Anne olmak hayal mi

canım benim misafirim var babam geldi yarın konuşuruz namaza başladımm dualrım seninle bacımmm

Allah sabır versin vallahi,inşallah isteyen bütün anne adayları bebişlerini kucağına alır.sizin sorun neydi sayımı az morfolojisimi kötü?

Allah sabır versin vallahi,inşallah isteyen bütün anne adayları bebişlerini kucağına alır.sizin sorun neydi sayımı az morfolojisimi kötü?
ilk test yaptırdığımızda sayı azdı daha sonra sayı arttı ama hareket sayısı kötüydü
ve en büyük sorun genetik embriyolarımız kaliteli olmuyo hiç bir zaman eşimin kromozom sayısı fazla çıkıtı genetik testlerde pgt ye gidemiyo oluşan embriyolar

canım benim misafirim var babam geldi yarın konuşuruz namaza başladımm dualrım seninle bacımmm
baban gelmiş ne güzel ne huzurlusundur şimdi bende benimkini çok özledim
Sağol kardeşim benim bende uyuyayım.

zerdeçal kullanmak istersen doğal dna tamircisiymiş.bende yeni öğrendim kullanıyorum.iyi bir andrologla görüşün belki o Bi çare bulur.biz Kaan aydosa gidiyoruz sıfırdan bizi bu hale getirdi.sürekli yeni bişeyler denedi denedi en sonunda prengly iğne kullandırtınca biraz çıkış oldu.

benimde opu canlı oldu canımmm bende korkuyordumm ama şükür çok zor dewğildi öyle deme canımmbu sefer olacak inşallahh
bana yapanlar dehşetti o zaman.o esnada kalbim o kadar hızlı atıyordu ki Bi ara kriz geçirecektim.ameliyat örtüsünü kaldırıp beni terin suyun içinde görünce hemşirelerde şaşırdı sonunda.

bu arada benim histereskopi uyutularak olduuuu

bende uyuycam hiç canım acımıycak😊

[QBu OTE=anotomi;35086663]yok canım ne kusuru yazdğın msj görebilmek için öyle dedim evemuaynehanesine ıldğını duymuştum ama hiç gitmedim
benim sorunum polikistik over 5 senelik evliyimm 26 yaşındayımmm
tamam canım netten bakacağımdoktyr konusunda çok kararsızım ya sürekli doktr değiştrmekde istemiyorumm ama daha detaylı ilgelenen ve uygun fiyata bulursam diye soruyorum çok ilgilendin teşekkür ederimmm[/QUOTE]

amin canım inşallahhh bana bi numarayı veririmisin randevu için

0312 304 58 46 canım bu GATA tüp bebek servisi randevu almaya gerek yok temel hocanın muaynehanesinin nosunu istersen randevu için onuda veririm 250 tl ilk veriyorsun sonrakilerde 200 ..Bu parayı verince temel hoca gatada seni yonlendiriyo :) ama yok muaynehanesine gitmem dersen sen bilirsin şart değil tabi gerek doktorlar gerekse hemşireler çok iyi guler yuzluler....

Doğru diyorsun canım o aşamaya bi geleyim sorarım :) hadi hayırlısı imsi yaptirman güzel sonuçlara vesile olur inşaallah :)inci tanen önce göbüşünü sonra kucağını doldursun inşaallah Amin ...

canımm tedavi içinb startmı verdinn ne oldu mustafa bahceci kararmı değiştirdin son anda..
çok sevindim başlamanıza.. histereskopi biliyorsun benimde çok yaptırmak istediğim birşey olmazsa bu tedaviden sonra kesin yaptıracağım.. inşallah tertemizzz çıkacak rahmin canım..

Nasılsın canım tedavin nasıl gidiyor?bence pırlantadan daha değerli,bu kadar masrafla kaşıkçı elması olur o.

tedavi çok parlak değil canım 4 yumurtadan 2 tanesi gelişim gösterdi.. bu yumurta rezerv azlığıda sonradan başıma bela oldu.. çok önemli bi kadın hastalığı bence aynen pko gibi kurtulamıyorsun.. ne yaparsan yap sayı asla değişmiyor.. yaşla ilgili bazı şeyler canım o yüzden ellerinizi çabuk tutun tedaviler için.. 29 yaşındayken benimde 10 tane toplanıyordu.. eşimin değerleri zaten dipte ne olacak bilmiyorumm artık hayırlısı diyorum:)

canımm ben seni asla etkilemek istemem sadece yaşadıklarımı çok yüzeysel anlattım ama sende biliyorsun bu doktor konuları çok çok çelişkili.. birimizin sevdiği doktoru öbürümüz nefretle anıyor:)) ama halit beyle murat berksoyda benim yaşadıklarımı yaşayan çok hasta var anlattıklarım kadarda anlatmadıklarım var..

