cok stres yapmisim oldumu olmadigini diye...unutmaya calis. Bende senin icin dua edecegim ..

hoşgeldinn canımm.. bende 7 yıldır evliliğimin 2. ayından bu yana tedavilerle uğraşıyorum.. gerçekten çok zorr hepimizz içinn..
tükenme canımm Allah hep bi kapı açıyor inan.. hemen yeni tedavini düşün geçmişi geride bırak ne yapabilirim hangi doktora hangi hastaneye gidebilirim diye planlar yaparsan daha mutlu olursun çünkü iç dünyanda bi amacın olur..
Türkiyede deneyemezmisin şartların uyuyorsa.. biliyorsun tüp bebek konusunda Türkiyedeki tıp Avrupadan daha ilerde..
kaç yaşındasın..

Slm canim cok sagol. Bugun burda konustuktan sonra icime ferahlik geldi cok sagolun. Haklisin Allah dualarimizi Kabul eder diyorum.. Ama bazen okadar karamsar oluyorumki korkuyorum hic Anne olamayacagimdan. Bazen diyorum evliligimizde sorun olurmu diye suan iyiz birbirmize bagliyiz. Ama diyorum Peki. 5,8 ,9 sene sonra olmazsa diye ne olacak .. Onunda baba olmaya hakli var kendimi sucluyorum olmuyo diye... Bilmiyorum. Okadar tedavide acilar cekiyorum agrilar stres .. Ama 4 de tutmadi hic.. Peki senin neden olmuyo Bellimi canim.. Bu arada Yasim 28

Son düzenleme:
Cok haklisin canim.. Insallah 6 mayisda iyi sonuclari alirsin canim... Hayirlisindan canim strese girme insallah olumlu olur.. Ben cok stres yapmisim oldumu olmadigini diye...unutmaya calis. Bende senin icin dua edecegim ..

Amin canım inş. Allah razı olsun inş. Güzel haber alırız..rabbim en kısa zamanda seninde gönlünü ferahlatır inş.ne dileğinn varsa kabul olur inş.Evet moral çok önemli benim de stresli bit yapım vardır stres yapmamak için puzzle aldım kitap okuyorum tv izliyorum bir şekilde aklımı dağıtmak istiyorum...asla kendini suçlama ya çocuğum olmazsa diye düşünme olmazsa da amenna yuvalar çocuk dolu ben bile ileri ki yaşlarında çocuğum olmazsa evlatlık almayı düşünüyorum ne yapalım bu bizim sınavımız anlıyorum seni insan bir boşluğa düştüm ü şeytan bütün olumsuzlukları beynimizin aşılıyor o yüzden düşünme bu konudan uzak dur başka şeylerle meşgale ol hiç ummadığı n bir anda belkide hamile kalacaksın yüce rabbimizde n hiç bir zaman umudunu kesme Mevlam neylerse güzel eyler...yeter ki kendini rabbimize bırak ısrarla iste ondan inş. Sonunda olacak asla pes etme....

Ben bu tedavide bir eczacıyla tanıştık allah razı olsun bize ilaçlar konusunda çok yardımcı oldu...onlar 20 yıllık evliler ve çocukları yok tüp aşılama denememişşler adam karşıyım dedi verirse Mevlam verecek diye sadece bitkisel ilaçlar yapmışlar onlada olmamış...dedi ki ben bir tan istedim Mevlam dan o bana 5 tane 10 tane yolladı her hafta sonu yuvaya gidip 5 tane 10 tane çocuk alıp gezmeye gidiyoruz pikniğe gidiyoruz çocukların yüzlerinde ki mutluluk bize yetiyor kendilerini belkide öyle teselli ediyorlar ama çok d uyguladım ne güzel o yüzden hep gülelim tabi herkes hamile kalıp dogum yapıp kendi kanında canından ister olmayınca da yapacak birşey yok ....biraz uzun oldu umarım okurken sıkılmazsın burada birbirimize destek olucaz bakalım salı günü benim moral ne alemde olacak ???

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

2010dan beri Kaan hocaya gidiyoruz.sayımız sıfırdı,mikrotesedede çıkmamıştı,geçen sene şubat ayında çıkış olmaya başladı.şimdi yine bekleyin biraz daha iyileşsin eylül de deneyin dedi.iğneleri kullanıyoruz.

evliliğinize hiçbirşey olmaz sonuçta bu bir rahatsızlık ama tedavisi olan rahatsızlık cnm.. eşinin böyle bişr sorunu olsaydı sen onbu yarıdamı bırakacaksın aynı şey..
bizdede eşimde sorun var cnm.. sperm sayısı az.. benimde yumurta rezervim azaldı son 1-2 yıldır..
bende 36 yaşındayım..

Allah yardimcimiz olsun.. Dua etmekten baska bi caremiz yok . Ordaki tedaviler nasil ? Dokturlar hasteneler. Biz 2013 de istanbula gittik konturol olduk . Genetik testi yaptirdik. Iyi cikti , ama ben bekerede orda yaptirmak istiyorum.. Hangi hastaneler daha iyi bi fikrin varmi?? Umudunu yetirmee canim olacak insallah... Benim boyle bi sorunum var.. Kizkardesimde bu sorunla karlisdi onlar daha bi senelik evliler onlarda konturala gittiler doktura .. Onunda esinin hic sprem yokmus.. Doktur hic yok demis, belki ikisene sonra vucut yapar demis.. Ikiside cok gencler ikiside 24 yasindalar .. Simde ben kendimemi uzuluyum onlarami ortada kaldim.. Icim sizliyo onunla konusunca..

anladımm canımm.. bizdede ablamın olmuyordu onun 9. tedavinde oldu..
kızkardeşinin eşinde hiç sperm yok doktor bekleyin 2 yıl sonra olur demiş ama 2 yıl sonra vücut sperm oluştursa bile en fazla 1-2 milyon oluşturur o yüzden beklemenin anlamı yokki.. zaten 4 milyon altı spem olunca ağır erkek infertilitesi oluyor ve her durumda tüp bebek yaptırmadan olmuyor.. hiç spermi olmayan brine bekle diyen doktora şaşarım..
cnm doktor ve hastane tavsiye etmeyi sevmiyorum çok sorunlar yaşadığım için ama bu topicleri iyice araştır güncel tedavi olanların durumşlarına göre az çok kafanda birşey oluşur...

Kesinlikle sìkmadí aksina hosuma gitti... Insallah alirsin canim guzel haberler .. Ben seni bekleyecegim haberini .. Ama ne olursa olsun uzme kendini devam yine olana kadar. Kacinci denemeniz bu sizin?

Ya onlarda belcikada. Kaliyolar.. Yani sen simdi hic spermi yoksa olmazmi diyosun,? Bi tedavisi yokmu bunun ne biliyim bi ilac bi hap ignesi felan ...yanmasi icin ben anlayamiyorum ondanks 0 mis sperm ..

inş sayılarınız daha da iyileşir canım
biz ilk bebek için dr a gittiğimizde eşim tahlil yaptırıp sonuç kötü çıktığında kadın doğum dr umuz bize erkekte ki sorun çok kolay çözülüyo demişti o zaman inanmıştım ama hiçte öyle değilmiş
allah hepimizin yardımcısı olsun..
daha fazla bekletmeden doldursun kucaklarımızı
amiin...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…