Seval Hanım için tedavi olmadığım için kötü birşey diyemem canım. yeri banada çok yakın gittim görüştüm ama ben artık butik tarzdaki merkezlere gidecek gücü kendimde göremiyorum.. hem psikolojik hemde maddi olarak.. o konuda tüm sabrımı halit beylere harcadım ikinci bir o tarzda merkez beni korkuttu biraz.... belki önden kötü tecrübelerim olmasaydı Seval Hanıma gidebilirdim..
lenfosit aşısını görüşmeye gitmiştim o gün hemen bana bir test yapıp bünyemin bu aşıya ihtiyacı varmı 1-2 içinde dönseydi daha çok içim ısınacaktı ama o tarzda yaklaşmadı direk olacaksın şeklinde yaklaştı buna bana bakarak nasıl karar verdi anlamadım.. lenfositten
vazgeçtim canım yaptırmayacağım

embriyologla görüştüm bu tedavide imsi uygulaması yapılacak kesin olarak.. tabi o aşamaya gelirsem:)

immünoloji bölümüne gidip tahlilleri ordan öğrenebilirsin,lenfosit aşısı gerekiyorsa o zaman yaptırırsın bence.

doğru diyorsun canım önden test yaptırmadan direk karar verilmemesi gerekli..

aminn canım benimm çok sağol.. hep berabercee..

eşin daha çok üzülmüştr bebeğimiz olsaydıda babam görseydi diyeee
umarımm bir an önce yavrularımıza kavuşuruzzz
Evet canim hepimiz cok uzulduk yashida gencti, Allah nasip ederse en kisa zamanda hepimiz cocuk sahibi oluruz inshallah

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

evet canım başladık yine inşallah hayırlı olur.dayanamadık beklemeye yoksa bu yaz hiç bişey yapmadan bekleyip Kaan hocanın dediği gibi ağustosta yapmamız gerekiyordu.bi şans yine deneyelim olmazsa eşimin de iğneleri bitince ağustosta bahçeciye gidelim dedik.iki tedavi arasında en az iki ay bekleyeceğimiz için hemen başladık.doktor histereskopi yapacağım dedi yoksa ben korkuyordum hsg bile çektirememiştim daha.inşallah bişey çıkmaz bide aynı zamanda rahim injury yapacakmış.bende yaşımdan korkuyorum aslında 35 yaşımdayım zamanım daraldı iyice.yumurtada başa bela doğru söylüyorsun ama kaliteli bir tane bile yeter inşallah allahın izniyle olurmu olur.belki bu defa tutar.

canımmne yaptın bugün değilmiydi hi,stereskopi

Canım geçmiş olsun şimdiden herşey yolunda gider güzel sonuçlar elde etmene vesile olur inşaallah :)

Canım geçmiş olsun şimdiden herşey yolunda gider güzel sonuçlar elde etmene vesile olur inşaallah :)

çok sağol canım inşallah işte başladık yine hiç umudum yok ama ya tutarsa dedik yoğurdu mayaladık bakalım göl yoğurt olacakmı😊

kan verdim sabah öğleden sonra sonucu alıp hastaneye gideceğim.sen nasılsın?

hadi bakalım inşallah çok kolay ve rahimde bi problem çıkmaz
iyiyim canım geç kalkıyorum kaç gündürrr böyle bi uyuşukluk var bugün okul var i,şte

hadi bakalım inşallah çok kolay ve rahimde bi problem çıkmaz
iyiyim canım geç kalkıyorum kaç gündürrr böyle bi uyuşukluk var bugün okul var i,şte

oruçluda zor olur okula gitmek,hava sıcak mı öylede daha zor oluyo gerçi

yok yağmurlu hava hatta soğuk bile denebilir :)
okulda normalde çok acıkıyorum bakalım bugün nasıl duracağımmm

bizim burda tişört mevsimi geldi.bugünü atlattınmı iki gün bitirdin bile ne kaldı ki şunun şurasında 😊

bizim burda tişört mevsimi geldi.bugünü atlattınmı iki gün bitirdin bile ne kaldı ki şunun şurasında 😊

yağmurlar var bi açıyo bi yağıyo yoksa sıcak oluyorda evt bugün 3. gün şükür yarında kandil ne güzel denk geldi hep erteliyordum başlayınca sonu geliyorrrr
neyse canım ben çıkıyorumm hazırlanacağım fatura ödeyeceğimm ordan okula yazamayacağım ama aklımdasın canım inşallah kolay geçerrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…